PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این انتظارات رو از یه گوشی میخوام فکر میکنید wildfire جوابگو خواهد بود؟

reza,n
02-07-2011, 11:25
با سلام
دوستان عزیزم میخوام یه گوشی بگیرم که انتظارات زیر رو برآورده کنه. حقیقتش از ظاهر و سایز Wildfire و یا Wildfire-s خیلی خوشم اومده ولی خب مردد هستم بخرم یا نه اگه ممکنه راهنمایی کنید ( البته لطفا" با ذکر دلیل)

1) سیستم عامل آندروید با سی پی یو و رم داخلی قابل قبول (چون شنیدم ساپورت نرم افزاری آندروید خوبه منظورم اینه که اکثر نرم افزارها با اون سازگارند درسته؟)
2) کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداری خوب (حداقل 5 مگا پیکسل)-
3)در صورت امکان پخش فایلهای پی دی اف و اگه آفیس هم ساپورت کنه خیلی بهتره
4) پخش ویدئو Divx , HD که تقریبا" برام مهمه (البته Wildfire که ظاهرا" ساپورت نمیکنه آیا امکان آپگرید و یا استفاده از پلیر خاصی برای اضافه شدن این امکان وجود داره؟؟)
5)مدل لمسی - زیر 3.5 اینچ
6) خیلی اهل بازی نیستم ولی خب حداقل بشه یه تعداد بازی با گرافیک متوسط و یا متوسط به بالا رو روش اجرا کرد.
7) نهایتا" 350,000 تومان

حالا اگه نظرتون اینه که از خرید این گوشی صرفنظر کنم پیشنهادتون با خرید یک گوشی با شرایط فوق کدوم مدل و یا مدلها هست؟؟
ضمنا" این گوشیها چطورند؟؟ (آیا شرایط فوق رو لحاظ میکنند)
HTC Trophy
Nokia C7
و لطفا" پییشنهاد خودتون رو به ترتیب اولویت از بین گوشیهای حدالمکان HTC , سونی اریکسون و نوکیا قید کنید

یه دنیا ممنون
رضا

reza,n
02-07-2011, 13:10
در مورد پایین بودن کیفیت صفحه Wildfire زیاد شنیدم آیا راهکاری برای افزایش رزولیشن صفحه وجود داره؟

malkemid
02-07-2011, 14:12
اینایی که میگم تجربه من از وایلدفایره

1--سی پی یو وایلدفایر 528 هست که دیگه الان جزو سی پی یو های ضعیف حساب میشه
2- کیفیت عکس و فیلم زیاد به چند مگاپیکسل بودن ربط نداره...در کل کیفیتش متوسطه...توقعی نداشته باش ازش
3-مشکلی نیست.
4-HD پخش نمی کنه...divx رو با برنامه میشه دید روش
5- لمسی که هست دیگه...زیر 3.5 اینچ هم هست.
6-بازی های ساده رو می تونی روش اجرا کنی ولی یه خورده که حرف گرافیک میاد وسط کم میاره...
7- تو این رنج قیمت که هست.

حالا همه اینا رو جای دیگه هم گفتم...اگه تا این حدود می تونی هزینه کنی...بهترین گزینه samsung galaxy ace هست...حدود 320 تومن

اینم از تجربه من با گلکسی ایس:

1-سی پی یو 800 داره که نسبت به قیمتش قابل قبوله
2- کیفیت دوربینش خوبه...از وایلدفایر بهتره مشخصا
3-به طور پیش فرض نصبه روش.
4-بازم HD رو نمی دونم...فکر می کنم HD رو گوشی های قویتر از این اجرا میشه...مثل گلکسی اس ...یا اس 2...ولی divx اوکی هست.
5-صفحه لمسی 3.5 اینچ داره.
6-بازی های فعلی مثلا من angry birds یا cut the rope رو اجرا کردم به راحتی باهاش...در صورتی که وایلدفایر اجرا نمی کنه(انقدر کند هست که قید بازی رو می زنی)
7- قیمتش تو رنج شما هست.

8-داشتن پردازنده گرافیکی جداگانه که خوب امتیاز بزرگیه..
9- زیباتر از وایلدفایره به نظر من.
10-نسخه آندرویدش جدیدتره...البته میشه آپدیت هم کرد ولی به هر حال .
11- کیفیت بسیار بالاتر صفحه نمایش...وایلدفایر که اصلا نمایشگرش از دور خارجه...واقعا ضعیفه و امکان بهبودش هم نیست.
12-ساپورت فارسیش هم بی دردسره و رام عربی 2.2 موجوده براش...رام 2.3 اروپایی هم موجوده و می تونی اگه بخوای آپگرید کنی.

موفق باشی

reza,n
02-07-2011, 15:09
اینایی که میگم تجربه من از وایلدفایره

1--سی پی یو وایلدفایر 600 هست که دیگه الان جزو سی پی یو های ضعیف حساب میشه
2- کیفیت عکس و فیلم زیاد به چند مگاپیکسل بودن ربط نداره...در کل کیفیتش متوسطه...توقعی نداشته باش ازش
3-مشکلی نیست.
4-HD پخش نمی کنه...divx رو با برنامه میشه دید روش
5- لمسی که هست دیگه...زیر 3.5 اینچ هم هست.
6-بازی های ساده رو می تونی روش اجرا کنی ولی یه خورده که حرف گرافیک میاد وسط کم میاره...
7- تو این رنج قیمت که هست.

حالا همه اینا رو جای دیگه هم گفتم...اگه تا این حدود می تونی هزینه کنی...بهترین گزینه samsung galaxy ace هست...حدود 320 تومن

اینم از تجربه من با گلکسی ایس:

1-سی پی یو 800 داره که نسبت به قیمتش قابل قبوله
2- کیفیت دوربینش خوبه...از وایلدفایر بهتره مشخصا
3-به طور پیش فرض نصبه روش.
4-بازم HD رو نمی دونم...فکر می کنم HD رو گوشی های قویتر از این اجرا میشه...مثل گلکسی اس ...یا اس 2...ولی divx اوکی هست.
5-صفحه لمسی 3.5 اینچ داره.
6-بازی های فعلی مثلا من angry birds یا cut the rope رو اجرا کردم به راحتی باهاش...در صورتی که وایلدفایر اجرا نمی کنه(انقدر کند هست که قید بازی رو می زنی)
7- قیمتش تو رنج شما هست.

8-داشتن پردازنده گرافیکی جداگانه که خوب امتیاز بزرگیه..
9- زیباتر از وایلدفایره به نظر من.
10-نسخه آندرویدش جدیدتره...البته میشه آپدیت هم کرد ولی به هر حال .
11- کیفیت بسیار بالاتر صفحه نمایش...وایلدفایر که اصلا نمایشگرش از دور خارجه...واقعا ضعیفه و امکان بهبودش هم نیست.
12-ساپورت فارسیش هم بی دردسره و رام عربی 2.2 موجوده براش...رام 2.3 اروپایی هم موجوده و می تونی اگه بخوای آپگرید کنی.

موفق باشی

دوست عزیزم یه دنیا ممنون واقعا" زحمت کشیدید. میخواستم بپرسم نظرتون راجع به مدلهای زیر چیه؟؟ (با توجه به نیازهای بنده)
HTC Trophy
Sony Ericson Vivaz
Nokia C7

Arashdn
02-07-2011, 16:12
HTC Trophy
Sony Ericson Vivaz
Nokia C7
تروفی که ویندوز فونه و پیشنهاد نمیشه
ویواز هم تاچش مقاومیته و هم ضعیفه و پیشنهاد منمیشه
سی 7 و ایس بهترین انتخاب های شما هستن البته سی 7 سیمبیانه و برنامه و بازیش کمه و دوربیشنم فوکوس نداره .....
پیشنها د من ایس هست ...

A S U S
02-07-2011, 21:34
تقریبا همه اینها رو که شما میخواین wildfire s داره
البته من خودم قبل از خرید این گوشی یه مقایسه واقعان کامل تو mobilr.ir بو که خوندم(بین ace &wildfire s)
به شما هم پیشنهاد میکنم قبل از خرید این دوتا یه سری به اونجا بزنین
در ضمن من از گوشیم راضیم مخصوصا از htc sens

.:PAR3A:.
02-07-2011, 21:46
وایدفایر ضعیفه و رم و سی پی یو به شدت پایینی داره...

malkemid
02-07-2011, 22:08
دوست عزیزم یه دنیا ممنون واقعا" زحمت کشیدید. میخواستم بپرسم نظرتون راجع به مدلهای زیر چیه؟؟ (با توجه به نیازهای بنده)
HTC Trophy
Sony Ericson Vivaz
Nokia C7

من هیچکدوم رو توصیه نمی کنم! :دی

به یه دلیل خیلی ساده...سیستم عامل هاشون!! سیمبین که اصلا فکرشم نکن دیگه...

وین فون هم به نظر من در مقابل آندروید شکست خوردس...

در ضمن سی پی یو وایلدفایر 528 هست ...مال وایلدفایر اس 600 هست که اصلاح کردم.

Mahdi_Co_1368
02-07-2011, 22:28
در مورد پایین بودن کیفیت صفحه Wildfire زیاد شنیدم آیا راهکاری برای افزایش رزولیشن صفحه وجود داره؟

نه رزولوشن ثابنه

به نظر من هم wildfire تو این رنج انتخاب خوبی نیست به نظرم GIO از سامسونگ انتخاب بهتریه

cpu و تراشه گرافیکی خیلی قوی تری داره رزولوشنش هم بهتره قیمتش هم مثه wildfire حدود 250 هست

فقط دوربینش یه خورده ضعیفتره ولی تو روز راضی کننده هست

اما اگه میخوای یه چیز عمری بگیری wave II بگیر از بین موارد بالافقط اندروید بودن رو باید بیخیال شی

سیستم عامل wave II بادا 1.2 هست که بازی ها و برنامه هاش در حدی هستن که راضیت کنه

اگه خواستی بگو تا بیشتر در موردش توضیح بدم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza,n
02-07-2011, 22:59
نه رزولوشن ثابنه

به نظر من هم wildfire تو این رنج انتخاب خوبی نیست به نظرم GIO از سامسونگ انتخاب بهتریه

cpu و تراشه گرافیکی خیلی قوی تری داره رزولوشنش هم بهتره قیمتش هم مثه wildfire حدود 250 هست

فقط دوربینش یه خورده ضعیفتره ولی تو روز راضی کننده هست

اما اگه میخوای یه چیز عمری بگیری wave II بگیر از بین موارد بالافقط اندروید بودن رو باید بیخیال شی

سیستم عامل wave II بادا 1.2 هست که بازی ها و برنامه هاش در حدی هستن که راضیت کنه

اگه خواستی بگو تا بیشتر در موردش توضیح بدم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه یه مقداری بیشتر توضیح بدید.
باز هم ممنون از همه دوستان

L.A.M.P.A.R.D
02-07-2011, 23:35
در یک کلام ، نه
به نظر من wildfire s و یا gratia بهتر هستند.....رزولیشن بهتری دارن که خیلی کمک میکنه.
بزرگتریم ضعف wildfire رزولیشن پایین 240*320 هست

senaps
03-07-2011, 00:06
سلام....
راستش نمیدونم من رو کی بهتون معرفی کرده یا از کجا پیدا کردین،چون نظرات من تو بحث های مربوط به تکنولوژی،معمولا همه رو خوشحال نمیکنه و گاهی حتی باعث درگیری هم میشه!!مخصوصا اوایل تاپیک نکسوس اس مشخصه!!

دوستان عزیزم میخوام یه گوشی بگیرم که انتظارات زیر رو برآورده کنه. حقیقتش از ظاهر و سایز Wildfire و یا Wildfire-s خیلی خوشم اومده ولی خب مردد هستم بخرم یا نه اگه ممکنه راهنمایی کنید ( البته لطفا" با ذکر دلیل)
در ابتدا باید ناامیدتون کنم که این دو گوشی،برای امروز،برای کسی که میخواد اپ و بازی های روز رو نصب کنه،یه جورایی یه خورده ...یه جورایی بذار بگم قدیمی هستن!!!فکر نمیکنم گوشی های خوبی باشن مخصوصا واید فایر....هرچند خریدش میتونه تجربه ی خوبی داشته باشه!

1) سیستم عامل آندروید با سی پی یو و رم داخلی قابل قبول (چون شنیدم ساپورت نرم افزاری آندروید خوبه منظورم اینه که اکثر نرم افزارها با اون سازگارند درسته؟)
اگر میتونستید 50 تومن بذارید رو پولتون،میتونستید یه x10 نو بگیرید که به طور کلی،گوشی خوبی هستش و بسیاری از نیاز ها رو براورده میکنه!! من برا داداش خودم میخوام یه اکس پریا ایکس 10 بهش بدم....

2) کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداری خوب (حداقل 5 مگا پیکسل)-
رو پیشنهادم هستم!! گاهی(شب ها!) حتی پوز گلکسی رو هم میزنه!! و برا عکاسی معمولی و خونوادگی و حتی اگه عکاس خوبی باشین،عکس های طبیعت باور نکردنیی براتون میگیره!!x10

3)در صورت امکان پخش فایلهای پی دی اف و اگه آفیس هم ساپورت کنه خیلی بهتره
نمیدونم چقد حوصله دارین،ولی من یه مدت با تبلت گلکسی کتاب میخوندم اذیت شدم و یه نمونه ی اپل دارم فعلا تا تبلت های سونی بیاد!! ولی،برای کتاب خونی،صفحات زیر 4 اینچ به نظر اذار دهنده باشن!! در این مرحله هم من شخصا رای رو به ایکس 10 میدم!!

4) پخش ویدئو Divx , HD که تقریبا" برام مهمه (البته Wildfire که ظاهرا" ساپورت نمیکنه آیا امکان آپگرید و یا استفاده از پلیر خاصی برای اضافه شدن این امکان وجود داره؟؟)
خوب واید فایر اچ دی پخش نمیکنه، من بازم رو پیشنهادم هستم!! ایکس 10،میتونه هر دو رو پخش کنه!! در هر صورت،برای پخش به احتمال زیاد شما اپ نصب میکنین و اون اپ خاص هم پشتیبانی میکنه دایوکس رو!!

5)مدل لمسی - زیر 3.5 اینچ
اووووووووووووم!! راستش با این قسمتش نتونستم کنار بیام!! زیر 3.5 اینچ،به نظرم خیلی کوچیکه و نمیشه زیاد گوشی های زیادی در نظر گرفت به بتونه نمونه ای مناسب باشه که وقتی داری باهاش کار میکنی،مثلا فیلم میبینی،یه دفعه صورت قرمز نشه و درجه ی اعصابت نره رو 1000 و برای چند لحظه تصمیم اینکه دستت رو ببری عقب و تا جایی میتونی گوشی رو دور تر پرتاب کنی از تو مخت عبور کنه!!به نظرم،اگه زود جوش یا حتی متوسط!! جوشی،برای فیلم دیدن و کتاب خوندن،زیر 3.5 رو بهش فکر نکن!! اگر به 4 اینچی میتونی فکر کنی،بازم ایکس 10 نمونه ی خوبیه!!

6) خیلی اهل بازی نیستم ولی خب حداقل بشه یه تعداد بازی با گرافیک متوسط و یا متوسط به بالا رو روش اجرا کرد.
خوب،اکس پریا بازی های خیلی زیادی اجرا میکنه،اندروید هم بازی های خیلی زیادی داره!! به لطف گوشی های متوسط زیادیکه تولید شدن،احتمالا نگرانی زیادی در مورد بازی های اندرویدی ندارید!!بازی هایی مثل انگری برد،کافیه تا هر وقت خواستید بازی کنید،سراغش برید و مطمئن باشین که لازمه قبل از بازی کردن انگری برد،باید دنبال روش های ترک اعتیاد این بازی باشین!!

7) نهایتا" 350,000 تومان
اوووووووووووووم!!!!مشخصا گزینه های دوستان در این رنج خوبه!! مخصوصا گلکسیش!! ولی بازم پیشنهاد میدم 50 تا بذارین رو پولتون،اکس پریا بخرین،و تا چند سال اینده با خیال راحت استفاده کنین!!

حالا اگه نظرتون اینه که از خرید این گوشی صرفنظر کنم پیشنهادتون با خرید یک گوشی با شرایط فوق کدوم مدل و یا مدلها هست؟؟
همونطوری که گفتم،بهتره که با گوشی های یه خورده قوی تر کار کنین...دلیل هم اینه که الان دیگه بازار جایی برای این گوشی های کوچیک و قدیمی نداره!! اکثر اپ ها و بازی ها،حتی کتاب ها برای رزولوشن ها و سخت افزار های یه ذره بالاتر ساخته میشه و این شما رو گیر میاره!! البته اگه از اونایی هستین که هر دو ماه یه بار گوشی عوض میکنین،داستان جداست!!ولی معمولا کسانی که مشاوره میگیرن،کسانی هستن که قراره مدتی طولانی مثل یه سال یا بیشتر از گوشی استفاده کنن!!بنابراین،پیشنهاد اینه که سراغ 4 اینچی ها برید،مثل دیزایر....گلکسی یا اکس پریا که ارزون ترینشونه!!

-----------------------
رفیق،در نهایت باید بگم که نظرات من،معمولا باعث میشه که یه بحث طولانی و بی انتها به وجود بیاد....من چون خودم فروشنده هستم،یه خورده با عادت مشتری ها اشنایی دارم و خوب،با خصوصیات گوشی ها اشنایی بیشتری دارم....البته جایی که من گوشی می فروشم،قیمت هاش زمین تا اسمون فرق میکنه!!!
در هر صورت،گوشی مورد نظرتون،واید فایر رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم....گوشی بادا،گوشی خوبیه....
ولی راجع بهش نظری نمیدم که کسانی که بیشتر بلدن،حرف بزنن...
در مورد اندرویدی ها،پیشنهاد اولم با توجه به بودجه، اکس پریا ایکس 10 هستش....گوشی از هر لحاظ تکمیله و ضمنا،اخرین نسخه ی اندروید هم براش میاد!!(تایید شده ی رسمی از سایت سونی اریکسون!)
از بین اچ تی سی ها، خوب مشخصا میشه گفت روی دیزایر حساب باز کرد....گوشی خیلی خوبیه دیزایر(معمولی نه اچ دی!) یه خورده قدیمیه برای امسال،ولی تو رنج قیمت(البته شرایط اینه که یه 50-60 تومن بذارین رو پولتون!!)انتخاب مناسبی میتونه باشه...با توجه به سخت افزارش،میشه اکثر بازی ها و برنامه های امروز رو روش نصب کرد....

تو گروه سامسونگ،این شرکت دو تا گلکسی داده،یکی 8 گیگ اس،و یکی نمونه ی کوچیک تر....هر دو نمونه نمونه های مناسبی هستن برای شما،میتونید با افزایش یا حفظ بودجه،یکی رو انتخاب و نهایت لذت رو داشته باشید.....البته گلکسی بزرگ تر یه خورده قیمتش بالاتره از قیمت 350 شما!!

خوب تو موتورولا هم میتونید گزینه های خوبی پیدا کنین،مسئله اینه که من اساسا با این برند مشکل دارم و پیشنهاد میکنم قدری به تحقیق در مورد گوشی های این شرکت هم بپردازید تو کلوپ اندروید.....

در نهایت،رای من بیشتر به سوی همون ایک 10 یا نهایتا نمونه ی های کوچیک تر گلکسی اس و یا ایکس 10 هستش!! (ایکس 8 که البته به خوبی گلکسی نیست!)

این یه چیز خیلی کلی بود....بازم کمکی از این نوع خواستی،در خدمتم رفیق....

reza,n
03-07-2011, 09:04
سلام....
راستش نمیدونم من رو کی بهتون معرفی کرده یا از کجا پیدا کردین،چون نظرات من تو بحث های مربوط به تکنولوژی،معمولا همه رو خوشحال نمیکنه و گاهی حتی باعث درگیری هم میشه!!مخصوصا اوایل تاپیک نکسوس اس مشخصه!!

در ابتدا باید ناامیدتون کنم که این دو گوشی،برای امروز،برای کسی که میخواد اپ و بازی های روز رو نصب کنه،یه جورایی یه خورده ...یه جورایی بذار بگم قدیمی هستن!!!فکر نمیکنم گوشی های خوبی باشن مخصوصا واید فایر....هرچند خریدش میتونه تجربه ی خوبی داشته باشه!

اگر میتونستید 50 تومن بذارید رو پولتون،میتونستید یه x10 نو بگیرید که به طور کلی،گوشی خوبی هستش و بسیاری از نیاز ها رو براورده میکنه!! من برا داداش خودم میخوام یه اکس پریا ایکس 10 بهش بدم....

رو پیشنهادم هستم!! گاهی(شب ها!) حتی پوز گلکسی رو هم میزنه!! و برا عکاسی معمولی و خونوادگی و حتی اگه عکاس خوبی باشین،عکس های طبیعت باور نکردنیی براتون میگیره!!x10

نمیدونم چقد حوصله دارین،ولی من یه مدت با تبلت گلکسی کتاب میخوندم اذیت شدم و یه نمونه ی اپل دارم فعلا تا تبلت های سونی بیاد!! ولی،برای کتاب خونی،صفحات زیر 4 اینچ به نظر اذار دهنده باشن!! در این مرحله هم من شخصا رای رو به ایکس 10 میدم!!

خوب واید فایر اچ دی پخش نمیکنه، من بازم رو پیشنهادم هستم!! ایکس 10،میتونه هر دو رو پخش کنه!! در هر صورت،برای پخش به احتمال زیاد شما اپ نصب میکنین و اون اپ خاص هم پشتیبانی میکنه دایوکس رو!!

اووووووووووووم!! راستش با این قسمتش نتونستم کنار بیام!! زیر 3.5 اینچ،به نظرم خیلی کوچیکه و نمیشه زیاد گوشی های زیادی در نظر گرفت به بتونه نمونه ای مناسب باشه که وقتی داری باهاش کار میکنی،مثلا فیلم میبینی،یه دفعه صورت قرمز نشه و درجه ی اعصابت نره رو 1000 و برای چند لحظه تصمیم اینکه دستت رو ببری عقب و تا جایی میتونی گوشی رو دور تر پرتاب کنی از تو مخت عبور کنه!!به نظرم،اگه زود جوش یا حتی متوسط!! جوشی،برای فیلم دیدن و کتاب خوندن،زیر 3.5 رو بهش فکر نکن!! اگر به 4 اینچی میتونی فکر کنی،بازم ایکس 10 نمونه ی خوبیه!!

خوب،اکس پریا بازی های خیلی زیادی اجرا میکنه،اندروید هم بازی های خیلی زیادی داره!! به لطف گوشی های متوسط زیادیکه تولید شدن،احتمالا نگرانی زیادی در مورد بازی های اندرویدی ندارید!!بازی هایی مثل انگری برد،کافیه تا هر وقت خواستید بازی کنید،سراغش برید و مطمئن باشین که لازمه قبل از بازی کردن انگری برد،باید دنبال روش های ترک اعتیاد این بازی باشین!!

اوووووووووووووم!!!!مشخصا گزینه های دوستان در این رنج خوبه!! مخصوصا گلکسیش!! ولی بازم پیشنهاد میدم 50 تا بذارین رو پولتون،اکس پریا بخرین،و تا چند سال اینده با خیال راحت استفاده کنین!!

همونطوری که گفتم،بهتره که با گوشی های یه خورده قوی تر کار کنین...دلیل هم اینه که الان دیگه بازار جایی برای این گوشی های کوچیک و قدیمی نداره!! اکثر اپ ها و بازی ها،حتی کتاب ها برای رزولوشن ها و سخت افزار های یه ذره بالاتر ساخته میشه و این شما رو گیر میاره!! البته اگه از اونایی هستین که هر دو ماه یه بار گوشی عوض میکنین،داستان جداست!!ولی معمولا کسانی که مشاوره میگیرن،کسانی هستن که قراره مدتی طولانی مثل یه سال یا بیشتر از گوشی استفاده کنن!!بنابراین،پیشنهاد اینه که سراغ 4 اینچی ها برید،مثل دیزایر....گلکسی یا اکس پریا که ارزون ترینشونه!!

-----------------------
رفیق،در نهایت باید بگم که نظرات من،معمولا باعث میشه که یه بحث طولانی و بی انتها به وجود بیاد....من چون خودم فروشنده هستم،یه خورده با عادت مشتری ها اشنایی دارم و خوب،با خصوصیات گوشی ها اشنایی بیشتری دارم....البته جایی که من گوشی می فروشم،قیمت هاش زمین تا اسمون فرق میکنه!!!
در هر صورت،گوشی مورد نظرتون،واید فایر رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم....گوشی بادا،گوشی خوبیه....
ولی راجع بهش نظری نمیدم که کسانی که بیشتر بلدن،حرف بزنن...
در مورد اندرویدی ها،پیشنهاد اولم با توجه به بودجه، اکس پریا ایکس 10 هستش....گوشی از هر لحاظ تکمیله و ضمنا،اخرین نسخه ی اندروید هم براش میاد!!(تایید شده ی رسمی از سایت سونی اریکسون!)
از بین اچ تی سی ها، خوب مشخصا میشه گفت روی دیزایر حساب باز کرد....گوشی خیلی خوبیه دیزایر(معمولی نه اچ دی!) یه خورده قدیمیه برای امسال،ولی تو رنج قیمت(البته شرایط اینه که یه 50-60 تومن بذارین رو پولتون!!)انتخاب مناسبی میتونه باشه...با توجه به سخت افزارش،میشه اکثر بازی ها و برنامه های امروز رو روش نصب کرد....

تو گروه سامسونگ،این شرکت دو تا گلکسی داده،یکی 8 گیگ اس،و یکی نمونه ی کوچیک تر....هر دو نمونه نمونه های مناسبی هستن برای شما،میتونید با افزایش یا حفظ بودجه،یکی رو انتخاب و نهایت لذت رو داشته باشید.....البته گلکسی بزرگ تر یه خورده قیمتش بالاتره از قیمت 350 شما!!

خوب تو موتورولا هم میتونید گزینه های خوبی پیدا کنین،مسئله اینه که من اساسا با این برند مشکل دارم و پیشنهاد میکنم قدری به تحقیق در مورد گوشی های این شرکت هم بپردازید تو کلوپ اندروید.....

در نهایت،رای من بیشتر به سوی همون ایک 10 یا نهایتا نمونه ی های کوچیک تر گلکسی اس و یا ایکس 10 هستش!! (ایکس 8 که البته به خوبی گلکسی نیست!)

این یه چیز خیلی کلی بود....بازم کمکی از این نوع خواستی،در خدمتم رفیق....

با سلام:
دوست عزیزم یه دنیا ممنون توضیحات جامعی بود لطف کردید که وقت گذاشتید.
با توضیحات شما قاعدتا" باید دنبال X10 باشم فقط حقیقتش یه مقداری بزرگ بودن گوشی اذیتم میکنه (و البته قیمت که بماند!) . راستش رو بخواید زیاد دنبال گوشیهای سامسونگ نیستم نمیدونم چرا این برند به دلم نمیشینه (البته اگه مجبور شم شاید هم سامسونگ بگیرم). در ارتباط با Wildfire هم از استایل و جمع و جور بودن Wildfire خیلی خوشم اومده بود که اونهم با این وضعیت تقریبا" دلسرد شدم و تردیدم برای خرید بیشتر شد. به هر حال یه مقداری روی X10 تمرکز میکنم شاید با توجه به توصیه شما همون X10 رو گرفتم. البته اگه پیشنهاد دیگه ای هم به ذهنتون رسید اگر بفرمائید , لطف میکنید . ضمنا" یه سئوال دیگه اینکه ویو 2 سامسونگ رو در قیاس با X10 چه جور گوشی میدونید؟ ممنون میشم نظرتون رو بشنوم.
با سپاس
رضا

---------- Post added at 09:04 AM ---------- Previous post was at 08:59 AM ----------

ضمنا" دوستان X10 خروجی تی وی نداره و Pdf. درسته؟ (البته خیلی مهم نیست فقط برای اطلاعات خودم میپرسم)

Mahdi_Co_1368
03-07-2011, 10:51
ممنون میشم اگه یه مقداری بیشتر توضیح بدید.

به نظر من هنوز هم wave II بهترین انتخابه چون:

1) تو این رنج قیمت (330) هیچ گوشی ای با cpu ی 1 گیگاهرتز یا شتابدهنده ی گرافیکی به این خوبی (sgx-540) گیر نمیاری

در کل میشه گفت قدرت سخت افزاری این گوشی حتی از iphone 4 هم بالاتره

2) صفحه نمایش 3.7 اینچی که super clear و wvga هم هست عمرا تو این رنج پیدا نمیشه

3) خروجی tv

4) بدنه فلزی

5) دوربین 5 mp با فیلمبرداری hd

و...

اینایی که نوشتم برتری های نسبی این گوشی نسبت به بقیه بود x10 هم انتخاب خوبیه ولی فک

کنم حدود 70 تومن گرونتره و احتمالا هنوز هم مولتی تاچ نداره که تو بازی ها احتمالا اذیتت میکنه

ضمنا" دوستان X10 خروجی تی وی نداره و Pdf. درسته؟

خروجی tv نداره ولی pdf رو میخونه

malkemid
03-07-2011, 11:22
با سلام:
دوست عزیزم یه دنیا ممنون توضیحات جامعی بود لطف کردید که وقت گذاشتید.
با توضیحات شما قاعدتا" باید دنبال X10 باشم فقط حقیقتش یه مقداری بزرگ بودن گوشی اذیتم میکنه (و البته قیمت که بماند!) . راستش رو بخواید زیاد دنبال گوشیهای سامسونگ نیستم نمیدونم چرا این برند به دلم نمیشینه (البته اگه مجبور شم شاید هم سامسونگ بگیرم). در ارتباط با Wildfire هم از استایل و جمع و جور بودن Wildfire خیلی خوشم اومده بود که اونهم با این وضعیت تقریبا" دلسرد شدم و تردیدم برای خرید بیشتر شد. به هر حال یه مقداری روی X10 تمرکز میکنم شاید با توجه به توصیه شما همون X10 رو گرفتم. البته اگه پیشنهاد دیگه ای هم به ذهنتون رسید اگر بفرمائید , لطف میکنید . ضمنا" یه سئوال دیگه اینکه ویو 2 سامسونگ رو در قیاس با X10 چه جور گوشی میدونید؟ ممنون میشم نظرتون رو بشنوم.
با سپاس
رضا

---------- Post added at 09:04 AM ---------- Previous post was at 08:59 AM ----------

ضمنا" دوستان X10 خروجی تی وی نداره و Pdf. درسته؟ (البته خیلی مهم نیست فقط برای اطلاعات خودم میپرسم)

منم در گذشته تصور بدی از برند سامسونگ داشتم...ولی باید قبول کرد که سامسونگ الان دیگه اون شرکتی نیست که کوشی های درجه 2-3 تولید می کرد و زیر سایه نوکیا و سونی اریکسون بود...پیشرفت سامسونگ واقعا چشمگیره.

h!tman
03-07-2011, 11:45
آقا برند رو توجه نکن
محصول رو توجه کن
الان شما اصلا بگو alchatell گوشی خوبی زده! حتما خوبه دیگه برند چه اهمیتی داره
Wave II گوشی خوب دوربین خوب صفحه نمایش خوب سیستم عامل جدید و کم نرم افزار که یکم اذیت میکنه
Galaxy Ace هم خوبه
X10 با قیمت یکم بیشتر
ولی خوب فکر نکنم Wild Fireانتخاب جالبی باشه

L.A.M.P.A.R.D
03-07-2011, 13:59
البته میتونی به motorola backflip هم فکر کنی که عالی هستش....حرف نداره:46:

reza,n
03-07-2011, 15:29
دوستان میشه در مورد این سیستم عامل BADA که روی Samsung S8530 Wave II هستش و اینکه ساپورت نرم افزاریش چطوره و ... یه توضیحی بهم بدید.
ممنونم

senaps
03-07-2011, 15:31
راستش رو بخواید زیاد دنبال گوشیهای سامسونگ نیستم نمیدونم چرا این برند به دلم نمیشینهمنم مثل شما به هیچ وجه سامسونگ رو برند درست حسابی حساب نمیکنم!(نظر شخصی...) ولی از لحاظ فنی،امروز یکی از بهترین تولید کننده ها هستش و به نظرم،تجدید نظر کنی درمورد این برند!!(هر چند به هر حال من از این برند هیچوقت خرید نخواهم کرد!!)

به نظر من هنوز هم wave II بهترین انتخابه چون:

1) تو این رنج قیمت (330) هیچ گوشی ای با cpu ی 1 گیگاهرتز یا شتابدهنده ی گرافیکی به این خوبی (sgx-540) گیر نمیاری

در کل میشه گفت قدرت سخت افزاری این گوشی حتی از iphone 4 هم بالاتره

2) صفحه نمایش 3.7 اینچی که super clear و wvga هم هست عمرا تو این رنج پیدا نمیشه

3) خروجی tv

4) بدنه فلزی

5) دوربین 5 mp با فیلمبرداری hd

و...

اینایی که نوشتم برتری های نسبی این گوشی نسبت به بقیه بود x10 هم انتخاب خوبیه ولی فک

کنم حدود 70 تومن گرونتره و احتمالا هنوز هم مولتی تاچ نداره که تو بازی ها احتمالا اذیتت میکنهتایید میشه، البته با ذکر این نکته که خیر! ایکس 10 الان دیگه یه چیزی مثل مولتی تاچ داره که کار مولتی تاچ ها رو راه میندازه...دو سه ماهی هست که اینجوری شده!

خروجی tv نداره ولی pdf رو میخونه تایید میشه....

در نهایت،به نظر من،همین گوشی رو انتخاب کن!! اگر اندازه ی بزرگ ایکس 10 زیاد برات دل چسب نیست!

reza,n
03-07-2011, 16:24
دوستان از برند HTC که توی رنج قیمتی X10 باشه و همون امکانات رو به آدم بده میشه چیزی خرید؟

reza,n
04-07-2011, 21:27
دوستان در مورد X10 تخقیق میکردم که به موارد زیر به عنوان نقطه های ضعف برخورد کردم که دوستان درج کرده بودند میخواستم از دوستان مطلع درخواست کنم که نظر کارشناسیشون رو در این خصوص بیان کنند.ممنون میشم

1- رزولوشن 480 × 854 رو شما فقط تو x10 میبینی که باعث میشه تو کانورت کرن ویدئو ها به مشکل بخوری. . هیچ کانورتوری غیر از مال خود سونی این سایز رو نداره
2- چون مالتی تاچ نیست. برای وبگردی خیلی مناسب نیست.
3- عدم پشتیبانی از فایل های فلش در مرورگر وب
4 - عدم پشتیبانی از فایل های ویدیویی DivX و XviD
5 - نبود امکان شماره گیری هوشمند و صوتی
6 - نبود نرم افزاری رایگان برای مقصدیابی GPS
7 - صداي اسپيکر و هدفونها در حد قابل قبولي نيست

باز هم ممنون
رضا

Mahdi_Co_1368
04-07-2011, 22:18
دوستان در مورد X10 تخقیق میکردم که به موارد زیر به عنوان نقطه های ضعف برخورد کردم که دوستان درج کرده بودند میخواستم از دوستان مطلع درخواست کنم که نظر کارشناسیشون رو در این خصوص بیان کنند.ممنون میشم

1- x10 رزولوشن های بالاتر از این هم اجرا میکنه ولی باید برنامه نصب کنی. مثلا میتونی به vga یا hd یا هر رزولوشنی

که خواستی convert کنی بعد تو گوشی رووش زوم کنی

2- نه زیاد اذیت نمیکنه در ضمن تو پست 19 گفته شد که مولتی تاچ هم داره

3- نمیدونم ولی احتمالا با یه نصب یه مرورگر قوی یا flash player حل میشه

4- از شاخه های avi هم پشتیبانی میکنه ولی باز هم باید برنامه نصب کنی

5- اصلا به کارت نمیاد

6- منظورش گوشی های نو هست. شما میتونی از نرم افزار های رایگان دیگه استفاده کنی

7- درسته :31:

در نهایت باز هم به نظر من wave II بهتره همه ی این 7 مورد رو به غیر از مورد 6 داره من خودم عاشق

سونی هستم ولی تو این رنج wave بهترین انتخابه

reza,n
05-07-2011, 12:57
با تشکر از همه دوستان عزیزم که صادقانه راهنمایی میکنند.
حقیقش بین سامسونگ Wave و X10 مرددم . احتمالا" X10 بگیرم (چون حقیقتش همونطور که قبلا" هم گفتم هر کاری میکنم این برند سامسونگ به دلم نمیشینه حالا تا ببینم چی میشه). میخواستم بپرسم کیفیت صفحه نمایش X10 با توجه به اینکه TFT Capacitive Touchscreen چطوره؟؟ آیا با LCD خیلی متفاوته؟؟چون به عنوان یک نقطه ضعف از این گوشی شنیدم.ممنون میشم اگه بصورت فنی مقایسه کنید.
باز هم ممنونم
رضا

L.A.M.P.A.R.D
06-07-2011, 13:09
TFT Capacitive Touchscreen
نه tft خیلی هم خوبه...توی نور افتاب بسیار خوب عمل میکنه برعکس oled و اینا .

من اگه جای تو بودم motorola xt720 یا milestone یا defy میگرفتم.....واقعا داری اشتباه میکنی.
شاید روی کاغذ ضعیف تر باشند ، البته شاید....ولی در عمل حرف ندارند

malkemid
06-07-2011, 14:20
با تشکر از همه دوستان عزیزم که صادقانه راهنمایی میکنند.
حقیقش بین سامسونگ Wave و X10 مرددم . احتمالا" X10 بگیرم (چون حقیقتش همونطور که قبلا" هم گفتم هر کاری میکنم این برند سامسونگ به دلم نمیشینه حالا تا ببینم چی میشه). میخواستم بپرسم کیفیت صفحه نمایش X10 با توجه به اینکه TFT Capacitive Touchscreen چطوره؟؟ آیا با LCD خیلی متفاوته؟؟چون به عنوان یک نقطه ضعف از این گوشی شنیدم.ممنون میشم اگه بصورت فنی مقایسه کنید.
باز هم ممنونم
رضا

صفحه نمایشش یک نقطه ضعفه چون 65 هزار رنگ ساپورت می کنه...در صورتی که الان دیگه گوشی ها حداقل 256 هزارتا رو دارن...گوشی سامسونگ ایس 16 میلیون رنگ ساپورت می کنه...

در ضمن رزلوشن صفحش هم استاندارد نیست همچین...ممکنه تو بعضی بازیها و برنامه ها به مشکل بخوری.البته اینکه رزلوشن صفحش بالاست تا حدودی کم بودن تعداد رنگهارو می پوشونه ولی بازم نه همشو.

در ضمن این گوشی صفحش 4 اینچه و ابعاد و وزنش زیاده...شما که زیر 3.5 اینچ می خواستی.

reza,n
07-07-2011, 08:20
با سلام
دوستان آیا گوشی X10 اصل و تقلبی داره؟؟ قیمتهایی که گرفتم خیلی متفاوت بودند (البته بدون گارانتی).دلیل این تفاوت قیمتها چیه؟ اگه اصل و تقلبی داره لطفا" بفرمائید چطور میشه از هم تمیز داد؟؟
ممنون

Mahdi_Co_1368
07-07-2011, 21:16
با سلام
دوستان آیا گوشی X10 اصل و تقلبی داره؟؟ قیمتهایی که گرفتم خیلی متفاوت بودند (البته بدون گارانتی).دلیل این تفاوت قیمتها چیه؟ اگه اصل و تقلبی داره لطفا" بفرمائید چطور میشه از هم تمیز داد؟؟
ممنون

نه تقلبی نداره اگرم داشته باشه خیلی تابلویه. تفاوت قیمت ها هم بیشتر به خاطر اینه که بازار ثبات نداره

هر کی واسه خودش یه قیمت حدودی میده البته بعضی اوقات وسایل تو جعبه هم فرق میکنه

hadi357
08-07-2011, 15:13
من با وایلد فایر کار کردم کیفیت عکس هاش بد ترین 5 مگاپیکسلی هاست. کیفیت صفحه اش متوسط است. تاچ خوبی داره ولی تو تایپ اس ام اس بدلیل کوچیک بودنش به مشکل میخوری.

hadi357
08-07-2011, 15:24
من با x10 کار کردم مال دوستم هست که خیلی وقته داره از وقتی که قیمتش 650 بود تا الان داره گوشی خوبی هست من ازش خوشم اومد کیفیت صفحه اش خوبه ولی مثل اینکه کیفیت صداش خیلی خوب نیست. در ضمن دوربین هم با کیفیت هست.

reza,n
08-07-2011, 15:36
من با x10 کار کردم مال دوستم هست که خیلی وقته داره از وقتی که قیمتش 650 بود تا الان داره گوشی خوبی هست من ازش خوشم اومد کیفیت صفحه اش خوبه ولی مثل اینکه کیفیت صداش خیلی خوب نیست. در ضمن دوربین هم با کیفیت هست.
هادی جان با توجه به اینکه شما با هر دو کار کردید. با در نظر گرفتن همه شرایط (قیمت و ... ) نظرتون چیه؟

bttt0
08-07-2011, 15:49
دوست عزیز به نظر من x10 ارزش خرید نداره منم سامسونگ S8530 Wave II رو بیشتر تایید میکنم تا x10 ... اگر آندروید میخوای بگیری یکم بیشتر هزینه کن sl بگیر

reza,n
08-07-2011, 16:49
دوست عزیز به نظر من x10 ارزش خرید نداره منم سامسونگ S8530 Wave II رو بیشتر تایید میکنم تا x10 ... اگر آندروید میخوای بگیری یکم بیشتر هزینه کن sl بگیر
دوست عزیز میشه دلایلتون رو بفرمائید. ممنون میشم

softcenter1
08-07-2011, 18:38
x10 دیگه قدیمی شده عزیز! سال ساختشو نگاه کن شما!

بعدشم رنگ 256000 ها واسه آندروید خیلی خنده داره!

گرفتن این گوشی = پول دور ریختنه!

فقط دوربین داره!

malkemid
08-07-2011, 19:47
دوست عزیز میشه دلایلتون رو بفرمائید. ممنون میشم

دوست عزیز شما اول بیا خواسته های خودتو 100% اوکی کن...اول دنبال سیستم عامل آندروید بودی...الان رسیدی به بادا! اینم بگم که بادا رو اصلا سیستم عامل حساب نکن چون خیلی برنامه هاش محدوده...خیلی زیاد...و با ظهور آندروید هم دیگه شرکتها رغبت چندانی واسه برنامه نوشتن واسه این سیستم عامل ندارن.

شما بیا یکی دو تا چیز رو ملاک اصلی قرار بده...طبق استفاده خودت...مثلا بگو گوشی من حتما باید آندروید باشه چون می خوام از نرم افزارهاش استفاده کنم...بعد برو سراغ بقیه چیزها...

بعدم شما میگی با سامسونگ حال نمی کنی که...پس ویو دیگه چیه؟؟

ببخشید اینطوری گفتم ها...به نظرم سردرگم شدی کمی...

x10 دیگه قدیمی شده عزیز! سال ساختشو نگاه کن شما!

بعدشم رنگ 256000 ها واسه آندروید خیلی خنده داره!

گرفتن این گوشی = پول دور ریختنه!

فقط دوربین داره!

256 هزار هم نیست...65 هزارتاییه.

softcenter1
08-07-2011, 19:51
دیگه بدتر!

56 هزار تا چیه!

reza,n
08-07-2011, 21:18
دوست عزیز شما اول بیا خواسته های خودتو 100% اوکی کن...اول دنبال سیستم عامل آندروید بودی...الان رسیدی به بادا! اینم بگم که بادا رو اصلا سیستم عامل حساب نکن چون خیلی برنامه هاش محدوده...خیلی زیاد...و با ظهور آندروید هم دیگه شرکتها رغبت چندانی واسه برنامه نوشتن واسه این سیستم عامل ندارن.

شما بیا یکی دو تا چیز رو ملاک اصلی قرار بده...طبق استفاده خودت...مثلا بگو گوشی من حتما باید آندروید باشه چون می خوام از نرم افزارهاش استفاده کنم...بعد برو سراغ بقیه چیزها...

بعدم شما میگی با سامسونگ حال نمی کنی که...پس ویو دیگه چیه؟؟

ببخشید اینطوری گفتم ها...به نظرم سردرگم شدی کمی...

256 هزار هم نیست...65 هزارتاییه.

خواهش میکنم دوست عزیزم از اینکه صادقانه صحبت میکنید و اطلاعات خودتون رو در اختیارم قرار میدید واقعا" متشکرم. حق با شماست یه مقدار سردرگم شدم حقیقتش قصدم اینه که اواخر ماه همون X10 رو بگیرم (به احتمال 90درصد) ولی خب راستش رو بخواید من اطلاعاتم در مورد موبایل محدود هستش و قصدم اینه که یه مقدار از تجربیات و اطلاعات دوستان بهره ببرم. البته بماند که یه تعداد از دوستان هم اصلا" X10 رو توصیه نمیکنم و فقط میخوام دلایل فنی ش رو بدونم.
باز هم ممنونم
رضا

hadi357
08-07-2011, 22:57
هادی جان با توجه به اینکه شما با هر دو کار کردید. با در نظر گرفتن همه شرایط (قیمت و ... ) نظرتون چیه؟

اگه بین wildfire و x10 قرار باشه انتخاب کنی حتما x10 روبگیر چون سخت افزار قوی داره ولی اگه تو این رنج گوشی دیگه ای میخوای که جدید تر باشه و از سامسونگ هم خوشت نمیاد به نظر من حتما HTC Desire به قیمت حدود 400 تومن بگیر که صفحه نمایشش هم amoled هست اینو گفتم چون اچ تی سی خیلی کمتر amoled میزنه.

softcenter1
09-07-2011, 10:12
ما داریم دلایلش فنیش رو میگیم باز میگه x10 !

دادا!

آخه 65 هزار تا رنگ..خندت نمیگره خودت!؟؟ چی رو میخواد درست نشون بده توی آندروید با این صفحه نمایش چرت؟

SH_P
09-07-2011, 11:51
نه tft خیلی هم خوبه...توی نور افتاب بسیار خوب عمل میکنه برعکس oled و اینا .

ببخشیدا ولی منظورتون از oled و اینا AMOLED و Super AMOLED ه؟؟!!! اینو دیگه همه می دونن که AMOLED ها زیر نور آفتاب خیلی بهتر از TFT هستند. احتمالا منظورتون چیز دیگه ای بوده.!:46:

SH_P
09-07-2011, 12:25
اینم بگم که بادا رو اصلا سیستم عامل حساب نکن چون خیلی برنامه هاش محدوده...خیلی زیاد...و با ظهور آندروید هم دیگه شرکتها رغبت چندانی واسه برنامه نوشتن واسه این سیستم عامل ندارن.

البته به این شدت هم که شما می گید نیست. اگه یه سر به samsung Apps بزنید می بینید که خیلی از شرکت های معروف برنامه هاشونو واسه Bada هم ارائه دادن. در ضمن سامسونگ هم به شدت از بادا حمایت می کنه و جدیدا هم در تلوزیون های هوشمندش هم از این سیستم عامل استفاده کرده.

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

من هم WaveII رو پیشنهاد می کنم. به دلایل زیر:

1. سخت افزار فوق العاده قوی. تا حالا هر فیلم HD (ا MKV, DivX و ... ا)با هر بیت ریتیو به راحتی و روون پخش کرده. (با پلیر خود گوشی.)
2. UI روون و سریع.
3. دوربین خیلی خوب (5MP) و فیلم برداری بسیار عالی (720p Overall bit rate : 12.1 Mbps
4. صفحه نمایش بسیار خوب SCLCD با رزولوشن بالا (480 * 800 ) با 16 میلیون رنگ و زاویه دید عالی و عملکرد خوب زیر نور خورشید. که X10 اصلا باهاش قابل مقایسه نیست.
5. وایرلس سری N در مقایسه با سری g در X10.
6.من خودم تا حالا کارم لنگ نمونده و هر برنامه ای که می خواستم پیدا کردم (البته در بخش برنامه های مجانی... برنامه های پولی که دنیاییه واسه خودش).
((در ضمم X10 رادیو نداره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])).
بازم انتخاب با خودتونه اما قبل از اون تا جایی که می تونید تحقیق کنید و خودتونو به چند تا گزینه محدود نکیند... اگر سوالی بود در خدمتم... موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lost.hesam
09-07-2011, 12:33
به نظر من هم Samsung Wave II موبایل خیلی خوبی هست.
تنها ضعف اون به نظر بنده(البته اگه ضعف حساب بشه) سیستم عامل اون هست.البته اینم بگم که سیستم عامل بادا تازه یکی دوسال هست که اومده.ولی با توجه به اینکه خیلی جوون هست توان رقابت با سیستم عامل های دیگه رو داره.

NIMA.GNI
11-07-2011, 09:21
سامسونگ ace بگیر جون خودتو مارو راحت کن

Notorious098
12-07-2011, 23:30
داداش ببخشید که سریع جواب ندادم سرم شلوغ بود
من خودم wildfire دارم به نظرم نگیر الان با 350 تومان گوشی های خیلی بهتری میتونی بگیری
اصلا خیال بالا بردن رزولشن از گوشیت بیرون کن منم اول مثل تو فکر میکردم
همون طور که بر و بچ میگن cpu ضعیفه در نتیجه تو بازی و بعضی کارا اذیتت میکنه البته میتونی با ریختن رام جدید اورکلاکش کنی حداکثر تا 710 MHz
اگه برای فیلم دیدن و موزیک میخوای یه iPOD 32GB خیلی با صرفه تره البته فقط نمیتونی باهاش زنگ بزنی که اونم با یه Apple Peel حل میشه
نظر آخر من iPOD 32GB هست
به زار راحتت کنم wildfire به جز قیافه به هیچ دردی نمیخوره