PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 350 تومن

Arashdn
04-07-2011, 15:47
سلام
دوستان من میخوام یه گوشی تو رنج 350 بگیرم
فقط سیستم عاملش آندرویید نباشه چون نمیخوام گوشی وقتمو بگیرم و یه سالی بشینیم درس بخونیم بره کنکور
بودجه دستم زیاده ولی نمیخوام واسه گوشی حرومش کنم ...
تو همون رنج 350 میخوام خرید کنم
معیار هام:
- تاچ خازنی و سیستم عامل روان و بدون لگ
- سیستم عامل ساده تر و با امکانات کمتر که آدمو مشغول نکنه
- اینترنت رفتن باهاش راحت باشه و سرعتش بالا باشه (مهم)
- کیفیت فیلم برداری بالا (عکس هم خوب باشه ولی فیلم مهم تره)
- داشتن حافظه داخلی اقلا 2 گیگ
- باتری قوی
- داشتن امکانات جانبی

بین ویو 1 و 2 و سی7 گیر کردم ...
اگه کسی پیشنهاد دیگه ای هم داره به لیست اضافه کنیم
ویو 2 رو به خاطر سخت افزار بالا و سی پی یو 1 گیگش میخوام
سی 7 با امکانات جانبیش خیلی دلمو برده مثل اف ام ترنسمیتر و usb-otg و فیلم برداریش که خیلی تعریف میشه

نظر شما چیه؟
تو این رنج جز این گوشی ها چی رو پیشنهاد میدید؟؟
با سپاس

sayanermia
04-07-2011, 17:15
دوست عزیز C7 بهترین گزینه است!!

سمیبین یک سیستم عامل ساده و فوق العاده کار راه اندازه که نرم افزار و بازی هم براش بی نهایت هست

کیفیت فیلم برداری Hd 720 داره. تاچ خازنی ، امکانات جانبی بی نظیر و فوق العاده مثل : اف ام ترنزمیت ، usb on the go که باعث میشه شما بتونید فلش های usb یا هر دستگاه usb دار و به گوشی وصل کنید و استفاده کنید. مثل کیبورد ، موس ، هدفون و هدست های usb ، فلش مموری ها ، هارد های پرتال و ... این قابلیت کم چیزی نیست که بشه راحت ازش گذشت

باتری ها دیگه تو هر گوشی ای تا 2-3 روز شارژ و نگه میداره و C7 هم همینطوره

حافظه داخلی C7 هشت گیگابایت هستش شما با یک مموری هشت گیگ دیگر هم می تونید کل حافظه رو به 16 برسونید که بی نظیر میشه

ویو هم خوبه ولی سیستم عامل نوپایی داره و باید اولا حسابی باهاش ور برید تا یاد بگیرید کار باهاشون ثانیا نرم افزار های زیادی هم که بتونه کار راه انداز و جنبه استفاده ابزاری داشته باشه نداره... در عوض فقط بازی های با کیفیت داره ( که البته محدود هستند و فکر نکنید مثل اپل بی نهایتن )

ولی امکانات جانبی و موارد استفاده ی C7 می چربه به ویو!!

Majid-6120
04-07-2011, 17:37
- سیستم عامل ساده تر و با امکانات کمتر که آدمو مشغول نکنه

این مورد فقط تویه سیمبین هست و بس ... ! :20:

من هم C7 رو پیشنهاد میدم ... گوشیه خوبیه و سخت افزار و دوربین مناسبی هم برای نیاز های شما داره !

خوش باشی !

Arashdn
04-07-2011, 17:49
والا تو فروم همسایه یکی از کاربرا گفته

شک نکنید بین این سه گوشی ویو2 از همه بهتره به چند دلیل.

1-رتبه 2 فیلمبرداری در ایران(بعد SII (
2-سیستم عامل بادا(البته بگم که همه بازی های روز دنیا با گرافیک بالا براش توی فروم موجوده)
3- تا به حال تنها گوشی ای هستش که دیدم min فریم ریت فیلم های 720p اش 30 هستش!!!! میانگشینش هم 30 !!! باورتون میشه!!!
4- قطعات در حد گوشی 500 - 600 تومنی رو تنها با خرج 330 تومن خواهید داشت.و یکی دیگه هم گفته

C7 به هبچ وجه پیشنهاد نمیشه
با اینکه خیلی از زمان اومدنش نمیگذره ولی آمار خرابیش بالاس و تعمیرکارها اصلا تاییدش نمیکنند برعکس WAVE II که خداییش 1 تعمیرکار به من گفت این گوشی رو از هر نظر میشه چشم بسته خرید!!!!!!!!!!البته سی 7 هم طرفدارای خودشو داره

کاملا گیج شدم .....
به خصوص که ویو به طور پیشفرض ویوئو پلیرش تا حدی قدرتمنده که ام کی وی 720 رو هم مثل باقلوا باز کنه ولی سی 7 رو نمیدونم .....
و یا مثلا ویو میتونه فرستنده وایفای بشه (بره من مهمه ) ولی سی 7 رو نمیدونم

این مورد فقط تویه سیمبین هست و بس ... ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویو هم خوبه

Arashdn
04-07-2011, 17:59
البته من یه معیار دیگه هم دارم که یادم رفت بگم
اینکه سال آینده یه گوشی شاخ میگیرم و چون طبق عادت دو تا گوشی دارم میخوام این گوشی فعلی بتونی مکمل اسمارت فونی باشه که در آینده میگیرم مثلا اگه الان گالاکسی 2 رو در نظر بگیریم ، سی 7 با داشتن اف ام ترنسمیتر و ابعاد کوچیکتر میتونه مناسبتر باشه و از طرفی از سی پی یو یه گیگ و عظمت ویو هم نمیشه گذشت
نظرم بسته به اینه که سی 7 بتونه (حالا بر هر برنامه ای) ام کی وی 720 باز کنه یا نه و اینکه بتونه فرستنده وایفای بشه یا نه

Majid-6120
04-07-2011, 18:09
البته اون فروم همسایه به علت تعدا زیاد کاربران ، و کاربرای تازه وارد ممکنه از روی تعصب یه حرفی رو بزنن ...

1-رتبه 2 فیلمبرداری در ایران(بعد SII (یعنی GS و HTC Sense و ... از ویو 2 فیلم برداریشون ضعیف تره ؟ : دی

3- تا به حال تنها گوشی ای هستش که دیدم min فریم ریت فیلم های 720p اش 30 هستش!!!! میانگشینش هم 30 !!! باورتون میشه!!!یعنی هیچ گوشیه دیگه ای اینجوری نیست ؟ مگه ویو 2 سخت افزار خاصی داره که اینجوری باشه ؟ سخت افزارش با GS و ویو 1 و کلی گوشیه دیگه برابره !

چه مزایای خوبی اضافه میکنن به گوشی ! : دی

من نگفتم و نمیگم ویو 2 گوشیه بدیه ، ولی بعضی حرفا خیلی خنده دارن ! : دی

و یا مثلا ویو میتونه فرستنده وایفای بشه (بره من مهمه ) ولی سی 7 رو نمیدونمN97 هم میشه ... چه برسه به C7 : دی

ولی من پیشنهاد بهت دادم ... انتخاب با خودته !

Arashdn
04-07-2011, 18:52
N97 هم میشه ... چه برسه به C7 : دی
اگه از این مورد 100 درصد مطمعن باشید سی 7 به نظرم بهتره
فقط یه کم گرون تره

sayanermia
04-07-2011, 21:10
آمار خرابی C7 بالا نیست. متاسفانه یه عده فروشنده ی بی وجدان گوشی های سری اول خودشون رو هنوز دارند و به مشتری قالب می کنند. برای همین برخی به غلط فکر میکنن تولیدات جدید C7 هم مشکل داره. در صورتی که اصلا اینطور نیست...

من تاسف میخورم برخی دوستان خیلی راحت از روی تعصب یه چیزایی میگن...
شما اگر بعد از یک سال یک مکمل برای اسمارت فون اصلیتون میخوای چه امکاناتی بهتر از C7 ؟؟ همینقدر بس نیست که از همین الان می تونید فلش مموری هاتونو به گوشی بزنید و از اطلاعاتش استفاده کنید؟؟ کم قابلیتیه؟؟ شما الان برو فروشگاه های موبایل و خدماتی ها بگو برای ویو بازی و نرم افزار داری؟؟؟؟ اگه عین سیستم هنگ کرده نگات نکرد؟!!

آیا ویو2 سیستم مسیریابی رایگان قوی ای مثل نوکیا داره؟ آیا قابلیت اتصال دستگاه های مختلف usb و شناسایی اون هارو داره؟؟ کیفیت فیلم برداری C7 در حال حاضر 25 فریم هستش که واقعا منی که فیلم میگیرم فرق چندانی با 30 نمی بینم توش. جفتشون هم 720 میگیرن.

C7 هم پلیر قوی ای داره و ویدئوهای با کیفیت 720 رو مثل هلو اجرا میکنه. من همین الان فیلم با زیرنویس توی گوشیم دارم که خیلی راحت زیرنویس رو هم فارسی نمایش میده. از این بالاتر؟؟؟ ویو واقعا گوشی خوبیه ولی نه در اون حد 600-700 که طرف گفته بود. سخت افزار قویش فقط یک سی پی یو یک گیگا هرتزی است. والا موتور گرافیکی کمکی رو C7 هم داره بازی های HD هم برای C7 است..

هر دو گوشی ها خوب هستند ولی وقتی قابلیت های سخت افزاری و امکانات رو در کنار هم میذارید باز C7 برنده است...
اف ام ترنزمیت ، usb on the go ، مسیریابی رایگان قوی نوکیا مپ با قابلیت راهنمایی فارسی ، صفحه ضدخش واقعی از جنس شیشه گوریلا ، بدنه فلز و قاب دور از جنس فولاد ضد زنگ حرارت دیده که به این راحتیا رنگش نمیره... بازم بگم؟؟

C7 بهترین گوشی نیست ولی در این رنج قیمت بهترینه

Arashdn
05-07-2011, 12:25
آمار خرابی C7 بالا نیست. متاسفانه یه عده فروشنده ی بی وجدان گوشی های سری اول خودشون رو هنوز دارند و به مشتری قالب می کنند. برای همین برخی به غلط فکر میکنن تولیدات جدید C7 هم مشکل داره. در صورتی که اصلا اینطور نیست...

جربان این سری اول چیه؟؟؟؟؟؟؟

Arashdn
05-07-2011, 14:26
اگه بخوام کاهش بودجه بدم به 250 چی پیشنهاد میکنید؟
البته اون موقع بحث سیستم عامل میره کنار و آندورید هم قبوله (دیگه گوشی 250 تومنی نه رام داره نه جون داره که بازی اجرا کنه)

smohsen
05-07-2011, 14:32
تو فیلمبرداری شک نکنید سی 7 ! باید دست بگیرید فیلمبرداری کنید بعد قضاوت کنید !

Romina.M
05-07-2011, 14:47
منم c7 رو توصيه مي كنم. راستي c7 كجايي هستش؟ واسه چين كه نيست؟

LiverBarca
05-07-2011, 16:18
به نظر من با وجود x10 عاقلانه نیست که بری سراغ c7 و سیمبین....
با 250 هم ویواز فکر کنم گوشیه خوبی باشه....(البته 230 هستش)

sayanermia
05-07-2011, 17:30
جربان این سری اول چیه؟؟؟؟؟؟؟

سری های اول C7 همه روزهای معرفیش ، به ایران وارد شد متاسفانه مشکل داشتند که بخاطر خط تولیدش در کارخونه بود و البته بعد از یک ماه توسط نماینده مرکزی نوکیا در ایران بیشتر گوشی ها جمع آوری شد و با سری های جدید که همگی بدون مشکل هستند جایگزین شدند. متاسفانه برخی شهرستان های کوچیک ، فروشنده هاش این گوشی هارو هنوز دارند و به جای گوشی های جدید و بدون مشکل می ندازند به مشتری!! داستانش اینه. اگر میخواید مطمئن باشید گوشیتون جدید هست فقط و فقط با گارانتی اصلی نوکیا که به صورت اس ام اسی و تلفنی و اینترنتی تائید میکنه استفاده کنید. من و دیگر دوستان حتی خواهرم هم از همین نمایندگی های اصلی نوکیا خریدیم که تا امروز داریم ازش لذت می بریم

با 250 هم یه کوچولو بیشتر بذارید روش x6 بگیرید. هم تاچش خازنیه هم کار راه اندازه...

x10 هم گوشی خوبیه ولی از نظر امکانات جانبی به پای C7 نمیره. فقط و فقط یک اندرویدی ساده هستش و با صفحه بزرگ و البته کیفیت صفحه هم نصف C7 . حالا اگر عاقلانه است برید x10 بگیرید خب بسم الله :11:

Arashdn
05-07-2011, 18:35
راهی بره تشخیصش هست؟

sayanermia
05-07-2011, 19:00
راهی بره تشخیصش هست؟

عرض کردم تنها راهش گرفتن با گارانتی اصلی است. فرقش با متفرقه فقط 20 تومنه که ارزششو داره

smohsen
06-07-2011, 15:21
راهی بره تشخیصش هست؟

گوشی خود من بدون گارانتیه!
شما کافیه با گوشی کار کنی
یا حداقل اینکه گوشی رو با ضمانت 24 ساعته بگیری
منظورم اینه با فروشنده شرط کنی در صورتی که تا 24 ساعت به مشکل برنخوره می خری
البته این روزها بعید می دونم از این گوشیا باشه
کافیه بری از فروشنده معروف بخری

EHTEMALAN
07-07-2011, 12:06
سلام به همگی...من یه گوشی میخام فقط دوربینش خوب باشه بقیه چیزهاشم متوسط باشه..دوربین 8 مگا خوبه.....لطف کنید راهنماییم کنید

rahimism
07-07-2011, 13:19
دوربین C7 خیلی خوب هست، حتی توی تاریکی و نور کم با فلاش خوب عکس میگیره. البته با گارانتی بخواید حدود 390 هست فکر کنم.

سلام به همگی...من یه گوشی میخام فقط دوربینش خوب باشه بقیه چیزهاشم متوسط باشه..دوربین 8 مگا خوبه.....لطف کنید راهنماییم کنید