PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ری استارت شدن PC

Rhodes
06-07-2011, 09:29
سلام.

مشکل من اینه که کامپیوترم بعداز حدود 2 ساعت restart میشه.

نمیدونم مشکل از کجاست.توی قسمت power options هم گشتم چیزی نبود.ویندوز هم 7 sp1 ورژن 1.53 هست.

ممنون میشم کمکم کنید.

تشکر.

jafarian
06-07-2011, 15:36
ریستارت شدن دلایل مختلفی داره امکان داره ازسخت افزار باشه که بایدبایوس مین آپدیت کنیدبعد دمای سیستم چک کنید نرم ا فزاری هم که امکان داره ازویروس باشه رجیستری خودتونم یک ترمیم کنیدبا vit registry fix واسه چک کردن دمای سیستم هم از hwinfo32 استفاده کنید:20:

pooche
07-07-2011, 06:39
سلام.

مشکل من اینه که کامپیوترم بعداز حدود 2 ساعت restart میشه.

نمیدونم مشکل از کجاست.توی قسمت power options هم گشتم چیزی نبود.ویندوز هم 7 sp1 ورژن 1.53 هست.

ممنون میشم کمکم کنید.

تشکر.

دوست عزیز اگر از ویندوزت نسبت به ویروسی شدن مطمئنی.

1.دمای cpu رو چک کن

2. اگر مشکل اولی رو نداشتی power شما معیوب شده:13:

MrGee
08-07-2011, 14:38
شما موقع بوت f8 رو بزن و گزينه

Disable restart on system...
رو انتخاب كن حالا اگه اين دفعه به جاي ريستارت يه صفحه آبي ظاهر شد ازش عكس بگير يا شماره ارورش رواينجا بزار تا ببينم مشكل از كجاست

Rhodes
10-07-2011, 18:14
دوست عزیز اگر از ویندوزت نسبت به ویروسی شدن مطمئنی.

1.دمای cpu رو چک کن

2. اگر مشکل اولی رو نداشتی power شما معیوب شده:13:
گمون نكنم از پاور باشه.دما رو نميدونم.

درست بود.من نميدونم چرا هر وقت خودم ويندوز عوض ميكنم اين سيستم قاطي ميكنه.عوض كردم خراب شد.

Rhodes
11-07-2011, 20:07
شما موقع بوت f8 رو بزن و گزينه

Disable restart on system...
رو انتخاب كن حالا اگه اين دفعه به جاي ريستارت يه صفحه آبي ظاهر شد ازش عكس بگير يا شماره ارورش رواينجا بزار تا ببينم مشكل از كجاست

اون کارو کردم.همون موقع ری استارت نشد.ولی بعداز 2 ساعت که ری استارت شد صفحه آبی سد و اینارو نوشت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ری استارت کردم اومد بالا.حالا باز ری استارت بشه نمیدونم.

در ضمن ویندوز ارور windows not geniun میداد.برنامه remove wat نصب کردم درست بشه.

تشکر.

MrGee
11-07-2011, 21:40
دقيقا از كي اين طور شد؟ اخيرا سخت افزار جديدي نصب كرديد؟

احتمالا مشكل از همون فعال نبودن ويندوز و برنامه اي بوده كه نصب كرديد
شما سعي كنيد با system restore سيستم رو به زماني برگردونيد كه اين مشكل وجود نداشت اگه بازم اين طور شد ويندوز تون رو عوض كنيد و از آخرين ورژن 7 استفاده كنيد.
اين تاپيك هم مي تونه مفيد باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Rhodes
11-07-2011, 21:56
نه.جدیدا هیچ سخت افزار جدیدی نصب نکردم.یک سال ویندوز قبلیم روش بود،اصلا ارور نمیداد.ولی وقتی چند هفته پیش ویندوز عوض کردم قاطی کرد.
ممنون از راهنماییتون.