PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد ایمیج های گرفته شده با Clone CD

em300
04-07-2011, 13:50
سلام به همه
یه سوال حیاتی دارم امیدوارم کمکم کنید

از یه دی وی دی عکس ایمیج گرفتم با Clone CD ، تست کردم درست بود
بعد چند وقت هارد به مشکل خورد مجبور شدم ریکاوری کنم رفتم سراغ ایمیج که ببینم کار میکنه یا نه که ...
حالا هر کاری می کنم ایمیج باز نمیشه

حالا کمک شما رو می خوام تا یه کاری کنم باز بــشــــه :11:
اینم بگم با چند تا دیگه از نرم افزار ها امتحان کردم نشد .

ask_bl
04-07-2011, 14:27
سلام
این موارد هنگام ریکاوری خیلی پیش میاد!
به احتمال زیاد فایل شما به خوبی ریکاور نشده!
حجم فایلتون درسته!؟ کم نشده!؟

em300
04-07-2011, 17:40
بله حجم فایل درسته ، واسه همین هم هست که نگهش داشتم
فقط می خوام به نحوی بازش کنم
حالا با هر چی بشه ...

De through De
04-07-2011, 18:03
سلام .

ویرایش :

------------------------------------------------------------------------------------------------------

پست مربوط به thread ویرایش یافته ، غیر مربوط به تاپیک فعلی ، در صورت امکان حذف شود .

ممنون.

em300
04-07-2011, 23:50
می دونین همه عکس های 5 - 6 سال پیشه
اومدم خیر سرم از شون بک آپ گرفتم رایت کردم رو دی وی دی بعد از دی وی دی ایمیج گرفتم
واسه همین خیلی برام مهمه
حالا هم جریان اینه ..

کــــــــــــــــــــــــ مــــــــــــــــــــــــ ــــک کنید :19:

De through De
05-07-2011, 10:19
سلام.

ایمیج برنامه Clone CD همواره با انتقال دادن به درایو دیگر یا تغییر دادن خاصیت اون یا باز نمودن با برنامه ای بغیر از Clone CD ، کراپت میشه ، حتی وقتی پاکش می کنید چون خاصیت اون تغییر پیدا میکنه ، بنابرین تو ریکاوری باز فایل کراپت میشود. منتها یک راه حل بصورت درصدی ( 10 درصد ) دارد که ممکنه فایلتون برگرده ، اون هم اینکه برنامه Virtual Clone Drive را از این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود نموده و نصب کنید این برنامه رایگان هست و نیازی به سریال یا کرک ندارد و سپس سیستم را ریستارت نموده و روی آیکن برنامه در Sys Tray راست کلیک نموده و فایل ایمیج را Mount کنید و ببینید فایلهای اصلی تون که تو فایل ایمیج هست اونجا صحیح و سالم هست اگر بود چک کنید ببینید فایل هاتون اونجا سالم هست یا نه ؟ اگر سالم بودند هم میتونید از اونها کپی بگیرید و هم اجراشون کنید ، اگر هم فایلهاتون اونجا سالم نبودند ، بعقیده من فــاتــــحـــــه :31: