PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتاسوال درباره‌ی Asus G73SW

FAMOUSPC
02-07-2011, 08:58
سلام
چندتا سوال داشتم !
1) لبتاب Asus G73SW از كجا ميشه تهيه كرد ؟
2) آدرس دقيق مجتمع پايتخت كجاست !
3) مجتمع پايتخت اقساطي هم ميفروشه
4) آدرس فروشگاهايي كه اقساطي هم دارند را
نام ببريد
موفق باشيد
درپناه حق تعالي

Xilevens
02-07-2011, 12:04
سلام
چندتا سوال داشتم !
1) لبتاب Asus G73SW از كجا ميشه تهيه كرد ؟
2) آدرس دقيق مجتمع پايتخت كجاست !
3) مجتمع پايتخت اقساطي هم ميفروشه
4) آدرس فروشگاهايي كه اقساطي هم دارند را
نام ببريد
موفق باشيد
درپناه حق تعالي
خدا به خير كنه

biostar
02-07-2011, 12:24
خیابان ولیعصر ! بلوار میرداماد

معمولا این نوت بوک رو کسی قسطی نمیده و خودت باید با فروشنده طی کنی.

خودت هم باید بری
نمیشه اینجا گفت کجا و کی چی داره!

mehdi666lp
15-08-2011, 17:21
تو پاییتخت 2 تا مغازه کلا فکر کنم این مدل رو دارن.........کسی هم فکر کنم اگه شرایطی بده قیمت بالا میفته واست.....نقدش الان 1.950.000 هستش

mehdi666lp
23-08-2011, 17:58
جالبه زنگ زدم یه مغازه ای که نمایندگی Asus هست....پرسیدم Asus G73SW قیمتش چنده گفت گوشی وصل کرد به یکی گفت 1.400.000 گفتم مطمئنی گفت بله دیگه مگه شما همکار نیستی گفتم نه تک فروشی میخوام گفت ببخشید اشتباه وصل کردن گفت گوشی وصل کرد به یکی دیگه گفتم قیمت G73SW گفت 2.200.000 گفتم...چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟ گفت همینه گفتم پس قیمت همکار چی گفت اون قیمت همکاره..............ببین چه خبره بازار........تا جایی که جا داره...............

Mr.Mazmamfi
23-08-2011, 18:52
جالبه زنگ زدم یه مغازه ای که نمایندگی Asus هست....پرسیدم Asus G73SW قیمتش چنده گفت گوشی وصل کرد به یکی گفت 1.400.000 گفتم مطمئنی گفت بله دیگه مگه شما همکار نیستی گفتم نه تک فروشی میخوام گفت ببخشید اشتباه وصل کردن گفت گوشی وصل کرد به یکی دیگه گفتم قیمت G73SW گفت 2.200.000 گفتم...چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟ گفت همینه گفتم پس قیمت همکار چی گفت اون قیمت همکاره..............ببین چه خبره بازار........تا جایی که جا داره...............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ی ی ی ی ی جالب بود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکّم افتاد باباااااااااااااااااااا رو یه لپ تاپ باید انقدر بخورید .؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته فکر میکنم رو این مدل اینقدر میخورن چون کاربرای خاص خودشو داره .

سوال : 1 - اگر واقعا قیمت لپ تاپ 1400 بوده یعنی خودشون چند میخرن که به این قیمت میدن ؟
2 - وقتی این لپ تاپ رو تو سایت نوت بوک چک قیمت 1900 یورو بهش داده چجوری میشه تو ایران 1400 به همکار بدن (میدونم عمده وارد کردن و ... ولی با عقل نمیخونه ) یعنی تو خارج هم به این قیمت به همکار میدن ؟
یه مقدار آدم به ریفر بودنشون شک میکنه .... آخه قیمت ریفر هم این نیست .
قاطی کردم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگه یکی تو بازار کار کرده باشه راحت میتونه تجزیه تحلیل کنه .

mehdi666lp
23-08-2011, 20:26
خیلی ی ی ی ی ی جالب بود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکّم افتاد باباااااااااااااااااااا رو یه لپ تاپ باید انقدر بخورید .؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته فکر میکنم رو این مدل اینقدر میخورن چون کاربرای خاص خودشو داره .

سوال : 1 - اگر واقعا قیمت لپ تاپ 1400 بوده یعنی خودشون چند میخرن که به این قیمت میدن ؟
2 - وقتی این لپ تاپ رو تو سایت نوت بوک چک قیمت 1900 یورو بهش داده چجوری میشه تو ایران 1400 به همکار بدن (میدونم عمده وارد کردن و ... ولی با عقل نمیخونه ) یعنی تو خارج هم به این قیمت به همکار میدن ؟
یه مقدار آدم به ریفر بودنشون شک میکنه .... آخه قیمت ریفر هم این نیست .
قاطی کردم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگه یکی تو بازار کار کرده باشه راحت میتونه تجزیه تحلیل کنه ..
.
.
.
من 3 بار ازش پرسیدم مطمئنی G73SW گفته آره دیگه..............

آخه این مدل که اینا دارن اینجوری هستش:

1 - Full HD نیستش

2 - 3D نیستش

3- بک لایت کیبورد نداره

4 - هاردش 1 ترابایت هست اما معمولیه (هیبریدی نیست)

5- پارت نامبرش هم من جایی ندیدم والا (یه شماره عتیقه داره)
.
.
.
دوست عزیز مدل Toshiba Qosimo X775 که تو سایت توشیبا زده واسه نمونه میگم از 1199 $ شروع میشه تا 1800 $ که تازه با گرافیک Geforce GTX560 هستش و تازه مدل 3D با 8 گیگ رم و 1.5 ترا هارد اینقدر هستش.....والا منم نمیدونم چطوریه آخه.....
.
.