PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جرقه زدن دوشاخ برق (عادی *یا* غیر عادی ؟)

Plutonium
04-07-2011, 11:38
سلام

من دیروز یه لپ تاپ HP مدل 6080 خریدم و طبق راهنمایی که همراهش بود برای شارژ اول آدابتورو به دستگاه بعدش به برق می زنم ولی هر بار(دو بار بیشتر وصل نکردم ولی دیگه می ترسم:41:) موقع وصل کردن به برق دوشاخ جرقه می زنه می خاستم بدونم که عادیه یا که می تونه خطرناک باشه؟

ممنون می شم از راهنماییتون

biostar
04-07-2011, 13:43
تقریبا برای اکثر نوت بوک ها این اتفاق می افته ، همیشه سعی کن اول آداپتور را وصل کنی و بعد از چند ثانیه آداپتور را به لپتاپ وصل کنی

این گونه سوالات رو در تاپیک زیر مطرح کن

مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-07-2011, 22:53
سلام
من تو کویت این مشکل رو ندارم
اما وقتی میام ایران تو شهرهای مختلف امتحان کردم جرقه میزنه . شاید با نبود سیم سوم (سیم زمین) ارتباط داشته باشه . در ایران دو شاخه هست اما در کویت سه شاخه چون سیم اتصالِ زمین اینجا اجباری هست و تا حالا جون خیلیها رو هم از برق گرفتگی نجات داده .