PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من با Internet Download Manager

farid_ss
01-07-2011, 15:56
با سلام ببخشید همنطور که میدونید اکثرا" کسانی که اینترنت ADSL دارند. یه حجم محدود دارند.به همین دلیل اکثرا" فایل ها دانلودی رو شب زمانی که رایگان هست انجام میداند.
حال مشکل من با Internet Download Manager این هست که وقتی چند فایل رو برای دانلود انتخاب میکنم.که این فایل ها به این صورت انتخاب میشه که من یا عکس که نمایه از یک کلیپ ویدیویی که در یک سایت هست رو انتخاب میکنم.اون سایت من رو به یه سایت دیگه که درون سایت خودش یک Player داره که شروع به نشان دادن کلیپ میکنه. که خود برنامه IDM میاد و یک آیکون میزاره که با کلیک روی اون آیکون مستطیل شکل دانلود آغاز میشه.
بعد از یه 15 __ 20 دقیقه یا یک ساعت که از دانلود اون چندتا فایل میگذره میام نگاه میکنم. میبینم که بعضی از فایل ها خودش دانلودش متوقف شده. و من باید برای ادامه دانلود وقتی روی کلید ادامه میزنم پیغام میده که این آدرس معتبر نمیباشد.یا مهلت دانلود شما به پایان رسیده .یا ازم یوزر و پسورد میخود.(فایل های انتخابی هم از همون اوا قابلیت ایست و ادامه رو داشتند.)

و من باید برم و یه بار دیگه آدرس جدید رو بهش بدم.و بعد دادن آدرس جدید و زدن دکمه ادامه فایل شروع به مابقی دانلود میکنه.
آیا راهی هست که بشه این کار رو نکنم و خودش بصورت خودکار آدرس جدید رو پیدا کنه و خودش بقیه دانلود رو ادامه بده.
چون اینجور من باید هر 20 دقیقه یکبار بیام بخاطر دادن آدرس جدید نگاهش کنم.و یکی دو تا فایا هم نیست اون در زمان رایگان(2 تا 7)
لطفا" هر راهنمایی که میدونید در این زمینه به من میشه رو بگید.
خیلی خیلی ممنون میشم. با تشکر از شما.......

اینهم لینک عکس اون پیغام هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kiak22
14-07-2011, 02:02
دادا میدونم چی میگی باید دوباره به همون صفحه بری و دوباره کلید دانلود رو بزنی مثلا گاهی توی سایتای مگااپلود این چیز میزا هم همین جوری میشه دادا فک کنم برای جلوگیری از ربات باشه بازم دقیق نمی دونم دادا ولی تنها راهش اینه که بری دوباره بزنی یا یکم بهتر بگو بعد بهم پیام خصوصی بده تا بیام ببینم مشکلت چیه الان خوابم میاد خوب نمی فهمم چی میگم فردا یکم بهتر توضیح بده داداش