PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .:: آموزش تصويري فلش flash از ابتدا همراه با مدرك بين المللي -(تمامي مقالات در تاپيك اول)::.

mortezaon
01-07-2011, 11:33
.:: آموزش فلش با مدرك بين المللي ::.
من مدرس it هستم و مي خوام فلش رو به صورت قدم به قدم و حرفه اي براي كاربران مبتدي آموزش بدم
هدف اينه كه بعد از يادگرفتن اين برنامه مدرك بين المللي از سازمان فني و حرفه اي دريافت كنيد
چون همينطور كه مي دونيد مدركش باارزشه و ماله يه سازمان دولتيه ( كارو وزارت اجتماعي)
اين مدرك مي تونه به شما كمك كنه كه سريعتر كار پيدا كنيد و اگه اهل كسب و كار باشيد مي تونيد باهاش وام هم بگيريد.در مورد مهاجرت هم به تنهايي يه عنوان تكنسين ماهر مي تونيد تو كشور هاي مختلف اقدام كنيد
برای ثبت نام رو دکمه تشکر کلیک کنید تا من آمار بچه ها را داشته باشم
اين هم نتيجه كار شما ميشه مدرك سازمان فني و حرفه اي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد مدرك هم در پايان دوره يه سري سئوال امتحاني ميذارم
ابتدا كتاب را به همراه نمونه سئولات در پست بعدی دانلود كنيد كه پايه و اساس آموزش ما بر پايه اين كتاب هست كه متعلق به سازمان فني و حرفه اي هست.

mortezaon
01-07-2011, 11:49
برای شروع این کتاب را دانلود کنید که مرجع سئولات سازمان هست
آموزش فلش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرس مراکز فنی حرفه ای در شهر شما
کد:
دوستان دقت كنيد كه امتحانات سازمان فني و حرفه اي هر سه ماه يكبار اجرا ميشه
در اين تاريخ ها
22-23/3/90
23-24 / 6 / 90
22-23/9/90
ابتدا سرچ كنيد كه شهر شما سازمان فني و حرفه اي داره يا نه
بعدش داخل هر سازمان فني و حرفه اي قسمتي هست به نام " مركز مهارت هاي پيشرفته "
يا " مركز it "
بايد بريد به قسمت امتحانات ادواري
و مدارك ثبت نامي را دريافت كنيد
حالا اين امتحان ادواري چيه ؟
امتحان ادواري يعني شما خودتون يه نرم افزاري را بلدين و مي خواهيد مدركش رو بگيريد
خيلي ها از وجود اين مدرك بي اطلاع هستند و مبالغ كلاني را براي ثبت نام به آموزشگاههاي خصوصي واريز مي كنند
اين مدارك خيلي معتبر هستند چون يه سازمان دولتي اونو صادر مي كنه
در مورد مزاياي اين مدرك به قدر كافي تو تاپيك مطرح شده

مدارك مورد نياز براي ثبت نام آزمون ادواري
1- يه قطعه عكس 4*3 ( با پشت نويسي )
2- عكس اسكن شده داخل cd با ابعاد 4 * 3 سانتي متر با رزولايشن 150 پيكسل با حد اكثر حجم 80 كيلو بايت
3- فتوكپي شناسنامه 2 برگ
4- فتوكپي آخرين مدرك تحصيلي 1 برگ
5- پاكت نامه 1 عدد
6- فتوكپي كارت ملي 1 عدد
7- پوشه روغني 1 عدد
8 - فيش بانكي ( سه نسخه اي پر شود ) به مبلغ 4000 تومن به شماره حساب سيبا بانك ملي
كه اين مورد 8 را هر كي جدا بايد از سازمان شهر خودتون بگيريد

دقت كنيد با هر بار ثبت نام فقط مي تونيد تو يه دوره امتحان بديد

امتحان شامل دو مرحله است :
1 - امتحان تئوري كه شامل ( 30 يا 40 سئوال هست )
2- امتحان عملي

در مورد امتحان تئوري خوشبختانه سئولات تستي و چهار گزينه اي هستند
و نكته جالب اينكه نمره منفي هم ندارند
نمره سئولات از 100 نمره هست كه اگه شما نصف سئولات را درست بزنيد قبول هستين

امتحانات به صورت كشوري در يك روز خاص برگذار ميشه

بعد از قبولي شما در مدت يك ماه مدرك شما حاظر ميشه

mortezaon
01-07-2011, 11:58
به زودی نمونه سئولات در این قسمت قرار می گیرد

.

mortezaon
01-07-2011, 12:12
رزو شد

رزو شد

.

mortezaon
01-07-2011, 12:25
رزو شد

رزو شد

.

mortezaon
01-07-2011, 14:15
رزو شد

رزو شد

.

Amin4All
08-07-2011, 12:20
سلام.
میشه بگید کار هایی که میشه با فلش کرد چی هستش؟چیزی در باره ش نمیدونم.

mortezaon
09-07-2011, 08:57
سلام.
میشه بگید کار هایی که میشه با فلش کرد چی هستش؟چیزی در باره ش نمیدونم.
فلش يکی از مهمترين برنامه ها در تاريخ رسانه های جديد می باشد. قابليتهای گسترده ای که اين برنامه ارائه می دهد باعث شده است که اين نرم افزار را طيف گسترده ای از طراحان بکار برند.
از فلش نه تنها برای ساخت انيميشن های ساده می توان استفاده کرد بلکه اين برنامه قابليت برنامه نويسی را نيز در خود دارا می باشد و می توان انيميشن هايی را که به عملکرد کاربر مرتبط می باشند و يا حتی بازی های ساده را ايجاد کرد.
فلش عمدتا برای ساخت وب سايت هایی با قابليت های گرافيکی بالا به کار برده می شود. قبل از ايجاد نرم افزار فلش برای ساخت يک وب سايت همراه با انيميشن، اندازه فايل ها خيلی زياد می شد و پهنای باند زيادی به هدر می رفت. فايل های فلش دارای اندازه کوچکی می باشند و بدين ترتيب پهنای باند کمی را نياز دارند.
از فلش علاوه بر طراحی سايت های اينترنتی می توان در ايجاد نرم افزار های چند رسانه ای استفاده کرد.

براي ايجاد سايتهاي جذاب وپويا ، فلش ماکرو مديا يکي از ابزارهاي مفيد مي باشد. با استفاده از اين برنامه ميتوان به يک سايت تعامل و پويا نمايي بخشيد و بدين وسيله جلوه هاي ويژه اي راتوليد نمود .با استفاده ازاين برنامه آموزشي شما عوامل اصلي فلش راشناخته و قادر به توليدفيلمهاي فلش خواهيد شد. نرم افزارهاي ديگري نيزجهت ويرايش گرافيکي يا صوتي به همراه فلش در تهيه محتواي صفحات وب مورد استفاده قرار مي گيرد. همچنين برنامه هايي نظير Macromedia Dreamweaver يا Microsoft Frontpage به همراه برنامه فلش کاربرددارد.
برنامه فلش با حداقل امکانات وظايف بزرگي را انجام مي دهد که از آن جمله مي توان ساخت تصاوير وبي را نام برد. وب بخشي از اينترنت است که به صورت ويژوال بوده وبه خلاقيت بصري نياز داردوقتي که در يک سايت وبي وارد مي شويد هزاران ايده مختلف جذاب کننده را مشاهده خواهيدنمود. فلش داراي ابزارهايي است که با استفاده ازآنها مي توانيد تصاوير زيادي راايجاد نمائيد. تصاويري که در فلش رسم مي شوند به وسيله گرافيک برداري توليد مي شوند نه به شکل Bitmapگرافيک برداري داراي مزيتهايي نسبت به Bitmap است که کوچک تر بودن فايلهاي تصاوير برداري نسبت به فايلهاي Bitmap هم ارز آنها يکي از اين مزايا مي باشد.
همچنين فايلهاي گرافيک برداري بدون از دست دادن کيفيت داراي قابليت Scale هستند. تصاوير برداري فلش را به سادگي نمي توان به سايت وب اضافه کرد. اين تصاوير معمولا بايد توسط يک برنامه خاص مشاهده شود. اين برنامه براي تصاوير فلش Flashplayer مي باشد که در مرورگر وب نصب مي گردد. تصاوير فلش به صورت بخشي از فيلم فلش ذخيره مي شوند و اين فيلم فلش است که در صفحه وب شما قرار داده مي شود. هنگامي که مرور گر وب با يک فيلم فلش در صفحه وب روبرو مي گردد به صورت اتوماتيک اجراگر فلش را Load مي نمايد.
فلش با توسل به فرايند ي به نام Tweening عمل متحرک سازي را به راحتي انجام مي دهد. در انجام متحرک سازي تنها کافيست در فريمهاي شروع و خاتمه تحرک حرکت را تعريف نمائيدو فلش به طور خودکار کليه فريمهاي شروع و خاتمه را توليد مي نمايد. علاوه بر متحرک سازي از فلش براي توليد سايتهاي وب تعاملي ( Intractive ) مي توان بهره برد. به عنوان مثال مي توانيد فيلمي بسازيد که کاربر از بين چندين گزينه انتخاب دلخواه را انجام دهد و با انتخاب گزينه هاي متفاوت عکس العملهاي مختلفي را مشاهده نمائيد.

.

Darya-eng
10-07-2011, 19:27
1)باید مدارکی که گفتید رو خودمون به یکی از مراکز ببریم؟وهمونجا ثبت نام کنیم؟(حضوری)؟

فيش بانكي ( سه نسخه اي پر شود ) به مبلغ 4000 تومن به شماره حساب سيبا بانك ملي
كه اين مورد 8 را هر كي جدا بايد از سازمان شهر خودتون بگيريد
2)یعنی چی از سازمان شهر خودمون؟
3)من مدرک ICDL دست دانشگاست اسکنشو دارم باید اونم موقع ثبت نام ارائه بدم؟
4)مهم نیست برای کدوم مرکزفنی حرفه ای (در شهر خودمون) میفرستیم؟اخه توی سایت زیر مراکزی هستند که نه فلش نه فتوشاپ ونه کورل دارند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mortezaon
11-07-2011, 11:16
1)باید مدارکی که گفتید رو خودمون به یکی از مراکز ببریم؟وهمونجا ثبت نام کنیم؟(حضوری)؟

2)یعنی چی از سازمان شهر خودمون؟
3)من مدرک ICDL دست دانشگاست اسکنشو دارم باید اونم موقع ثبت نام ارائه بدم؟
4)مهم نیست برای کدوم مرکزفنی حرفه ای (در شهر خودمون) میفرستیم؟اخه توی سایت زیر مراکزی هستند که نه فلش نه فتوشاپ ونه کورل دارند

سلام اولا شما باید حظوری به یکی از مراکز فنی حرفه ای شهر خودتون مراجعه کنید
هر مرکز فنی و حرفه ای یک بخشی داره به نام ثبت نام آزمون ادواری
تشریف ببرید به اتاق ثبت نام آزمون ادواری و به مسئولش بگید که می خوام آزمون ادواری فتوشاپ شرکت کنم
بقیه مراحل ثیت نام را براتون توضیح میده که کجا باید پول واریز کنید و ...
اگه سئوالی بود در خدمتم

.

AHMAD GANJI
18-07-2011, 18:21
سلام واقعا کار خیلی جالبی دارین انجام میدین ولی خواهش میکنم ادامه بدین بعدش یه سوالم داشتم من عاشق فتوشاپم ولی اصلا سلیقه تو رنگا ندارم به نظرتون شرکت کنم میتونم موفق بشم؟ مرسی منتظر جوابم خواهشن
من مدرس it هستم و مي خوام فلش رو به صورت قدم به قدم و حرفه اي براي كاربران مبتدي آموزش بدم
هدف اينه كه بعد از يادگرفتن اين برنامه مدرك بين المللي از سازمان فني و حرفه اي دريافت كنيد
چون همينطور كه مي دونيد مدركش باارزشه و ماله يه سازمان دولتيه ( كارو وزارت اجتماعي)
اين مدرك مي تونه به شما كمك كنه كه سريعتر كار پيدا كنيد و اگه اهل كسب و كار باشيد مي تونيد باهاش وام هم بگيريد.در مورد مهاجرت هم به تنهايي يه عنوان تكنسين ماهر مي تونيد تو كشور هاي مختلف اقدام كنيد
ابتدا كتاب را به همراه نمونه سئولات در پست بعدی دانلود كنيد كه پايه و اساس آموزش ما بر پايه اين كتاب هست كه متعلق به سازمان فني و حرفه اي هست.

lord arthas
17-08-2011, 23:23
کی مسزارین اموزشا رو؟!

roozbeh.gh
18-08-2011, 16:16
[
سلام
من میخوام شروع کنم به یادگیری انیمیشن.لطفا اگه میتونین منو راهنمایی کنین که از کجا شروع کنم.وچطوری ادامه بدم.لیست کتابای به درد بخور ور هم اگه بدین ممنون میشم.

MojiOS
19-08-2011, 12:00
فقط باید همین کتابی که گذاشتین رو بخونیم؟!

javidflasher
19-08-2011, 23:16
برای رفتن به خارج از کشور چه امتیازی میدن ؟؟

mortezaon
20-08-2011, 08:10
سلام واقعا کار خیلی جالبی دارین انجام میدین ولی خواهش میکنم ادامه بدین بعدش یه سوالم داشتم من عاشق فتوشاپم ولی اصلا سلیقه تو رنگا ندارم به نظرتون شرکت کنم میتونم موفق بشم؟ مرسی منتظر جوابم خواهشن
سلام
این مشکل خیلی ها هست
برای حل مشکل رنگ شناسی این کتاب را بخرید
کتاب رنگ یوهان ایتن
ایتن دانشمندی بود که تمام عمر خود را صرف رنگ شناسی کرد
در ا ین کتاب شما یاد می گیرید که چگونه رنگ ها در کنار هم قرار دهید که زیبا ترین حالت زیبایی شناسی را داشته باشد .

mortezaon
20-08-2011, 10:20
کی مسزارین اموزشا رو؟!
آموزش را به صورت pdf گذاشتم

.

mortezaon
20-08-2011, 10:38
[
سلام
من میخوام شروع کنم به یادگیری انیمیشن.لطفا اگه میتونین منو راهنمایی کنین که از کجا شروع کنم.وچطوری ادامه بدم.لیست کتابای به درد بخور ور هم اگه بدین ممنون میشم.
برای یاد گیری انمیشن تو فلش ابتدا باید فلش را از همین جزوه کار کنید
لیست کتاب ها را براتون پ.خ می کنم

.

mortezaon
20-08-2011, 17:28
فقط باید همین کتابی که گذاشتین رو بخونیم؟!
فقط همین کتاب pdf که گداشتم
کافیه

.

rostamim
04-11-2011, 19:52
==============================================
سلام
این پی دی افها برایم بازنمیشه
نمیدانم مشکل از کجاست
ممنون میشوم راهنماییم کنید
مرسی

mortezaon
07-01-2012, 09:42
==============================================
سلام
این پی دی افها برایم بازنمیشه
نمیدانم مشکل از کجاست
ممنون میشوم راهنماییم کنید
مرسی

سلام چک شد فایل ها تماما سالمن

mortezaon
09-01-2012, 21:39
اطلاعیه جدید
ازاین به بعد برای ثبت نام در دوره های کامپیوتر و فتوشاپ نیازی به مراجعه حظوری ندارین و ثبت نام به صورت اینترنتی شده
شما می تونید با مراجعه به این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F) و پرکردن فرم ثبت نام در آزمون شرکت کنید
به اطلاع مي رساند كليه ثبت نام هاي آزمون هاي ادواري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به صورت الكترونيكي بر روي اين سايت انجام مي گيريد ، شايان ذکر است اين آزمون صرفا براي گرفتن مدرک در حرفه مربوطه از سازمان آموزش فني و حرفه اي است و يک آزمون استخدامي نيست.

.

نحوه تهيه كارت اعتباري :
با مراجعه به كليه مراكز آموزشي در استان ها مي توانيد كارت اعتباري و دفترچه راهنماي ثبت نام الكترونيكي آزمون هاي ادواري را تهيه نماييد.قيمت كارت اعتباري 40,000 ريال مي باشد و دفترچه راهنماي ثبت نام به صورت رايگان توزيع مي شود

mortezaon
28-04-2012, 22:20
به اطلاع مي رساند كليه ثبت نام هاي آزمون هاي ادواري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به صورت الكترونيكي بر روي اين سايت انجام مي گيريد ، شايان ذکر است اين آزمون صرفا براي گرفتن مدرک در حرفه مربوطه از سازمان آموزش فني و حرفه اي است و يک آزمون استخدامي نيست.

مدت زمان ثبت نام :
مهلت ثبت نام از تاريخ 30/1/1391 تا ساعت 24 روز 8/2/1391 مي باشد.

نحوه تهيه كارت اعتباري :
با مراجعه به كليه مراكز آموزشي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rganizationp%2Forganizationp) در استان ها مي توانيد كارت اعتباري و دفترچه راهنماي ثبت نام الكترونيكي آزمون هاي ادواري را تهيه نماييد.قيمت كارت اعتباري برای حرفه های خوشه خدمات 100,000 ريال و برای حرفه های خوشه صنعت و کشاورزی 150،000 ریال مي باشد و دفترچه راهنماي ثبت نام به صورت رايگان توزيع مي شود ، شايان ذکر است در حال حاضر امکان خريد اينترنتي کارت اعتباري آزمون مهيا نيست.

در هنگام ثبت نام توجه به نكات زير الزامي است :
- لطفاً مراحل ثبت نام را به طور كامل تا پايان ادامه دهيد. چنانچه از دكمه back space و يا back مرورگر خود استفاد كرديد بايد مراحل ثبت نام را مجدداً انجام دهيد.
- از مرورگرهاي مختلف مانند IE نسخه هاي 6 به بالا و Fire Fox نسخه 4 به بالا مي توانيد استفاده كنيد.
- پر كردن كليه فيلدهايي كه علامت "*" دارند الزامي مي باشد.
- شماره پرونده كارت اعتباري 6 رقمي و شناسه پرداخت آن 7 رقمي مي باشد.
ثبت نام در این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F)

.

mortezaon
04-05-2012, 10:32
برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های آموزشی سه ماهه اول 91 شهرتون می تونید از آدرس زیر به تفکیک استان های مختلف استفاده کنید

.

mortezaon
07-05-2012, 08:51
در صورت داشتن سوال با شماره هاي 02632519616 ، 02632522136 ، 02632519723 ، 02632544432 و 02632519727 تماس حاصل نماييد.

.

manida
15-06-2012, 15:51

سلام. من متوجه نمیشم شما از طرف سازمان فنی حرفه ای این آزمون رو برگزار میکنید و مدرک میدید؟ یا مثل شرکت های آزادی که وابسته به سازمان فنی و حرفه ای هستن و توی شهر ها فعالیت میکنن عمل میکنید؟ لطفا برام توضیح بدید. لطفا در مورد اعتبار مدرک های صادر شده از همین شرکت های آزاد وابسته به فنی حرفه ای هم توضیح بدید. ممنون. :23::24:

mortezaon
16-06-2012, 16:40
سلام. من متوجه نمیشم شما از طرف سازمان فنی حرفه ای این آزمون رو برگزار میکنید و مدرک میدید؟ یا مثل شرکت های آزادی که وابسته به سازمان فنی و حرفه ای هستن و توی شهر ها فعالیت میکنن عمل میکنید؟ لطفا برام توضیح بدید. لطفا در مورد اعتبار مدرک های صادر شده از همین شرکت های آزاد وابسته به فنی حرفه ای هم توضیح بدید. ممنون. :23::24:

سلام همونطور که در

پست اول توضیح دادم مدرس IT هستم و آزمونی هم برگذار نمی کنم
از آنجا که مدرس سازمان هستم و اشراف کامل به آزمون ها و مراحل آنها دارم
به شما کمک می کنم که به جای اینکه به آموزشگاه های خصوصی برید با کمک کتاب های آموزشی من به صورت رایگان در خود سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید.

.

manida
18-06-2012, 12:57
سلام همونطور که در

پست اول توضیح دادم مدرس IT هستم و آزمونی هم برگذار نمی کنم
از آنجا که مدرس سازمان هستم و اشراف کامل به آزمون ها و مراحل آنها دارم
به شما کمک می کنم که به جای اینکه به آموزشگاه های خصوصی برید با کمک کتاب های آموزشی من به صورت رایگان در خود سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید.

.

یعنی آموزشگاه های خصوصی هم همون مدرک فنی حرفه ای رو میدن فقط فرقشون اینه که پول دریافت میکنن؟ منظورم آموزشگاه های خصوصی هست که لیستشون توی سایت فنی حرفه ای هست. مرسی.

mina121
19-06-2012, 11:43
با سلام
من موفق به دانلود فايل شما نمي شوم

mortezaon
19-06-2012, 16:34
با سلام
من موفق به دانلود فايل شما نمي شوم

سلام چک شد فایل ها تماما سالمن

.

meisam.bashiri
14-01-2013, 16:36
سلام
من میخوام فایل کتاب دانلود کنم نمیشه.
لطفاً یه لینک مستقیم میذارید
مرسی

mortezaon
27-04-2013, 09:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5 روز مانده تا پايان ثبت نام آزمون ادواري در تاريخ 1392/02/12

.

1w2w3w4w
30-04-2013, 15:54
سلام
مگه از این سایت نباید ثبت نام کنیم؟
رشته فلش رو فقط تو کردستان امتحان میگیرن؟!
پیش نیاز های فلش دیپلم گرافیکه؟؟؟؟

mgl_para
31-07-2013, 01:28
مگه قرار نبود برپااااایه این کتاب آموزش بدین ؟؟؟!!!! چی شد پس ! دو سال گذشت هنوز وقتش نشده ! چرا الکی تاپیک میزنین پس !
ضمنا اون کتاب هم که درستش کردین فقط آشنایی با ابزار هستش و به درد یادگیری کار با فلش نمیخوره !

mortezaon
05-08-2013, 13:29
سلام
مگه از این سایت نباید ثبت نام کنیم؟
رشته فلش رو فقط تو کردستان امتحان میگیرن؟!
پیش نیاز های فلش دیپلم گرافیکه؟؟؟؟
با سلام
بعضی از رشته ها فقط در برخی از استانها ارایه میشه
طبق قوانین جدید نیاز به دیپلم جدید هست
قوانین روز به روز داره سخت تر میشه

mortezaon
05-08-2013, 13:40
[ QUOTE=mgl_para;7783892]مگه قرار نبود برپااااایه این کتاب آموزش بدین ؟؟؟!!!! چی شد پس ! دو سال گذشت هنوز وقتش نشده ! چرا الکی تاپیک میزنین پس !
ضمنا اون کتاب هم که درستش کردین فقط آشنایی با ابزار هستش و به درد یادگیری کار با فلش نمیخوره ![/QUOTE]
درسته این کتاب بر اساس استاندارد های چند سال پیش هست
مدتی وقت نکردم کتاب را آپديت کنم
در ضمن کسی از شما دعوت نکرده که به تاپیک من بیاین
در حد توانم به تاپیک های مختلف تو فروم های مختلف سر می زنم
و تا حالا حدودا بالای 100 نفر از بچه ها تو دوره های مختلف از تاپیک های من مدرک گرفتن
تا حالا هیچ سایتی حتی سایت سازمان فنی و حرفه ای هم اینقدر دقیق مثل من اطلاع رسانی نکرده
و تاپیک های فنی حرفه من کامل ترین منبع برای گفتن مدرک رایگان از سازمان هست
من تو این تاپیک ها توضیح دادم که چه طوری میتوانید آموزشگاه های کامپیوتر رو دور بزنید و خودتون رایگان مدرک بگیرید
همی چیزی که نمی شه لقمه کرد و واگذاشت تو دهان کارآموز
اگه کمی همت داشته باشی می تونی یاد بگیری
نه اینکه بیرون گود نشسته و نظر میدی

mortezaon
27-10-2014, 00:11

mortezaon
03-05-2015, 16:49
دوستانی که مایل به گرفتن مدرک فنی حرفه ای هستند توجه کنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 روز مانده تا پايان ثبت نام آزمون ادواري در تاريخ 1394/02/15
ثبت نام و اطلاعات بیشتر در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortezaon
01-11-2015, 19:56

ثبت نام و اطلاعات بیشتر در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortezaon
21-08-2016, 06:31
قایل توجه دوستانی که پرسیده بودند در مورد تاریخ بعدی آزمون فنی حرفه ای
برای گرفتن مدرک
تاریخ بعدی آزمون ۱۵اسفند امسال هست
ثبت نام در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortezaon
20-11-2016, 03:49
زمان ثبت نام دوره بعدي آزمون ادواري در تاريخ
1395/12/30
مي باشد.

mortezaon
14-04-2017, 17:49
قایل توجه دوستانی که پرسیده بودند در مورد تاریخ بعدی آزمون فنی حرفه ای
برای گرفتن مدرک
تاریخ بعدی آزمون 15 خرداد امسال هست
ثبت نام در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortezaon
23-07-2017, 02:14
ثبت نام آزمون ادواری شروع شد
از تا ریخ 1396/03/28 لغايت 1396/12/29

.

mortezaon
28-12-2018, 07:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 53 روز مانده تا پايان ثبت نام آزمون ادواري در تاريخ 1397/11/30

mortezaon
30-06-2019, 01:16

mortezaon
06-02-2022, 01:37

1400/08/01 تا 1400/11/30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])