PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا مرز 450

majidre
30-06-2011, 10:49
سلام دوستان
من دنبال گوشی با صفحه نمایش بالای 4 اینچ وقیمت تا محدوده 450000هستم.به نظر شما گوشی توی این محدوده قیمت چی خوبه؟خودم این گوشی هارو مد نظر دارم : galaxi s,galaxi sl
البته نمیدونم تو این رنج قیمت گیرم میادیا نه؟
البته hd7 رو هم مد نظر دارم ولی میدونم عیب های زیادی داره مثل عدم ساپورت بلوتوث و عدم اتصال بهpcمیخواستم بدونم این عیب ها قابل بر طرف شدنه وآیا میشه آندروید روش نصب کرد؟گزینه های مد نظر شما چیه؟
لطفاّ نظر خودتون رو بگید وفقط به بودجه هم توجه کنید ممنونم!
ودر نهایت به نظر شما htc desireبهتره یاgoogle nexus one؟
دم همتون گرم!

e.khafan!
01-07-2011, 15:43
دوست عزیز اصلا به نکسوز فکر نکن نسبت به قیمتش اصلا نمیارزه بخصوص که سری جدیدش دیگه امو لد ( ال ای دی ) نیست..
من بین اینا دیزایر اس رو میپسندم . ( ویندوز 7 هم خیلی کاستیا داره و واقعا مضخرفه !)
-
منم میخوام گوشی بگیرم بین htc desire و Incredible s گیر کردم! دیزایر فوالعاده زیباست ولی صفحش کوچیکه و قاب دور صفحش زیادی تو چش میزنه ، اینکریدیبل اصلا خوش دست نیست ، اما دوربینش حسابیه و صفحه ی 4 ...

.:PAR3A:.
01-07-2011, 16:41
گلکسی اس 500 تومنه و گوشی فوق العاده ایه... گلکسی اس ال هم گوشی ضعیفیه... اچ تی سی دیزایر هم قدیمی شده...
شما میتونی دیزایر اس بگیرین : از 460 تا 480 ، و گلکسی اس : 500...
گلکسی اس یه سری برتری هایی داره نسبت به دیزایر اس...
اگه میخواین حتما زیر 450 هم باشه که X10 هست و گلکسی اس ال... اما ارزششو داره که تا 500 ببرین بالا و گلکسی اس بگیرین...

majidre
01-07-2011, 18:24
ممنون به خاطر راهنماییتون !
اما تو سایت گوشی شاپ قیمت desire sرو520000نوشته اونم بدون گارانتی که به نظر من اصلاّبه صرفه نیست .ولی خب اگه واقعاُ470000گیرم بیاد حتماّمیخرم.Incredible S هم 605000اعلام شده که اصلاّ با desire قابل قیاس نیست البته شاید شما منظورت desire hd هست!؟

در مورد galaxi s هم حق با شماست واونم گوشی عالی هست ولی شنیدم گرون شده وقیمتش به طور کاذب بالا رفته وتو سایت گوشی شاپ قیمت رو بدون گارانتی 520000 نوشته که اصلاّ مناسب نیست.حالا اگه دوستان تو اصفهان جایی رو میشناسند که قیمتاش مناسب و بدون گارانتی باشه ممنون میشم راهنمایی کنند.بازم خوشحال میشم نظرات دوستان رو بشنوم!:11:

cyber861
01-07-2011, 18:43
گلکسی اس 500 تومنه و گوشی فوق العاده ایه... گلکسی اس ال هم گوشی ضعیفیه... اچ تی سی دیزایر هم قدیمی شده...
شما میتونی دیزایر اس بگیرین : از 460 تا 480 ، و گلکسی اس : 500...
گلکسی اس یه سری برتری هایی داره نسبت به دیزایر اس...
اگه میخواین حتما زیر 450 هم باشه که X10 هست و گلکسی اس ال... اما ارزششو داره که تا 500 ببرین بالا و گلکسی اس بگیرین...
......................:18:

rahimism
01-07-2011, 18:47
گالاکسی اس نسبت به دیزایر اس چقدر قوی تر هست؟ بصورت محسوس قوی تر هست یا قابل چشم پوشی هست؟ آیا کیفیت فیلم برداری، صدا، ضبط صدا، عکس برداری خیلی بهتری داره؟ اونقدری هست که بشه از نداشتن فلش گذشت؟ به هرحال فلش هم خیلی مهمه و کاربرد داره.

majidre
01-07-2011, 20:15
به نظر من هم هر کدوم مزایا ومعایب خودشون رو دارند به نظر من هم اشکال فلش قابل چشم پوشی نیست اما یه سری مزایا داره که اونا هم قابل چشم پوشی نیستند مثل باتری بهتر البته در مورد صفحه نمایش دیزار اس خبر ندارم که نسبت به دیزایر بهتر شده یا نه ولی کیفیت lcd گالکسی واقعاُاز دیزایر سر تره ولی به نظر من شکل ظاهری دیزار خیلی بهتره و شیک تره!کلاّ همش سلیقست ولی بهتره از بحث اصلی منحرف نشیم بازم ممنونم!

.:PAR3A:.
01-07-2011, 21:40
گلکسی اس ال که در حد ایکس 10ــه و اصلا چند نقطه نداره دوست عزیز... حداقل دلیل بیارین...
گلکسی اس هم صفحه نمایشش خیلی خیلی قوی تره ، توی روت این همه زجر نمی کشین :دی ، کاستوم رام واسش خیلی زیاده...
دیزایر اس هم گوشی خیلی خوبیه... تو تهران چند روز پیش یکی از آشناها 460 دید... فقط یه جا بود البته... شهر خودمون هم که فک میکردم قیمتاش خیلی بالاس 480 هست... تهران خودم زیر 500 گیر نیاوردم... البته خوب جاهای درست حسابی نرفتم... گلکسی هم قیمتش از همون 500 تا 520 هست...

Arashdn
02-07-2011, 00:02
به نظر منم یه کم بزاری رو بودجه ات و گالاکسی بگیری اصلا پیشمون نمیشی

behrooz.shie
02-07-2011, 00:13
htc desire بگیر هالشو ببر :46:

majidre
02-07-2011, 21:50
htc desire بگیر هالشو ببر :46:
شما خودت این گوشیو داری؟راضی هستی؟میگند رمش کمه صحت داره؟مثل اینکه دیزایر اس با اینکه 60-70گرونتره اما هم صفحه نمایشش بهتره هم هم رم وحفظش بیشتره درسته که ارزششو داره بیشتر خرج کنم؟دوستان به نظر شما سامسونگ نمیتونست گوشیه به این خوبیو (گالکسی اس )خوشکل تر درست کنه ؟به نظر من که همه چیش عالیه غیر از نداشتن فلش و شکل ظاهریش!واقعاّ از سیاست این شرکتا آدم سر در نمیاره!:13: