PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با Viber تماس تلفنی رایگان داشته باشید

nimakarimi95
04-07-2011, 21:25
با Viber تماس تلفنی رایگان داشته باشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه نویس های skype از همین الان باید نگران باشند چرا که viber با ایجاد تماس رایگان پا به آیفون گذاشته

این برنامه به شما امکان میده تماس های تلفنی نامحدود توسط wifi و 3g گوشی داشته باشید

در کنار اینکه به شما اجازه تماس نامحدود رایگان میده خود برنامه هم رایگان هستش

در شارژ باطری هم هیچ دخالتی نداره با خیال آسوده استفاده کنید و هیچ تبلیغات و پول گرفتن از شما وجود نداره به راحتی تماس نامحدود داشته باشید

وقتی که شما این برنامه رو در گوشی نصب کنید برنامه کانتکت های شما رو اتومات اضافه میکنه و به شما میگه که کدوم یکی از کانتکت های شما داره از viber استفاده میکنه تا بتونید با شخص مورد نظر تماس نامحدود داشته باشید

این برنامه مانند skype هیج ثبت نامی هم نیاز نداره

هنگامی هم که برنامه بسته باشه از سیستم push notifications استفاده میکنه تا شما رو مطلع کنه کسی میخواد توسط این برنامه با شما صحبت کنه کافیه شما گزینه answer رو بزنید تا وارد مکالمه بشوید

همچنین viber در حال کار هستش تا برنامه دیگه ای که بشه مسیج رایگان فرستاد رو ریلیز کنه اسم این برنامه heywire خواهد بود

چرا پس عجله نمیکیند به لینک زیر برید برنامه رو نصب کنید به دوست هاتون هم بگید این برنامه رو نصب کنند :

لینک آیتونز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک کرک شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud71
04-07-2011, 21:42
مطمئنی جواب میده؟؟
قطعی؟؟؟

nimakarimi95
04-07-2011, 21:48
بله کار میکنه.

air_damned
06-07-2011, 06:40
دوستان برنامه رو نصب کردم و با wifi کار میکنه...
میخوام بدونم میتونم از کابل USB موبایلم با کامپیوتری که اینترنت داره ولی WIFI نداره کار کنم ؟؟

*Ali*
06-07-2011, 15:33
فقط تماس رايگان به كسايي كه آيفون دارند و اين برنامه رو داشته باشند امكان پذيره؟

mohammadflash2006
16-07-2011, 11:43
سلام
١٠٠٪ جواب ميده!
يكي از فاميلامون ديدم كه با همين برنامه به دوستش كه تو لندن بود تماس ميگرفت و كاملا رايگان بود و كيفيت صداش هم عالي بود!
ولي بايد توجه كنين كه اولا بايد اينترنت وايرلس داشته باشيد و ثانيا گوشي مبدا و مقصد بايد آيفون باشن و همچنين بايد هر دو تا گوشي اين برنامه رو داشته باشن
من با اينترنت ايرانسل امتحان كردم فقط براي چند ثانيه جواب ميده