PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ساخت کانکشن در ویندوز 7 + یه سوال دیگه

tariran0
02-07-2011, 21:34
سلام من ویندوز 7 دارم.
در حالت عادی در یوزر اصلی براحتی کانکشن adsl ساخته میشه . ولی جدیدا که یه یوزر جدید ساختم مشکل داره و وقتی گزینه ساخت یه کانکشن رو می زنم یه پنجره باز میشه که گویا در حال جستجوی مودمه. ولی خیلی طول میکشه و بی فایده است.
در ضمن قبلا که این ویندوز رو نصب می کردم مشکل نداشت.
++++++++++++++++++
سوال دوم
جدیدا خیلی ویندوز پیغام ارور می ده (یه چیزی تو مایه های windows stped) و بعد اکسپلورر ویندوز ریست میشه و دوباره اجرا میشه.

Amir Varasteh
03-07-2011, 04:32
سلام.

مشکل اول به نظر میاد که درایور مودمت نصب نیست. باز هم اگه یکم دقیق تر توضیح بدی بهتره.

مشکل دوم هم یه ویروس اسکن بکن ببین چی میشه.

tariran0
03-07-2011, 05:08
سلام.

مشکل اول به نظر میاد که درایور مودمت نصب نیست. باز هم اگه یکم دقیق تر توضیح بدی بهتره.

مشکل دوم هم یه ویروس اسکن بکن ببین چی میشه.
خیلی ممنون
ولی من که گفتم. من با اون یکی یوزر راحت درست می کنم و کانکت می شم الان دارم برای شما تایپ می کنم
راستی مشکل جدیدی که الان برام پیش اومده اینه که . ببینید من الان دوتا یوزر دارم. تو هرکدوم که می رم نمی تونم نه نوع همان یوزر نه یوزر دیگر را عوض کنم. منظورم از نوع همان یوزر عادی و administrator هست.مثلا وقتی رو administratorروی آن دکمه رادوییی کلیک م کنم دکمه ذخیره تغییرات خاموش میشه یعنی غیر فعال میشه.
پس الان هردوتا یوزر، یوزر عادی هستند. ولی تو مشخصات آنها که در صفحه ای که تمام یوزرها را در آن نمایش می دهد. یعنی کنترل پنل آنها را administrator قلمداد میکند.

مطمئنم نفهمیدید چی گفتم. فردا از این مواردی که گفتم عکس می زارم

در مورد دومی هم من nod دارم و همیشه به روزه

tariran0
03-07-2011, 19:02
سلام یه چندتا عکس گرفتم الان میزارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])