PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شیر کردن اینترنت ADSL با کابل LAN برای لپتاپ

reza-shady
02-07-2011, 23:21
سلام دوستان
من یه پی سی دسکتاپ دارم و یه لپتاپ
مودم ADSL من TP-Link 8811 هست
که هم پورت Lan داره و هم USB
من با USB این مودم رو به پی سی وصل کردم بدون هیچ مشکلی رفتم نت و به درستی کار می کرد
حالا می خوام از همین نت روی لپ تاپم هم استفاده کنم
هرکاری می کنم نمی شه که با این لپتاپ برم نت
ممنون می شم کمک کنید
کابل lan دارم
مودم هم هم پورت lan داره هم usb

دوستان فقط کلی توضیح ندید یه جوری بگین من حالیم شه

IceLord
02-07-2011, 23:34
سلام دوستان
من با USB این مودم رو به پی سی وصل کردم بدون هیچ مشکلی رفتم نت و به درستی کار می کرد
ممنون می شم کمک کنید
کابل lan دارم

سلام دوست عزیز

مودم ها توانایی کار کردن همزمان با USB و LAN رو ندارند و باید در آن واحد فقط باید از یکی از این دو استفاده کرد.

برای شیر کردن می تونید PC رو با USB به مودم وصل کرده و کانکت کنید. سپس از طریق کابل شبکه PC رو به Laptop وصل کرده و اتصال اینترنت رو بین این دو تا سیستم Share کنید.

توضیح بیشتری خواستی ویندوز روی PC و Laptop رو بگو تا دقیقتر توضیح بدم.

موفق باشی

reza-shady
02-07-2011, 23:54
داداش گلم
هردو سون هست
pc Desktop = Windows 7 32bit Ultimat
Laptop = Windows 7 64bit home permium

reza-shady
03-07-2011, 00:34
داداش منتظر حضور سبزت هستم :D

EXTREME
03-07-2011, 09:50
ولی من استفاده کردم در آن واحد هم میشه از usb استفاده کرد و هم از لن
شما برید تو تنظیمات مودم و مودم رو رو حالت pppoe بزارید
اگه کار نکرد بزارید رو bridge و کانکشن بسازید درست میشه

reza-shady
03-07-2011, 12:24
داداش
الان می خوام همون راه اولی رو برام توضیح بدید که پی سی رو با USB به مودم وصل کنم
بعد لپتاپ رو یا کابل lan به پی سی وصل کنم و از نت پی سی استفاده کنم
هم می خوام فایل بتو شیر کنم بین این دو سیستم و همچنین از پرینتری که روی پی سی نصب هست تو لپتاپ هم استفاده کنم

EXTREME
03-07-2011, 13:53
داداش
الان می خوام همون راه اولی رو برام توضیح بدید که پی سی رو با USB به مودم وصل کنم
بعد لپتاپ رو یا کابل lan به پی سی وصل کنم و از نت پی سی استفاده کنم
هم می خوام فایل بتو شیر کنم بین این دو سیستم و همچنین از پرینتری که روی پی سی نصب هست تو لپتاپ هم استفاده کنم
برای اینکار باید مودم رو حالتشو بزارید رو bridge و کانکشن تو pc درست کنید بعد لپ تاب رو با کابل لن وصل کنید به pc بعد برید آی پی بدید به پی سی تو قسمت local aera connection و این آی پی رو بدید 192.168.1.1 با subnetmask 255.55.255.0 بعد برید تو لپ تاب اونم تو local era connection ای آی پی رو بدید 192.168.1.2
با subnet mask 255.255.255.0 سپس آی پی default getway رو هم بدید 192.168.1.1 و تموم
برای آی پی دادن برید تو کنترل پنل تو قسمت network and sharing بعد گزینه ی change adapter گزینه ی local era connection رو روش راست کلیک کنید و peroperties بعد tc/ip v4 و اونجا میدی آی پی رو
بعد از آی پی دادن برید رو پی سی home goup رو از تو کنترل پنل نصب کنید وقتی نصب کردید تو تنظیماتش شیر کردن همه ی موارد رو تنظیم کنید وقتی رو پی سی homegroup رئو نصب کنید احتمالا رو لپتاب joinnow میاد اون رو میزنید این میشه برای شیر کردن اطلاعات
برای شیر کردن اینترنت روی پی سی میرید و کانکشن پی سی رو share میکنید با شیر کردن کانکشن اینترنت احتمالا آی پی ممکنه در پی سی عوض بشه باید دوباره چکش کنید و همون 192.168.1.1 بزارید
برای تابدل اطاعات بین پی سی و لپتاب بهتره فایوال خاموش باشه

reza-shady
03-07-2011, 14:16
مرسی داداش گلم حالا یه سوال من قبل از اینکه شما این پست رو بدی یکم زور زدم و الان هم رو پی و هم رو لپتاپ نت دارم
البته از طریق مودم
یعنی با کابل usb به پی سی و کابل lan به لپتاپ
حالا می خواستم ببینم می شه از طریق مودم برای پی سی فایل شیر کنم یا از پرینتری که به پی سی وصل هست در لپتاپ هم استفاده کنم ؟

EXTREME
03-07-2011, 14:20
مرسی داداش گلم حالا یه سوال من قبل از اینکه شما این پست رو بدی یکم زور زدم و الان هم رو پی و هم رو لپتاپ نت دارم
البته از طریق مودم
یعنی با کابل usb به پی سی و کابل lan به لپتاپ
حالا می خواستم ببینم می شه از طریق مودم برای پی سی فایل شیر کنم یا از پرینتری که به پی سی وصل هست در لپتاپ هم استفاده کنم ؟
فکر کنم با کار شما فقط نت دارین ولی با کاری که من گفتم علاوه بر نت شیر کردن داده هم دارید
میتونید امتحان کنید homegroup رو رو هر دو نصب کنید ببینید تو قسمت network place دوتا کامپیوتر دیده میشن یا نه اگه دیده بشن میتونید داده و فایل ردو بدل کرده و شیر کنید
برای اینکه بخواین از پرینتر به طور اشتراکی استفاده کنید پرینتر هم باید شیر کنید

reza-shady
03-07-2011, 15:59
داداش من تمام کارهایی که گفتی رو کردم
شیر کردن هم درست شد
اما وقتی اومدم کانکشن رو شیر کردم و آی پیم عوض شد و دوباره آی پی رو ست کردم
همه چیز به هم خورد :41:

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

الان لپ تاپ رو توی پیسی می بینم اما وقتی روش کلیک می کنم میگه شما ژرمیشن ندارید :(

EXTREME
03-07-2011, 16:02
داداش من تمام کارهایی که گفتی رو کردم
شیر کردن هم درست شد
اما وقتی اومدم کانکشن رو شیر کردم و آی پیم عوض شد و دوباره آی پی رو ست کردم
همه چیز به هم خورد :41:

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

الان لپ تاپ رو توی پیسی می بینم اما وقتی روش کلیک می کنم میگه شما ژرمیشن ندارید :(
نه باید آی پی دوتا سیستم رو چک کنید
احتمالا یکی از سیستم ها تو آی پیش مشکل داره cmd رو باز کنید و بزنید ping 192.168.1.2 این کارو روی پی سی تون انجام بدین ببنید send recive میشه همه بسته ها یا به time out میخوره

reza-shady
03-07-2011, 18:17
داداش چندا مشکل
مودم که روش می شه ارتباط بین پی سی و لپتاپ قطع می شه
تو لپتاپ وقتی توی نتورک روی اسم پی سی کلیک می کنم یوزر و پس می خواد در صورتی که پی سی یوزر و پس نداره

EXTREME
03-07-2011, 18:27
داداش چندا مشکل
مودم که روش می شه ارتباط بین پی سی و لپتاپ قطع می شه
تو لپتاپ وقتی توی نتورک روی اسم پی سی کلیک می کنم یوزر و پس می خواد در صورتی که پی سی یوزر و پس نداره
خوب شما باید یوزر guest رو غیر فعال کنید و اگه پسورد خواست همون پسورد home group رو وارد کنید
اگر پی سی لپتاب رو میبینه و میتونید واردش بشین از تو پی سی اطلاعات رو از داخل لپتاب بردارین

reza-shady
03-07-2011, 18:43
داداش تل می دی با هم صحبت کنیم ؟
به خدا گیج شدم

reza-shady
03-07-2011, 20:26
داداش الان تونستم شیر کنم
و می تونم بن هردو فایل انتقال بدم
اما الا بازم لپتاپ اینترنت نداره
می شه دقیق بگی چطور کانکشن رو شیر کنم
شاید من درست انجام ندادم
در ضمن اگه بخوام پرینتر رو هم شیر کنم باید چیکار کنم
می شه اینم راهنماییم کنید

reza-shady
03-07-2011, 20:35
داداش پرینتر رو هم شیر کردم
فقط مونده اینترنت لپتاپ می تونید کمکم کنید اینم درست کنم ؟

EXTREME
03-07-2011, 20:59
داداش پرینتر رو هم شیر کردم
فقط مونده اینترنت لپتاپ می تونید کمکم کنید اینم درست کنم ؟
برای اینترنت باید کانکشن رو شیر کنید هیچ کاری نداره آسونه
سربرگ sharing رو بزنید تیک allow رو بزنید
با اینکار آی پی پی سی تغییر میکنه اونو تغییر بدید دیگه همه چی درسته
یک شکل از کانکشنتون بزارید ببینیم

741258
23-06-2012, 22:34
با سلام لطفا روش اتصال مودم adsl به کامپیوتر رو با کابل usb رو در صورت امکان کامل توضیح دهید ممنون ممنون

EXTREME
23-06-2012, 22:55
با سلام لطفا روش اتصال مودم adsl به کامپیوتر رو با کابل usb رو در صورت امکان کامل توضیح دهید ممنون ممنون

مدل مودمتون چیه ؟

741258
24-06-2012, 00:25
دوست عزیز مدل مودم tp-link td-8811 adsl2+ modem router هست اگر اموزش کامل راه اندازی اینترنت رو با کابل usb رو بگید بینهایت ممنون میشم در ضمن در حال حاضر از کابل lan دارم استفاده میکنم ولی میخوام از اون برای شبکه کردن استفاده کنم برای همین نیاز به کابل usb دارم ممنون ممنون

EXTREME
24-06-2012, 01:08
دوست عزیز مدل مودم tp-link td-8811 adsl2+ modem router هست اگر اموزش کامل راه اندازی اینترنت رو با کابل usb رو بگید بینهایت ممنون میشم در ضمن در حال حاضر از کابل lan دارم استفاده میکنم ولی میخوام از اون برای شبکه کردن استفاده کنم برای همین نیاز به کابل usb دارم ممنون ممنون

شما کابل usb رو وصل کنید یک سر به مودم یک سر به سیستمتون
بعد داخل سیستمتون مرورگر رو باز کنید و آی پی 192.168.1.1 رو وارد کنید و یوزنیم و پسورد رو admin بدید
وارد که شدین quick start سپس run wizard شهر رو تهران انتحاب کنید
next بزنید
حالت pppoe رو انتخاب کنید
connection type باید pppoe llc باشه
بعد یوزرنیم و پسورد و همچنین vpi و vci که این دو پارامتر رو باید از isp تون بگیرید و برای هر شهر یا isp معمولا فرق داره
بعدش next و تمام مودم کانفیگ میشه مودم که کانفیگ شد و چراغ اینترنت روشن شد با کابل لنش بزنید به سیستم دیگه اینترنت شیر میشه و حتی میتونید فایل هم انتقال بدین اگه میخواین به دوتا سیستم هم آی پی بدین dhcp مودم رو قبلش غیرفعال کنید و defulat getway رو آی پی مودم یعنی 192.168.1.1 بدید

741258
24-06-2012, 13:55
با سلام دوست عزیز اگه اخرش یکمی واضحتر توضیح بدی ممنون میشم از اونجایی که گفتین میتونم فایل انتقال بدم ممنون ممنون

EXTREME
24-06-2012, 15:49
با سلام دوست عزیز اگه اخرش یکمی واضحتر توضیح بدی ممنون میشم از اونجایی که گفتین میتونم فایل انتقال بدم ممنون ممنون

کجاشو نفهمیدید؟
من از این واضح تر نمیتونم توضیح بدم :31:

741258
24-06-2012, 16:22
دوست عزیز منظورتون از dhcp مودم چیه و ازکجا باید خاموشش کنم و اینکه گفتید میتونم فایل انتقال بدم منظورتون از طریق شبکه کردن دو سیستمه یا از طریق شیر کردن خود اینترنته با تشکر ممنون ممنون

EXTREME
24-06-2012, 18:29
DHCP رو از تنظیمات مودم باید غیرفعال کنید اونم گفتم اگه بخواین آی پی بدین اگه آی پی ندین خود مودم آی پی به دوتا سیستم میده بازم شبکه است و میتونید فایل ردوبدل کنید ولی اگه آی پی بدید زودتر شناسایی میشه
شما یک کابل USB به یک سیستم بزنید و لن مودم رو به یک سیسیتم دیگه بزنید هیچ کاری لازم نیست بکنید و اینترنت شیر شده است
اون مواردی که گفتم برای انتقال فایل از یک سیستم به سیستم دیگه بود در شبکه
برای غیرفعال کردن DHCP وارد تنظیمات مودم که شدین تو interface setup در سربرگ LAN میتونید غیرفعالش بکنید

darya6388
28-08-2012, 00:48
ولی من استفاده کردم در آن واحد هم میشه از usb استفاده کرد و هم از لن
شما برید تو تنظیمات مودم و مودم رو رو حالت pppoe بزارید
اگه کار نکرد بزارید رو bridge و کانکشن بسازید درست میشه
منم دقیقا همین مشکل رو دارم .کابل یو اس بی رو که وصل میکنم اصلا مودمو نمیشناسه.توضیحات شما رو هم متوجه نمیشم
مودمم هم ایسوس هستش
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

EXTREME
28-08-2012, 12:50
منم دقیقا همین مشکل رو دارم .کابل یو اس بی رو که وصل میکنم اصلا مودمو نمیشناسه.توضیحات شما رو هم متوجه نمیشم
مودمم هم ایسوس هستش
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

برای اینکه با یواس بی مودم بتونید کار بکنید باید قبلش درایور usb مودم رو نصب کنید که در دیوایس منیجر شناخته شده باشه بعد کانفیگ کنید مودم رو

darya6388
29-08-2012, 14:59
برای اینکه با یواس بی مودم بتونید کار بکنید باید قبلش درایور usb مودم رو نصب کنید که در دیوایس منیجر شناخته شده باشه بعد کانفیگ کنید مودم رو

ممنون از راهنماییتون
من سی دی مودم رو ندارم.میشه نرم افزارش رو از اینترنت پیدا کرد؟مدل مودم همausus am602 هستش

mjzaret
29-08-2012, 16:16
سلام دوستان
ممنون می شم کمک کنید
کابل lan دارم

كافيه شما مودم رو به صورت PPPOE تنظيم كنيد. بعد از تنظيم كردن مودم سيستمتون رو با كابل USB وصل كرده و درايور مربوط به اون رو نصب كنيد.

لپتاپ خودتون رو هم با كابل شبكه به مودم وصل كنيد.

همين و به راحتي هر دو سيستمتون به نت دسترسي دارند.

شاد باشيد:40:

سلام دوست عزیز

مودم ها توانایی کار کردن همزمان با USB و LAN رو ندارند و باید در آن واحد فقط باید از یکی از این دو استفاده کرد.

برای شیر کردن می تونید PC رو با USB به مودم وصل کرده و کانکت کنید. سپس از طریق کابل شبکه PC رو به Laptop وصل کرده و اتصال اینترنت رو بین این دو تا سیستم Share کنید.

توضیح بیشتری خواستی ویندوز روی PC و Laptop رو بگو تا دقیقتر توضیح بدم.

موفق باشی

دوست عزيز با احترامي كه برايتان قائل هستم در مورد جواب سوالي اطمينان كامل نداريد اظهار نظر نفرماييد.

اين مسئله باعث گمراه شدن سؤال كننده خواهد شد و به جواب درستي نخواهد رسيد.

روشي هم كه شما بيان كرديد روش درستي هست اما خوب نيست.

در روشي كه شما بيان كرديد براي دسترسي به اينترنت روي لپتاپ، سيستم خانگي بايد روشن باشد.

darya6388
31-08-2012, 16:14
كافيه شما مودم رو به صورت PPPOE تنظيم كنيد. بعد از تنظيم كردن مودم سيستمتون رو با كابل USB وصل كرده و درايور مربوط به اون رو نصب كنيد.

لپتاپ خودتون رو هم با كابل شبكه به مودم وصل كنيد.

همين و به راحتي هر دو سيستمتون به نت دسترسي دارند.

دوست عزيز با احترامي كه برايتان قائل هستم در مورد جواب سوالي اطمينان كامل نداريد اظهار نظر نفرماييد.

اين مسئله باعث گمراه شدن سؤال كننده خواهد شد و به جواب درستي نخواهد رسيد.

روشي هم كه شما بيان كرديد روش درستي هست اما خوب نيست.

در روشي كه شما بيان كرديد براي دسترسي به اينترنت روي لپتاپ، سيستم خانگي بايد روشن باشد.

خیلی ممنون از راهنماییتون
من سی دی مودم رو ندارم نرم افزارش تو اینترنت پیدامیشه؟

EXTREME
31-08-2012, 17:26
خیلی ممنون از راهنماییتون
من سی دی مودم رو ندارم نرم افزارش تو اینترنت پیدامیشه؟

سایت مودمتون برید هست

soksokkk
27-09-2012, 14:07
برای اینکار باید مودم رو حالتشو بزارید رو bridge و کانکشن تو pc درست کنید بعد لپ تاب رو با کابل لن وصل کنید به pc بعد برید آی پی بدید به پی سی تو قسمت local aera connection و این آی پی رو بدید 192.168.1.1 با subnetmask 255.55.255.0 بعد برید تو لپ تاب اونم تو local era connection ای آی پی رو بدید 192.168.1.2
با subnet mask 255.255.255.0 سپس آی پی default getway رو هم بدید 192.168.1.1 و تموم
برای آی پی دادن برید تو کنترل پنل تو قسمت network and sharing بعد گزینه ی change adapter گزینه ی local era connection رو روش راست کلیک کنید و peroperties بعد tc/ip v4 و اونجا میدی آی پی رو
بعد از آی پی دادن برید رو پی سی home goup رو از تو کنترل پنل نصب کنید وقتی نصب کردید تو تنظیماتش شیر کردن همه ی موارد رو تنظیم کنید وقتی رو پی سی homegroup رئو نصب کنید احتمالا رو لپتاب joinnow میاد اون رو میزنید این میشه برای شیر کردن اطلاعات
برای شیر کردن اینترنت روی پی سی میرید و کانکشن پی سی رو share میکنید با شیر کردن کانکشن اینترنت احتمالا آی پی ممکنه در پی سی عوض بشه باید دوباره چکش کنید و همون 192.168.1.1 بزارید
برای تابدل اطاعات بین پی سی و لپتاب بهتره فایوال خاموش باشه

سلام :27:

خیلی ساده و خوب توضیح دادین ممنون

من چند تا سوال دارم : 1- واسه نصب Home Group اول باید لپ تاپ رو از طریق کابل شبکه به پی سی وصل کنیم ؟

2 - واسه شیر کردن کانکشن اینترنت بین لپ تاپ و پی سی : فقط لپ تاپ رو از طریق کابل شبکه به پی سی وصل می کنیم و کانکشن رو از تو پی سی شیر می کنیم ؟ فقط همین کافیه اینترنت شیر میشه ؟ یا باید آی پی هم به دو تا سیستم بدیم ؟

3 - اگه میشه واسه نصب home group یه توضیحی بدین ، چه جوری نصب میشه ؟

EXTREME
27-09-2012, 14:27
home group که داخل خود ویندوز سون است فقط باید فعالش کنید در control panel
اگه مودم رو pppoe باشه و مودم چند پورت باشه نیازی به شیر کردن کانکشن نیست و اینترنت است
اگه مودم dhcp فعال باشه نیازی به آی پی دادن نیست خودش آی پی میده اگه میخواین آی پی بدین باید dhcp مودم رو غیرفعال کنید به دو تا سیستم آی پی میدین و getway رو آی پی مودم میدین
در حالت کانکشن با شیر کردن کانکشن در اون سیستم اون سیستم دیگه هم نت داره

soksokkk
27-09-2012, 15:56
home group که داخل خود ویندوز سون است فقط باید فعالش کنید در control panel
اگه مودم رو pppoe باشه و مودم چند پورت باشه نیازی به شیر کردن کانکشن نیست و اینترنت است
اگه مودم dhcp فعال باشه نیازی به آی پی دادن نیست خودش آی پی میده اگه میخواین آی پی بدین باید dhcp مودم رو غیرفعال کنید به دو تا سیستم آی پی میدین و getway رو آی پی مودم میدین
در حالت کانکشن با شیر کردن کانکشن در اون سیستم اون سیستم دیگه هم نت داره

ممنون

DHCP رو باید از کجا غیر فعال کنم ؟

منظور شما از چند پورت بودن همون پورت USB و LAN هستش ؟ ( الان مودم من با کابل لن به پی سی وصله اگه مودم رو ، رو حالت اتصال دائم ( pppoe ) بزارم و با کابل USB به لپ تاپ وصل کنم لپ تاپ هم اینترنت داره ؟ دیگه نیاز به شیر کردن نیست ؟

EXTREME
27-09-2012, 16:25
ممنون

DHCP رو باید از کجا غیر فعال کنم ؟

منظور شما از چند پورت بودن همون پورت USB و LAN هستش ؟ ( الان مودم من با کابل لن به پی سی وصله اگه مودم رو ، رو حالت اتصال دائم ( pppoe ) بزارم و با کابل USB به لپ تاپ وصل کنم لپ تاپ هم اینترنت داره ؟ دیگه نیاز به شیر کردن نیست ؟

بله اینترنت داره نیازی به شیر کردن نیست
منتها در لپ تاب برای اینکه بخواین با usb بزنید باید درایور usb شو هم نصب کنید
dhcp داخل تنظیمات مودم در قسمت تنظیمات مربوط به lan است اگه فعال باشه اتوماتیک خود مودم آی پی میده به دوتا سیستم و دوتا سیستم شبکه هم هستند و میتونید فایل ردوبدل کنید

soksokkk
29-09-2012, 18:21
EXTREME عزیز ازت ممنونم ، مرسی

WWW.SARA138171
17-01-2013, 12:16
دی ان اس یادت نره:n24:

hamedarian2009
17-01-2013, 18:34
یه راه هم من میگم بهت:
شما همانطور که با پی سی به اینترنت وصل هستین دیگه کاری با مودم نداشته باشین و فقط برید رو کانکشنی که باهاش به نت وصل میشید راست کلیک کرده و propertis رو انتخاب کنید و سپس تو سربرگ sharing گزینه allow other network ... رو تیک بزن. حالا از طریق یه کابل cross لپ تاپ به پی سی شبکه کن میتونی از نت استفاده کنی

wrongring
02-05-2013, 14:18
سلام من یه کارت شبکه یو اس بی دارم و یه مودم adsl معمولی (یعنی سیم دار)
میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه اینترنت adsl رو به صورت کابل lan یا usb وصل میشه با کارت شبکه share کرد؟

pc67
08-05-2013, 14:13
سلام به همه
به نظر شما مشکل کامپیوترم چیه؟ کارت شبکه من درایورش هم نصبه و به اینترنت هم وصل میشم (adsl) در ضمن یه مشکل دیگم همانطور که تو عکس دوم میبینید اینه که بعد از کانکت شدنم (bridge) اون علامت مثلث زرد رنگ از رو ایکون کانکشنم نمیره در حالی که من وقتی دیسکانکت میشم اون باید باشهاگه ممکنه راهنماییم کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
08-05-2013, 19:09
سلام به همه
به نظر شما مشکل کامپیوترم چیه؟ کارت شبکه من درایورش هم نصبه و به اینترنت هم وصل میشم (adsl) در ضمن یه مشکل دیگم همانطور که تو عکس دوم میبینید اینه که بعد از کانکت شدنم (bridge) اون علامت مثلث زرد رنگ از رو ایکون کانکشنم نمیره در حالی که من وقتی دیسکانکت میشم اون باید باشهاگه ممکنه راهنماییم کنید

مودم رو حالت pppoe است یا bridge ؟
مدل مودمتون چیه ؟

pc67
08-05-2013, 22:00
مودم رو حالت pppoe است یا bridge ؟
مدل مودمتون چیه ؟

سلام دوست عزیز
مودمم رو حالت bridge هستش البته ذکر کرده بودم :n02:
مدلش هم TP-LINk TD 8811 با کابل شبکه وصله وایرلس نیستش:n13:

EXTREME
09-05-2013, 00:19
سلام دوست عزیز
مودمم رو حالت bridge هستش البته ذکر کرده بودم :n02:
مدلش هم TP-LINk TD 8811 با کابل شبکه وصله وایرلس نیستش:n13:
رو pppoe هم مشکل ؟

pc67
09-05-2013, 07:48
رو pppoe هم مشکل ؟
رو اون حالت تا حالا نذاشتم چون میخوام خودم کانکت و دیسکانکت بشم

EXTREME
09-05-2013, 09:35
رو اون حالت تا حالا نذاشتم چون میخوام خودم کانکت و دیسکانکت بشم

رو اون حالت تست کنید و نتیجرو بگین

در bridge اون علامت زرد میاد پینگ به اینترنت دارین دیگه ؟

pc67
09-05-2013, 16:41
رو اون حالت تست کنید و نتیجرو بگین

در bridge اون علامت زرد میاد پینگ به اینترنت دارین دیگه ؟
بله در حالت بریج به اینترنت وصل میشم
رو حالت pppoe هم بردم ولی درست نشد

EXTREME
09-05-2013, 20:47
بله در حالت بریج به اینترنت وصل میشم
رو حالت pppoe هم بردم ولی درست نشد

ممکنه نیاز باشه آی پی آدرس یا dns در local aera connection ست کنید
در تنظیمات مودم dhcp فعال است ؟

pc67
09-05-2013, 23:42
ممکنه نیاز باشه آی پی آدرس یا dns در local aera connection ست کنید
در تنظیمات مودم dhcp فعال است ؟
همونطور که گفتید مودمو ریست کردم و دوباره تنظیم کردم درست شد
از راهنمایتون خیلی ممنونم دوست گرامی موید و موفق باشید:n18::n16::n16:

Emad120
23-07-2016, 09:35
سلام یک لب تاپ هست که به مودم وایرلس وصله. حالا میخوام با کابل، اینترنت لب تاپ واسه PC شیر کنم.لطفا نحوه انجام کار توضیح دهید؟