PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 350000

Mohammad_Ahrari
06-07-2011, 12:01
سلامک دوستان

راستش میخوام یک گوشی بگیرم برای خودمم نیست.

انتظاراتش: 1.زیبا باشه 2.تاچ باشه و تاچ مناسبی داشته باشه(اس ام اس زیاد استفاده میکنه) 3.از نظر سیستم عامل پیچیده نباشه و منوهاش قابلیت فارسی شدن رو داشته باشه. 4.کلا فارسی رو ساپورت کنه 5.از نظر دوربین و صدای پخش خوب باشه

من خودم نظرم روی samsung wave هست.چطوره؟؟

راستی!!کلا سیستم عامل bada چطوره؟؟ساپورت فارسیش چطوره؟
ممنونم

alishadabmehr
06-07-2011, 12:12
سلامک دوستان

انتظاراتش: 1.زیبا باشه 2.تاچ باشه و تاچ مناسبی داشته باشه(اس ام اس زیاد استفاده میکنه) 3.از نظر سیستم عامل پیچیده نباشه و منوهاش قابلیت فارسی شدن رو داشته باشه. 4.کلا فارسی رو ساپورت کنه 5.از نظر دوربین و صدای پخش خوب باشه

ممنونم
نوكيا c6-01 بهترين گزينه واسه نيازهاي شماس بادا كه اصلا آينده اي واسش نميشه متصور شد ولي c6-01 هم تا چندوقت ديگه به انا ارتقا داده ميشه و خيلي بهتر از نظر اس ام اس و برنامه هاي كاربردي و gps .

Arash_4dls
06-07-2011, 12:25
سلامک دوستان

ممنونم
از نظر من بهترین سیستم عامل که بسیار بسیار کارایی خوبی داره آندروید هست.بنده خودم Xperia X10 Mini Pro دارم که فقط ممکنه براتون یه کم در اویل مشکل داشته باشه.مثل فارسی بودن و...بدید بیرون همه چیزش رو براش اوکی کنن اونموقعست که میگن فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه.بر خلاف اندازه ی کوچیکش کارایی بسیار عالی داره.بازی های با گرافیکه فوق العاده.دارای صفحه کلید Qwerty و همچنین تاچ اسکرین بسیار قوی که اس ام اس نوشتن رو بسیار ساده میکنه. تصاویر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad_Ahrari
06-07-2011, 14:47
در مورد فارسی و ... xperia میشه بیشتر توضیح بدید؟؟(من خودم عشق آیفونم و ویندوز.هر دوی اینا رو خیلی اوکی کار میکنم اما آندروید سر در نمیارم)کیبوردش فارسی مارسی روش هست؟؟میشه کاریش کرد؟؟

چنده؟؟

ممنونم دوستان

bttt0
07-07-2011, 15:12
سامسونگ S8530 Wave II :40:

Mohammad_Ahrari
10-07-2011, 06:41
مشکل من اینه که نمیدونم این بادا چی هست...

دوستان دیگه نظری ندارن؟؟

softcenter1
10-07-2011, 13:10
نظر داریم گوش میدی؟

بیخیال بادا شو!

بادا نمیتونه با آندروید رقابت کنه...

در مورد بادا اینجا رو بخون :

ولی وقتی خوندی جو گیر نشو..چون آندروید هم دقیقا همین تعریف ها رو میشه کرد ازش!حتی بیشتر!
شما منطقی ترین خرید برات میدونی چیه؟

galaxy Ace

خوشگل!( لامصب شبیه آیفونه)

تاج!

آندروید!

پردازنده 800

دوربین 5

فقط صداش معمولیه..یعنی متوسطه..

ویدئو هاشو تو یوتوب ببین عاشقش نشدی من اسممو عوض میکنم..

ویو 2 مادر من داره! تاچش کلا روی مخه!صداشم قطع نمیشه! همینجوری تق تق تق باید تحمل کنی!

pour-homme
10-07-2011, 14:44
galaxy Ace به نظر من نتخاب عالیه هستش

Mahdi_Co_1368
10-07-2011, 20:43
مشکل من اینه که نمیدونم این بادا چی هست...

دوستان دیگه نظری ندارن؟؟

مطمئن باش بادا یکی از بهترین سیستم عامل هاست اینکه کمتر از android و iOS و... ساپورت میشه

دلیل بر بد بودنش نیست. تو این رنج عمرا گوشی به قدرت wave II پیدا نمیکنی. بازی هاش اونقدری هستن که

ادم رو راضی کنن گرافیک خیلی توپی دارن حجم بازی هاش به 200 مگ و یا شاید بیشتر هم میرسه نرم افزاراش

هم کافی هستن اگه تونستی یه سری به تاپیکش تو همین فروم بزن. از فارسی هم به طور کامل ساپورت میکنه

حتی شنیدم منو هاش رو هم میشه فارسی کرد البته باید فریمویرش رو اپدیت کنی. قیمتش هم بیشتر برای تشویق

ارزونه.

دوستانه بهت بگم از خرید wave II پشیمون نمیشی. این رو از روی تجربه شخصی گفتم

brave_ie
10-07-2011, 21:51
galaxy ace من شنیدم یه کم کیفیت صفحش جالب نیست
بازم بپرس

NIMA.GNI
11-07-2011, 08:29
samsung ace محشره