PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : TV Card : درخواست یک آنتن خوب برای ضبط بازیهای جام جهانی

Honradez
08-06-2006, 16:27
سلام.

من یک TV Card Snazzi دارم که میخوام بازیهای جام جهانی 2006 آلمان را با آن ضبط کنم. بنظر شما بهترین آنتن برای این کار چیست؟

مشخصات منطقه من:
تهران - منطقه 2 - شهرک غرب
طبقه سوم
رو به جنوب
ساختمان بلندی جلوی ما را نگرفته است.

لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.

Hossein_Bahal
08-06-2006, 16:46
اخ گفتي FEiZ جان .

من هم كارت TV دارم اما نمي‌دونم كه با چه انتني ميتونم تصوير رو صاف ببينم .

انگار خوره انتن دارن اين كارت تي‌وي ها .

Mirage
09-06-2006, 12:07
نكته اي كه هيچكس حتي خودم به آن توجه نمي كنم(به خاطر افزايش قيمت)، سيم و اتصالات است كه نقش مهمي در كارآيي آنتن دارد، بخصوص اگر طول سيم زياد باشد اين مسئله بسيار حياطي است.

آنتن هم نوع هايي كه اتوبوس ها استفاده مي كنند، بسيار خوب عمل مي كنند، البته كيفيت مارك هاي مختلف كمي با هم تفاوت مي كند.

Mahdi.M
09-06-2006, 12:29
من هم اين مشکل را دارم tv کارت من هم snazzi هستش .

Honradez
09-06-2006, 15:11
دوستان من گفتم کمکم کنید، نه اینکه همدردی کنید!

x-boy
09-06-2006, 21:30
سيماران بگير خوبه :happy:

Mirage
10-06-2006, 23:17
اين كارت هاي Tv به اين راحتي ها تصويرشون صاف نميشه.

داداشم داره، فقط از Fm استفاده مي كنم. چند روزم هست كه درايورش مشكل پيدا كرده كار نمي كنه. اصلا حالي كه درستش بكنم نيست. حالا به فرض هم درست اينقدر برنامه ها افتضاح شدن كه اصلا قابل استفاده نيستند.

نمي دونم ملت دلشون خوشه كارت Tv مي خرن يا پولاشون زيادي كرده!

آخه كارت Tv مي خرين چي نگاه كنين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو چه مملكت خراب شده اي گير كرديم.

x-boy
10-06-2006, 23:40
خب شاید کسی پول نداره بده تلوزیون بخره

mndbnt
11-06-2006, 08:17
آنتن فقط سیماران . واقعا کیفیت تصویر است . تازه تقویت کننده Fm هم دارد . بگیرید پشیمون نمی شید

ommyd
11-06-2006, 12:44
به نظر من به کیفیت سیم آنتن خیلی اهمیت بده
من خودم بی خیال سیم کشی داخلی شدم آخه ایراد داشت یه سیم از پشت بوم رد کردم به اتاقمون کیفیت خیلی تغییر کرد بیش از، بیش از اندازه

Aamoo
11-06-2006, 14:06
سلام
اگه واسه تلوزيون خونتون از بوستر استفاده مي كنيد (مثه من) ميتونيد يه سيم (بهتر نوع خوبي باشه) از خروجي اون به كارتتون وصل كنيد.اگر هم نه كه ميتونيد از آنتنتون اين كار رو بكنيد ( كه البته كيفيتش ممكنه خيلي تعريفي نداشته باشه) اگر هم ميخوايد آنتن بگيريد، راستش منم تعريف سيماران رو شنيدم
ضمنا منم از snazzi يا همون snazio استفاده ميكنم .البته يه مشکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم باهاش دارم که شاید شما بتونید بهم کمک کنید.

Aamoo
11-06-2006, 14:14
راستی سیم رو از نوع امریکایش بگیرد ( البته این نظر و پیشنهاد منه)

'POP'
11-06-2006, 14:20
آنتن هم نوع هايي كه اتوبوس ها استفاده مي كنند، بسيار خوب عمل مي كنند، البته كيفيت مارك هاي مختلف كمي با هم تفاوت مي كند.

سيماران بگير خوبه :happy:
بله ؛ آنتن فقط "خفاشي" و البته مارك سيماران (داراي موتور برقي ضد آب و 20 متر سيم كواكسيال با كيفيت) ، در بين آنتنهاي خفاشي داخلي ، مرغوبترين مدل هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من براي خودم و حدود 10 نفر از نزديكان تا حالا نصب كردم و كاركردش رضايت بخش بوده.

قيمت اين مارك و مدل قدري بالاست(حدود 000'20 ) اما برعكس آنتنهاي شاخه اي ، عمري هست.

ماركها و مدلهاي ديگه بهايي تا نصف اين قيمت هم دارند.
;)

x-boy
11-06-2006, 22:13
باسه منم از همینه عالیه

mndbnt
11-06-2006, 22:27
تلويزيون ما همين آنتن را دارد كيفيت تصويرش خيلي عالي است با اينكه در موقيعت كوهستاني هستيم ولي واقعا عاليه

zonealarm
12-06-2006, 20:32
سلام
منو از زدن يه تاپيك معاف كردين
راستش من شنيدم آنتنهاي برقي(بوستر دار) يه جريان الكتريسيته اي وارد دستگاه مي كنن كه به مرور باعث سوختن تلويزيون (و يا كارت تي وي ) مي شه.دوستاني كه استفاده كردن نظرشون چيه؟
در ضمن من زير 30000 تومن به كارت تي وي پول دادم.20000 براي آنتن يه كم زياد نيست؟مدل هاي كمي ارزونتر سراغ دارين؟

FIFA
12-06-2006, 22:00
بطور معمول خود سيم آنتن يك اختلاف پتانسيل الكتريكي توش هست كه در اثر القاي الكترومغناطيسي هست.اما دستگاه تقويت كننده هم در همون محدوده ولتاژ رو بايد ايجاد كنه.با يك ولتمتر اندازه گيري بكن-فكر نكنم بخش گيرنده ي تلويزيون رو خراب كنه چون وظيفه ي مدارات محافظ كنترل ولتاژهاي اضافي وارده هست.اين آنتنهاي بوستر دار از 10 تومن هست به بالا.ولي اگه مخصوص ضبط اين جام جهاني ميخواي آنتن بخري از همين آنت سيخي هاي بدرد نخور بخري زيادم هست.

zonealarm
13-06-2006, 16:24
ولي اگه مخصوص ضبط اين جام جهاني ميخواي آنتن بخري از همين آنت سيخي هاي بدرد نخور بخري زيادم هست.
دوست عزيز متوجه اين جمله نشدم!

warez
09-06-2007, 18:52
جناب پاپ

نظرتون در مورد آنتنهاي خفاشي شركت آنتن كار چيه؟
كيفيت و....