PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ عجیب و نادر ویندوز 7 !!!

alihastam
03-07-2011, 14:03
من 2.32 گیگ شارژم رو حروم کردم از سایت بووووووووق :18: ویندوز هفت SP1 رو دانلود کردم ،:13:

با اینکه رمم 4 گیگه گرافیک هم 1 گیگه :5: وقتی یکسری اعمال مانند : کلیک راست کردن و مای کامپیوتر باز کردن و آهنگ پلی کردن :8: و کار های سبکی مثل Crysis2 و فیر 3 و Gta Liberty City بازی کردن نمیدونم چرا هنگ میکنه...

لطفا کمک کنید خیلی واجبه :42:

alihastam
04-07-2011, 10:45
مشترک گرامی یاد آور میشود تاپیک صرفا برای خواندن نیست گاهی هم میشود پاسخ داد .....

saeed774
05-07-2011, 01:16
دوست عزیز ، هنگ کردن سیستم عوامل مختلفی داره که یکی از اون عامل ها هم مربوط میشه به خود سیستم عامل.
یکی از این عوامل میتونه سخت افزاری باشه ، شما چک کن ببین فن CPU بخوبی کار میکنه ؟ اگه درست کار نکنه و داغ کنه سیستم هنگ میکنه مخصوصا اینکه تو بازی ها CPU زیادی اشغال هست .
از چه منبعی ویندوز رو دانلود کردی؟ ممکنه از ویندوزهایی باشه که با عنوان بهینه کردن ویندوز ، دستکاری های زیادی بهش اعمال میکنن و تر میزنن به ویندوز !! شما با ویندوز قبلی این مشکلات رو هم داشتی؟ اگه جواب منفیه ، پس احتمالش خیلی زیاده که ایراد از ویندوز باشه .
فن کارت گرافیک رو هم چک کن ببین درست کار کنه ، یه فوت درست و حسابی بهش بده.
عواملی مانند ویروس ها هم ممکنه منابعی زیادی از سیستم رو اشغال کنن و باعث کندی و هنگ سیستم بشن . ویروس کشی کن . ببین در حالت بیکاری چند درصد از CPU مشغول هست؟ تو تسک منیجر نگاه کن.

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

راستی سخت افزار کافی برای اجرای بازی های سبکی که گفتی داری ؟!!!!

alihastam
05-07-2011, 23:34
مشترک گرامی یاد آور میشود تاپیک صرفا برای خواندن نیست گاهی هم میشود پاسخ داد .....
سلام من به خاطر اینکه برا سایته بد نشه :21: ننوشتم ! حالا که اصرار میکنید باشه:31: ----------- !

نه ویندوز قبلیم مثل ساعت کار میکرد !

من آنتی ویروسم ESET Smart Security 5 است .

بیکار بیکار که نیست یه چند تا صفحه اینترنتی با یاهو مسنجر بازه با یه آهنگ ، یه برنامه هم داره نصب میشه دیگه جونم برات بگه چند تا چیز هم دام دان میکنم CPu آخرش 21% مشغول میشه .

مشخصات سیتمم اینه :
CPu : Pentium(R) Dual-Core E5200 @ 2.50 GHz
Ram : 4GB