PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطاي 691 جديد

javad2656
04-07-2011, 15:20
باسلام.
من از يوزر يكي از اقوامم استفاده مي كنم.از كامپيوتر خانه كه xp دارد با كانكشن راحت وارد اينترنت مي شود اما از لپ تاپم كه سون دارد نه با كانكشن نه به صورت تنظيمات اتوكانكت مودم خطاي 691 ميدهد.خواهشا كمكم كنيد.
:42:

NirvanaH
04-07-2011, 21:23
باسلام.
من از يوزر يكي از اقوامم استفاده مي كنم.از كامپيوتر خانه كه xp دارد با كانكشن راحت وارد اينترنت مي شود اما از لپ تاپم كه سون دارد نه با كانكشن نه به صورت تنظيمات اتوكانكت مودم خطاي 691 ميدهد.خواهشا كمكم كنيد.

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز ویندوز سون در مقوله شبکه یه خورده بدقلق هستش. شما وقتی ویندوز کاملا بالا اومد طبق راهکار زیر عمل کن انشاالله کارت راه بیفته.
1-
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-

3-

4-

توضیحات: دوست عزیز از در شکل 4 سرعت شما باید روی 100باشد و اگر روی 10 باشد یعنی اینکه مودم شبکه ویندوز را نشناخته است و ارتباط بین مودم و سیستم عامل برقرار نشده است. در این حالت در حالیکه کامپیوتر روشن است مودم را خاموش کنید و بعد از 5دقیقه روشن کنید تا مشکل رفع شود.

حامد:11:

NirvanaH
04-07-2011, 21:29
باسلام.

خدایا با نام تو
یادم رفت در پست قبل بگم! اگر هیچ کدام از موارد بالا نبود شاید یکی از یان موارد باشه:
۱-ورود اشتباه نام کاربری یا رمز عبور
۲-پایان یافتن مدت اشتراک
۳-پایان یافتن حجم تخصیصی
۴-برقراری تماس قبل از ۱۰ دقیقه بعد از قطعی ناگهانی

حامد:11:

MJ assassins creed
05-07-2011, 10:13
یه مورد دیگه هم هست.اگه از صبا استفاده میکنید باید زنگ بزنید به پشتیبانی و بگید که روی لب تاپ هم اشتراک رو فعال کنن.
چون صبا چند وقته که برای جلوگیری از دزدی فقط روی یک سیستم میتونید اینترنت رو فعال کنید.البته اگه دو تا سیستم بخواهید باید زنگ بزنید پشتیبانی تا فعال کنه.

javad2656
05-07-2011, 11:37
مشکلم حل شد.mac address اشتباه می گرفت.رفتم داخل تنظیمات کارت شبکه و آدرس کارت شبکه رو عوض کردم درست شد.
مرسی از سایت توپتون.