PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز

AMIR MOHAMMAD . M
04-07-2011, 12:11
با عرض سلام و خسته نباشید .

چرا حداکثر هر دو سال یک بار مجبور میشم ویندوز رو عوض کنم با اینکه مراقبت های لازم انجام میشه
و از نظر سخت افزاری هم هیچ مشکلی ندارم .
فقط مال خودم نیست که ، مال اطرافیان هم همین طور هست .
من وقتی مجبور میشم ویندوز عوض کنم که واقعا نرم افزار ها و خود ویندوز قاطی کردند.
و از نرم افزار های مختلفی (حرفه ای و کاربردی ) به طور دایم استفاده میکنم .
آیا این یک رواله عادی هست ؟

با تشکر :11:

Mohammad King
04-07-2011, 13:24
سلام

ویندوز پس از گذشت مدتی سنگین میشه.

میتونه از ویروس باشه.

در کل 2 سال خیلی مدت خوبه!

ask_bl
04-07-2011, 14:29
2 سال که خیلی خوبه!
معمولا در این موارد با داشتن Restore point یا استفاده از نرم افزار های کلینر رجیستری میشه عمر یه سیستم عامل رو زیاد کرد!
که در غیر این صورت هم غیر عادی نیست کسی 1 سال 1 بار سیستم عامل رو مجبور شه دوباره نصب کنه

AMIR MOHAMMAD . M
04-07-2011, 16:18
2 سال که خیلی خوبه!
معمولا در این موارد با داشتن Restore point یا استفاده از نرم افزار های کلینر رجیستری میشه عمر یه سیستم عامل رو زیاد کرد!
که در غیر این صورت هم غیر عادی نیست کسی 1 سال 1 بار سیستم عامل رو مجبور شه دوباره نصب کنه

درسته دو سال خوبه ولی من در کل از اول که کامپیوتر گرفتم فقط 4 بار شده که هر 2 سال ویندوز عوض کردم .
منظورم از مراقبت همین کارایی بود که شما فرمودین ولی با این کارا اون طوری که من تجربه کسب کردم عمر سیستم کمتر میشه نمی دونم چرا برعکسه .
الان میانگین تعویض ویندوز من بین 6 ماه تا نزدیک به 2 سال هست .
با این حال آیا در سراسر دنیا همین بحث وجود دارد ؟

ask_bl
04-07-2011, 21:24
درسته دو سال خوبه ولی من در کل از اول که کامپیوتر گرفتم فقط 4 بار شده که هر 2 سال ویندوز عوض کردم .
منظورم از مراقبت همین کارایی بود که شما فرمودین ولی با این کارا اون طوری که من تجربه کسب کردم عمر سیستم کمتر میشه نمی دونم چرا برعکسه .
الان میانگین تعویض ویندوز من بین 6 ماه تا نزدیک به 2 سال هست .
با این حال آیا در سراسر دنیا همین بحث وجود دارد ؟

امکان نداره! با درست کردن یه ریستور پوینت بعد از نصب درایور ها فقط کافیه یه بار ریستور کنین تا ویندوز رو به همون زمان برگردونین!
از لحاظ رجیستری هم با نصب و پاک کردن مداوم نرم افزار ها رجیستری تون خیلی سنگین میشه که نرم افزارهای کلینر تو این مواقع خیلی به درد میخورن!
در کل توی انجمن های خارجی من زیاد ندیدم که برای مشکلاتشون تعویض ویندوز رو پیشنهاد کنن!
اما شرایط متفاوته!

AMIR MOHAMMAD . M
05-07-2011, 11:20
امکان نداره! با درست کردن یه ریستور پوینت بعد از نصب درایور ها فقط کافیه یه بار ریستور کنین تا ویندوز رو به همون زمان برگردونین!
از لحاظ رجیستری هم با نصب و پاک کردن مداوم نرم افزار ها رجیستری تون خیلی سنگین میشه که نرم افزارهای کلینر تو این مواقع خیلی به درد میخورن!
در کل توی انجمن های خارجی من زیاد ندیدم که برای مشکلاتشون تعویض ویندوز رو پیشنهاد کنن!
اما شرایط متفاوته!

درست کردن یه ریستور پوینت بعد از نصب درایور ها خیلی خوبه ولی خوب شد گفتی ، اگه برق بره چی میشه .
واینکه ویندوز 7 بعد گذشت مثلا یک سال میتونه به تاریخ مورد نظر برگرده و با برگشتش اطلاعات سیستم حذف نمی شن ، چون من اطلاعات مهمی در سیستمم دارم .
اگه بتونه بر گرده این یک برتری خلیی مهم نسبت به XP هست .
با این نرم افزار های کلینر کار کردم ، ولی یه موقع یه چیز هایی رو پاک میکنه که نباید پاک کنه و سیستم قاطی میکنه .
آیا شما یه نرم افزار خوب سراغ دارید ؟
واینکه من میتونم با انجام این دو کار عمر سیستم رو بیشتر کنم ؟

امان از این کیبرد .

fanoostalaei
05-07-2011, 17:43
درست کردن یه ریستور پوینت بعد از نصب درایور ها خیلی خوبه ولی خوب شد گفتی ، اگه برق بره چی میشه .
واینکه ویندوز 7 بعد گذشت مثلا یک سال میتونه به تاریخ مورد نظر برگرده و با برگشتش اطلاعات سیستم حذف نمی شن ، چون من اطلاعات مهمی در سیستمم دارم .
با این نرم افزار های کلینر کار کردم ، ولی یه موقع یه چیز هایی رو پاک میکنه که نباید پاک کنه و سیستم قاطی میکنه .

امان از این کیبرد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از این نرم افزار استفاده میکنم که به نظر من عالیه
در ضمن با این نرم افزار میتونید با ویندوز 7 هر کاری بکنید(هر کاری)
در ضمن این نرم افزار عمر 7 رو خیلی بالا میبره

ask_bl
05-07-2011, 19:14

امان از این کیبرد .
اطلاعات درایو ویندوز به حالت قبل بر میگردن، اما درایو های دیگه نه!

AMIR MOHAMMAD . M
06-07-2011, 09:30
اطلاعات درایو ویندوز به حالت قبل بر میگردن، اما درایو های دیگه نه!

اگه اینجوری باشه مثلا اگه یک برنامه روی درایو دیگه ای نصب باشه ، فایل هاش باقی میمونن ولی انگار
که نصب نشده و اینکه من مطمئن باشم ، چون یک بار این کارو کردم ، بعد احساس کردم بعضی از فایل ها
نیست.

AMIR MOHAMMAD . M
06-07-2011, 12:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از این نرم افزار استفاده میکنم که به نظر من عالیه
در ضمن با این نرم افزار میتونید با ویندوز 7 هر کاری بکنید(هر کاری)
در ضمن این نرم افزار عمر 7 رو خیلی بالا میبره

سلام دوست عزیز این نرم افزاری که معرفی کردین خیلی خوبه وتا اونجا که من فهمیدم تمام
چیزهایی که هفتا سوراخ قایم شدن رو همینجا در دسترس داریم .
ولی آیا در قسمت Registry Cleaner فقط اضافه ها رو پاک میکنه یا نه .
این نرم افزار خیلی امکانات داره ولی اگه یه برنامه دیگه بتونید معرفی کنید که امکاناتش
در حد نیاز باشه بهتره .
ولی بازم ممنون نرم افزار خوبی معرفی کردین .:18:

fanoostalaei
06-07-2011, 22:16
سلام دوست عزیز این نرم افزاری که معرفی کردین خیلی خوبه وتا اونجا که من فهمیدم تمام
چیزهایی که هفتا سوراخ قایم شدن رو همینجا در دسترس داریم .
ولی آیا در قسمت Registry Cleaner فقط اضافه ها رو پاک میکنه یا نه .
این نرم افزار خیلی امکانات داره ولی اگه یه برنامه دیگه بتونید معرفی کنید که امکاناتش
در حد نیاز باشه بهتره .
ولی بازم ممنون نرم افزار خوبی معرفی کردین .:18:

بله دوست عزیز این نرم افزار اضافه ها رو پاک میکنه
من خودم زیاد از این نرم افزار استفاده میکنم
در ضمن اون قسمت انیستالش خیلی خوبه
اگه تمام قسمت های این نرم افزار رو ببینید تمام امکاناتی رو که بخواید داره
من تا حالا نرم افزار به این خوبی ندیدم