PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد خرید گالاکسی2

Arashdn
02-07-2011, 00:07
سلام
نظرتون در مورد خرید گالاکسی 2 به قیمت 850 چیه؟
گوشی مشکل خاصی نداره؟
قیمتش به حد تعادل رسیده؟
در مقایسه با سنسشن تفاوتش چقدره؟
در کل بگیرم؟هنوز صبر کنم ؟ نگیرم؟
با سپاس

total_overdose
02-07-2011, 00:25
سلام
نظرتون در مورد خرید گالاکسی 2 به قیمت 850 چیه؟
گوشی مشکل خاصی نداره؟
قیمتش به حد تعادل رسیده؟
در مقایسه با سنسشن تفاوتش چقدره؟
در کل بگیرم؟هنوز صبر کنم ؟ نگیرم؟
با سپاس
آخرین قیمتش به 800 هم رسیده بود!
یکی از کاملترین گوشی های بازاره! البته هنوز جایه ارزونتر شدن داره! اگه هزینه برات مهم نیست 800 گیر آوردی بزن تو گوشش:31:
مشکل خاصی که نداره یکم میگن داغ میکنه که من با چنتا از دوستانی که قبلا زیاد گوشی مدل بالا داشتن و الان هم اینو گرفتن پرسیدم میگن داغ کردنش در حد طبیعی و نرمال هستش با کارکرد زیاد!
در مقایسه با سنسیشن کیفیت صفحه خیلی بهتر! سبکتر! باتری بهتر! برایند سی پیو خیلی بهتر طبق مقایسه در بنچ مارک ها!
همچنین آندروید ورژن جدید آیس کریم که بیاد بسیار بهتر خودشو نشون میده تا سنسیشن!
چون آندروید از ورژن آیس کریم به بعد بسیار مچ تر هست با سی پیو های بر پایه a9 تا a8 سنسیشن!
الان من شنیدم سنسیشن بعد از بوت از 768 مگ رم فقط 200 مگ خالی داره که بخاطر سنگینی سنس 3 هست! مثلا گالاکسی از 1 گیگ رم حدود 650 آزاد داره!
حالا شما ببین آندروید ورژن جدید خودش گرافیکی تر میشه و تسک منیجر جدید داره و احتمال کمتر شدن همین 200 مگ هم خیلی زیاده و این میتونه تویه بازی های سنگین و یا اجرایه چندتا برنامه مشکل بوجود بیاره وهمچنین مصرف هم بالا بره!
البته سنسیشن هم گوشی بسیار خوبی هست برای یک کاربر عادی!و خوبی های زیادی هم داره نسبت به گالاکسی2! مثل جنس خیلی بهتر و باکلاس تر!رزلوشنه بهتر و ...
ولی حقیقتش من جات بودم حالا که هزینه زیاد میکردم اون کاملترو بر میداشتم!