ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریست شدن

miladddd
04-07-2011, 11:00
سلام
سیستم یکی از دوستام که تازه جمع کرده با یه مشکل عجیب مواجه شده
به نظر میاد ویروسه، ولی شایدم نباشه
ویندوز سون داره و آنتی ویروس eset smart security 4 هم به صورت آپدیت شده روش نصبه
جدیدا dvd که میزاره داخل و میخواد نصب کنه، اگر در این حال روی my computer یا چیز دیگه کلیک کنه سیستم ریست میشه
میشه راهنمایی کنید!؟

AlexanderMahone
04-07-2011, 13:45
سلام
سیستم یکی از دوستام که تازه جمع کرده با یه مشکل عجیب مواجه شده
به نظر میاد ویروسه، ولی شایدم نباشه
ویندوز سون داره و آنتی ویروس eset smart security 4 هم به صورت آپدیت شده روش نصبه
جدیدا dvd که میزاره داخل و میخواد نصب کنه، اگر در این حال روی my computer یا چیز دیگه کلیک کنه سیستم ریست میشه
میشه راهنمایی کنید!؟
شما برای اطمینان از ویروسی بودن یا نبودن سیستم با نرم افزار MalwareByte سیستم رو فول اسکن کنید
ضمنا این ریست شدن همراه صفحه ابی رنگ هست یا ریست معمولی؟

miladddd
04-07-2011, 17:25
دوستم میگه با صفحه آبی رنگه

AlexanderMahone
04-07-2011, 23:32
دوستم میگه با صفحه آبی رنگه
اگر صفحه ابی رنگه مشکل از سخت افزار هست و مخصوصا رم چون زمانی که برنامه های زیادی اجرا میشن و رم هم فای کمی رو خالی داره این مشکل به وجود میاد با نرم افزاری که گفتم سیستمش رو اسکن کنه البته قبل از اسکن اپدیتش کنه حدود 7 مگابایت اپدیت داره و بعد فول اسکن رو انجام بده و بعد با نرم افزار تون اپ سیستم رو بهینه سازی کنه و فایل های اضافه استارت اپ رو پاک کنه
یه سوال دیگه رم سیستم دوستتون 1 هست یا 2 ؟
کارهایی رو که گفتم انجام بده اگر مشکل باز بود اطلاع بدید تا راه های دیگه رو بهتون بگم:11:

miladddd
05-07-2011, 10:39
سیستمش قوی هست
رمش 4 گیگ 1333 ddr3 هست
بعید میدونم از رم باشه
نرم افزار تون آپ یوتیلیتی رو می گید دیگه؟

AlexanderMahone
05-07-2011, 15:43
سیستمش قوی هست
رمش 4 گیگ 1333 ddr3 هست
بعید میدونم از رم باشه
نرم افزار تون آپ یوتیلیتی رو می گید دیگه؟
بله همون نرم افزار رو میگم
اما این ارور صفحه ابی بیشتر بخاطر کمبود فضای رم و مشکل رم پیش میاد اما بعضی مواقع ویروس های مقیم حافظه رم هم باعث این مشکل میشن با اون نرم افزار امنیتی که گفتم سیستم رو چک کرد دوستتون ؟