PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال از افزونه وردپرس

qwerty2004
04-07-2011, 23:50
با سلام و احترام
من از افزونه All In One Seo رو نصب کردم و با استفاده از از راهنمایی که در سایت قرار داشت آن را تنظیم کردم.
اما سوال اصلی من اینه که بعد از نصب این افزونه h[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش-سئو-وردپرس-all-in-one-seo-pack چطور باید از این استفاده کنم؟؟؟
الان کدر صفحه ای درج مطلب گزینه هایی اضافه شدند. حالا سوال من اینه که ایا باید این گزینه ها رو هم در هنگام درج مطلب پر کنم؟؟ من از برچسب های نوشته اضافه می کنم و در keyword این افزونه استفاده نکردم. ایا باید برای هر درج مطلبی که می کنیم اینها رو هم پر کنیم یا خود افزونه سئو مطلب رو بهینه خواهد کرد؟؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کاملی بکنند.
2- همونطور که می دونیم Google XML Sitemap یکی از پلاگین هایی هستش که در ارتقا و ایندکس سایت بسیار مفید هستش اما تا حالا مطلبی در مورد کانفیگ بهینه آن ندیدم ، از دوستان مخصوصا محمد جان ممنون میشم که راهنمای کاملی از کانفیگ این افزونه در اختیارمون قرار بدند.
مخصوصا قسمت های
Basic option
post Priorities
Priorities

در باره مورد آخر اگر راهنمای تصویری قرار بدین که ممنون میشم.
3- من چجور میتونم google verification و الکسا رو در سایت وردپرسی ام قرار بدم؟؟؟ به چه شکل از این سایتها کد دریافت کنم و به چه شکلی در وردپرس قرار بدم؟؟

ممنون میشم دوستان کمکم کنید

cd3
09-07-2011, 07:21
سلام.
1- باید خدتون پر کنید افزونه این کار رو انجام نمی ده
2- من که Google XML Sitemap استفاده می کنم.. دست به تنظیماتش نزده ... و نمی دونم
3- نمی دونم..