PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی ام پسوند jar را تشخیص نمی دهد.چه کار کنم؟

M I S H A
08-06-2006, 12:23
سلام
من یه گوشی w800i دارم ولی گوشی پسوند jar را تشخیص نمی دهد چه کار کنم؟
اساتید نظر بدهید

e.iglesias
08-06-2006, 15:01
ممكنه برنامه اي كه روي گوشيت كپي كردي زيپ باشه و اين جوري نميخونه يه چك بكن آخه بعضي وقتها آدم يادش ميره بازش كنه توي گوشي كه نميشه نصبش كرد

M I S H A
09-06-2006, 08:44
برنامه ها را از حالت زیپ خارج کردم اما بازم نشد

hesam
09-06-2006, 14:19
سلام
من یه گوشی w800i دارم ولی گوشی پسوند jar را تشخیص نمی دهد چه کار کنم؟
اساتید نظر بدهید
برنامه هایی با پسورد jar مثل sis نیستند که رو یه موبایل بریزید و نصبشون کنید برایه نصب باید از جایی خارج از موبایل روش نصب بشه و با برنامه که این رو رو یه موبایل نصب کنه
مثلآ من برایه نصب این برنامه ها از برنامه nokia pc suit استفاده می کنم که با بلو توس رویه موبایل برنامه رو نصب می کنه

e.iglesias
09-06-2006, 17:17
برنامه هایی با پسورد jar مثل sis نیستند که رو یه موبایل بریزید و نصبشون کنید برایه نصب باید از جایی خارج از موبایل روش نصب بشه و با برنامه که این رو رو یه موبایل نصب کنه
مثلآ من برایه نصب این برنامه ها از برنامه nokia pc suit استفاده می کنم که با بلو توس رویه موبایل برنامه رو نصب می کنه

چي چي چي خواهشا در مورد چيزايي كه نميدونيد نظر نديد بابا تازه برعكس گفتي sisهارو بايد با برنامه ريخت من با بلوتوث هم برنامه به دوستام ميدن نصب ميشه موندم اين نظر از كجا سرچشمه گرفته

M I S H A
10-06-2006, 08:37
اساتید بالاخره من چه کار کنم؟راه حل پیشنهاد کنید.راه حل خودم مستر ریست است،فایده ای داره؟؟؟؟

e.iglesias
10-06-2006, 17:45
من كه يه بار اين كارو كردم به غير از پاك شدن قسمتي از حافظهم اتفاقي نيفتاد در نهايت ميتوني فلشش كني البته چرا نمي بري گارانتي؟

B.Spears
10-06-2006, 17:49
از كجا فهميدي اينارو؟معلومه تو موبايل خيلي واردي؟
بيشتر توضيح بده شايد فهميديم.

M I S H A
11-06-2006, 08:07
من كه يه بار اين كارو كردم به غير از پاك شدن قسمتي از حافظهم اتفاقي نيفتاد در نهايت ميتوني فلشش كني البته چرا نمي بري گارانتي؟
یه بار یه بلایی سر گوشی ام اومد بردم گارانتی گفتن درست می کنیم اما از این به بعد هر بلایی سر گوشی تو بیاد به ما ربط نداره! :angry: :sad: :angry: :sad:

e.iglesias
11-06-2006, 08:49
یه بار یه بلایی سر گوشی ام اومد بردم گارانتی گفتن درست می کنیم اما از این به بعد هر بلایی سر گوشی تو بیاد به ما ربط نداره! :angry: :sad: :angry: :sad:
اسم گاراتنيت چيه؟
اگه ميبيني كارتو را نميندازن ببر flash كن احتمالا درست ميشه

M I S H A
11-06-2006, 08:55
اسم گاراتنيت چيه؟
اگه ميبيني كارتو را نميندازن ببر flash كن احتمالا درست ميشه
flash یعنی چی؟می تونی بی زحمت یه کم توضیح بدی

e.iglesias
11-06-2006, 09:13
سادش يعني برنامهي گوشيتو پاك ميكنن از اول دوباره برات ميريزن يعني حافظي داخلي گوشيت پاك ميشه .مثل روز اولي كه گوشيتو خريدي البته ممكن version برنامهي كه برات ريختن يه كم با اولي فرق بكنه

B.Spears
11-06-2006, 10:34
راست ميگه ببر flash كن احتمالا راه بهتريه
بي ضرر هم هست

M I S H A
11-06-2006, 10:54
راست ميگه ببر flash كن احتمالا راه بهتريه
بي ضرر هم هست
کجا ببرم فلش کنم؟با مستر ریست فرق داره؟

B.Spears
11-06-2006, 11:09
يا ببر گارانتيت اين كارو برات ميكنن يا ببر مغازه هاي تعمير موبايل
البته با اين كه از گارانتي بد ميگن ولي قابل اعتماد تره

e.iglesias
11-06-2006, 11:57
مستر رسيت با flash كلي فرقشه فلش بسيار كلي تره
منم با نظر b.spears عزيز موافقم درسته كه گارانتيها كار براي آدم انجام نميدن اما فلش كردنو خوب بلدن اصلا كارشون همينه

B.Spears
13-06-2006, 18:36
راست ميگه تو هم كه كارت با فلش كردن به احتمال بالا حل ميشه