PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نيامدن سيستم

gigi_alex
06-07-2011, 13:00
يه سيستم دارم كه هر وقت مي خوام روشنش كنم بايد چند بار ري استارت كنم تا بالا بياد. خيلي اذيت مي كنه

چكار كنم؟ مشكل از كجاست؟

EXTREME
06-07-2011, 13:47
بایوس مین رو دیفالت کنید
منظورتون از بالا نیومدن چیه ؟
تصویر نمیده یا تصویر دارین و لی ویندوز بالا نمیاد؟

gigi_alex
07-07-2011, 06:33
بایوس مین رو دیفالت کنید
منظورتون از بالا نیومدن چیه ؟
تصویر نمیده یا تصویر دارین و لی ویندوز بالا نمیاد؟

تصوير دارم ولي ويندوز بالا نمياد. چند بار ريست كنم درست ميشه . ويندوز رو هم عوض كردم.
قبل از اينكه ويندوز بالا بياد هر بار كه ريست مي كنم يه مرحله از بوت سيستم گير ميكنه. دفه اول صفحه اولي كه مشخصات كارت گرافيك رو نشون ميده گير ميكنه دفه دوم لوگوي مادربرد رو كه نشون ميده بازم گير ميكنه. 3-4 بار كه ريست كنم اونوقت ويندوز بالا مياد.

EXTREME
07-07-2011, 08:53
اگه با دیفالت کردن بایوس درست نشد باید اتصالات هارد و خود هارد رو چک کنید
مورد بعدی چک کردن رم و تعویض جای رم هاست به صورت تکی بایک رم سیستم رو بالا بیارید ببینید چی میشه
در آخر پاور

gigi_alex
10-07-2011, 11:54
مرسي دوست عزيز بابت راهنمايي :46:
يه سيستم ديگه هست كه وقتي ويندوز مي خواد بالا بياد صفحه آبي نشون ميده و ريست ميشه.
بایوس مین رو دیفالت كردم درست نشد.
رم سيستم عوض كردم. كارت گرافيكو عوض كردم نشد.
هاردو با يه سيستم ديگه امتحان كردم درست كار مي كنه و ويندوز بالا مياد.
مشكلش چيه؟

TREASURES
10-07-2011, 12:07
يه سيستم ديگه هست كه وقتي ويندوز مي خواد بالا بياد صفحه آبي نشون ميده و ريست ميشه.
مشكلش چيه؟
سلام
اگه همه ی این قطعات رو تست کردید و سالم بودند باید برید سراغ تست مادربرد و پاور......(اول از همه از اتصالات سیستم مطمئن بشید!!) :20:

EXTREME
10-07-2011, 12:25
مشكلش چيه؟
ببینید با تعویض جای رم هم درست میشه یا نه
دمای قطعات رو به غیر از گرافیک از تو ستاپ چک کنید
رم و هارد و گرافیک هم که چک کردید
ببینید میره رو نصب ویندوز و ویندوز عوض میشه ممکنه اصلا ویندوز ایراد داشته باشه
در آخر باید پاور و مین بررسی بشه

mohsen R9
15-07-2011, 15:37
سلام بچه ها من تازه عضو شدم
سیستم دوستم رو هر وقت روشن میکنم میره به این بخش
American
Megatrends
USB Device over current status detected
System will shut down after 15 second

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

بعدش هم خاموش میشه

EXTREME
15-07-2011, 16:25
شما هم بایوس مین رو دیفالت کنید احتمالا درست میشه مشکل از تنظیمات بایوس باید باشه

siaxxx
06-08-2011, 07:58
دوستان سلام من اين مشكل رو به يه شكل ديگه دارم .من از هر 10 بار كه دكمه پاور رو ميزنم 9 بارش بدون حتي فعال شدن مانيتور و دادن تصوير فقط فن ها روشن ميشه و شانس بيارم يه بار هم تصوير ميده و ويندوز بالا مياد و اون يه بار هم نهايت 2 تا 3 ديقه كار ميده و سيستم كاملا قفل ميكنه لطفا راهنمايي كنين اتصالا ت هارد رو هم چك كردم مشكلي نداشتن ولي خيلي به هارد مشكوكم چون مواقعي كه تصوير نميده صداي هارد هم شنيده نميشه.

jafarian
06-08-2011, 17:02
اگرمانیتورم تصویر نمیده که ربطی به هارد نداره اول ازهمه سیستم clr COMS کنید دیدین مشکلتون برطرف نشد کلیه قطعات بیرون ازکیس بیارین بعدش کلا باهوای فشرده تمیزش کنید بعد قطعات که سوار کردین بدونی که هارد و دستگاه dvd rom خودتون وصل کنید همینطورکه بیرون ازکیس قرارداره و بدونی که سیم پاورکیس و با سیم ریست وصل کنید با یک دو سو محل پاورمین اتصال بدین ببینید سیستم نرمال بالا میاد اگر بازم مورد داشت با یک پاور دیگه موقتا تست بزنید:20: