PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی Turn Off میکنم Reaset میشه ، چرا؟

Mr.Mazmamfi
02-07-2011, 23:14
سلام
دوست من رو pcش ویندوز XP داره و میگه وقتی سیستمو Turn Off میکنه Reset میشه .
حتی ویندوزشم عوض کرده و میگه بازم این جوری میشه.
مشکلش چیه؟
خودم فکر میکنم سیستمش ویروسیه که این جوری میشه و وقتی هم که ویندوز رو عوض میکنه ، تا وارد درایو ها میشه 2باره ویروس پخش میشه .
نظر شما چیه؟
ممنون

jafarian
03-07-2011, 14:05
1: بایوس مین آپدیت بشه

2: رمها به صورت تک تست بشه

3: روی یک هارددیگه بطورموقت تست کنید:20:

F-Privacy
04-07-2011, 16:22
سلام.

این موارد را هم در نظر بگیرید :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از لحاظ سخت افزاری چک کنید :

1- کابلهای اتصال IDE یا SATA از هردو تو طرف برای CD/DVD درایوها وهارد دسیک بصورت کامل در جای خود نشسته اند.

2- اگر فن CPU شما مداوماً صدا میدهد ، ابتدا از محل روغنکاری فن ، اونو روغن کاری نمائید ، اگرصدا قطع نشد ، یا یک عدد خمیر سیلیکون از بازار تهیه نمائید و اونو روی CPU بمالید ( پس مدت زمانی مثلا فوقش یک الی دو روز دیگه اون صدا قطع میشه .) ، اگر هم براتون مقدور هست ، از یک فن CPU خوب استفاده نمائید ، مثل فن CPU فاکس کُن که دیگر نیازی به خمیر سیلیکون نباشد. مورد اخیر به این علت هست که ممکنه عامل ترمال برای CPU باعث بوجود آمدن مشکل شما باشد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر سیستم شما از دیدگاه سخت افزاری هیچ موردی نداشت ، قبل از نصب ویندوز جدید سیستم را با آنتی ویروس پرتابل آپدیت شده مثل کسپر اسکای رسکیو دیسک ویروس یابی نموده ، و پس از نصب ویندوز تا مرحله نصب آنتی ویروس مانع فعالیت ویروسهای اتو ران و دابل کلیک بشید و بعدا آنتی ویروس را نصب نمائید و بقیه مراحل نصب درایورها و برنامه ها . اگر رمتون به حد کافی هست و سی پی تون هم خوب من پیشنهاد میکنم آنتی ویروس کسپر اسکای را نصب نمائید.

ممکنه از برنامه ای استفاده می کنید که Incompatible هست ، مثل بعضی از برنامه های بوت اسکرین و.... که عامل ایجاد Unexpected Error میشود در اینصورت حتما توضیحی را که تو این تاپیک اشاره کرده ام را بکار بگیرید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:11: