PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل بالا آمدن ويندوز

roohoravan
06-07-2011, 12:00
سلام. دوستان من وقتي سيستم را روشن ميكنم تا صفحه خوش آمد گويي ويندوز مياد و ديگه وارد ويندوز نميشه. هيچ جوري هم نميذاره و نميشه ويندوز جديدي نصب كنم. اين مشكل از اونجايي شروع شد كه يكدفعه درايو ويندوز با وجود آنكه حجم بسيار بالايي خالي داشت يكدفعه پيغام ميداد كه فضا نداريد و درايو پر شده است.با برنامه هاي مختلف گشتم ولي ويروسي نبود.از safe mode هم كه ميرم نه ميشه ويندوز را تعمير كنم و نه ميشه ويندوز نصب كنم.همه روشهاي معمول را امتحان كردم ولي نشد.لطفا راهنمايي كنيد.واقعا گير كردم.ممنون

rezafaz2
06-07-2011, 14:07
از طريق بوت ويروس كشي كردي؟
شايد هارد مشكل پيدا كرده!

alyy
06-07-2011, 15:38
دوست عزیز من تعجب میکنم چه طوری اجازه نصب ویندوز نمیده مگه ویندوزتون چیه .اگرم که مشکل سخت افزاری بود همون safe mode هم بالا نمیومد:wac:
از safe mode برو حافظه درایو ویندوزتو چک کن ببین در چه وظعیته
و اینم بگو وقتی میخوای ویندوز جدید نصب کنی چه اخطار یا اروری میده

roohoravan
06-07-2011, 16:47
دوست عزیز من تعجب میکنم چه طوری اجازه نصب ویندوز نمیده مگه ویندوزتون چیه .اگرم که مشکل سخت افزاری بود همون safe mode هم بالا نمیومد:wac:
از safe mode برو حافظه درایو ویندوزتو چک کن ببین در چه وظعیته
و اینم بگو وقتی میخوای ویندوز جدید نصب کنی چه اخطار یا اروری میده
سلام.ويندوزم پك 3 هست. وقتي سي دي را ميذارم و طبق معمول كارها را انجام ميدم در همان ابتداي نصب چند ثانيه اي مكث ميكنه و وارد صفحه خوش آمد گويي ميشه يا وارد چند گزينه safe mode ميشه.روش هاي ديگر را هم رفتم ولي نصب نميشه.ممنون

roohoravan
06-07-2011, 19:37
سلام.راهي بلد هستيد كه در safe mode كاري كرد كه مشكل حل بشه.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.بد جوري توي گل گير كردم.

roohoravan
06-07-2011, 22:19
سلام.يك آموزشي ديديم براي حذف ويندوز از محيط داس ولي هر كاري ميكنم عملي نيست.كسي ميتونه توضيح بده.آموزش اين بود : ابتدا ويندوز را به حالت (Safe Mode) ببريد.
حالا تايپ کنيد :"\cd" و دکمه اينتر را بزنيد.
حالا تايپ کنيد "cd windows\system32" و اينتر را بزنيد.
الان شما بايد در آدرس "C:\windows\system32" باشيد
پس حالا بايد با تايپ "osuninst.exe" وارد برنامه حذف ويندوز شويد
دستورات موجود در برنامه رو دنبال کنيد تا بتونيد ويندوز رو حذف کنيد.

roohoravan
07-07-2011, 10:45
سلام.دوستان روشي غير معمول بلد هستيد براي نصب ويندوز. با روش هاي معمولي كه هر چي تلاش ميكنم نميشه كاري كرد.ممنون

roohoravan
07-07-2011, 21:14
سلام.آيا اين sfc /scannow دستور را در safe mode ميشه اجرا كرد و عملي هست؟ من هر چه تلاش ميكنم اجرا نميشه.ممنون

jafarian
07-07-2011, 22:57
اول ازهمه ویندوزخودتون ببینید میتونید repair کنید دیدین نشد اگرازطریق safe mode وارد ویندوز شدین ازفرمان restore کمک بگیرین جای کابل هارد روی مادربورد رو هم تعویض کنید درضمن واسه تصب ویندوزتا کجا پیش میره سیستم ؟:20:

roohoravan
08-07-2011, 10:22
اول ازهمه ویندوزخودتون ببینید میتونید repair کنید دیدین نشد اگرازطریق safe mode وارد ویندوز شدین ازفرمان restore کمک بگیرین جای کابل هارد روی مادربورد رو هم تعویض کنید درضمن واسه تصب ویندوزتا کجا پیش میره سیستم ؟:20:

سلام. ويندوز كه repair نميشه فرماني هم كه در run براي تعمير ويندوز تايپ ميكنم اجرا نميشه. restore هم كه اجرا نميشه يعني اصلا نقطه اي در restore سيو نشده كه برگردونه. سي دي ويندوز را هم كه ميذارم و سيستم را از طريق سي دي بوت ميكنم برخلاف هميشه چند لحظه مكث ميكنه و وارد صفحه گزينه هاي safe mode ميشه.خلاصه بد جوري گير كردم. كابل هارد دو تاست كه يكي رفته داخل فن و يكي هم به قسمتي داخل شده كه چهارتا جا وجود داره كه نوشته sata1 - sata2 - sata3 - sata4 ---- حالا اين را ظاهرا بايد جابه جا كنم ؟ درسته ؟ ممنون

mshow
08-07-2011, 10:42
مشکل سخت افزاریه.مربوط به هارد.

یه پارتیشن مجیک بوت پیدا کن باهاش درایو ویندوزت رو فرمت کن همه چی حله.من از این جور مشکلات زیاد دیدم.

کار آخر رو اول بکن.اینقدر هم دور خودت نچرخ.