PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با رنگ پخش زیرنویس در PowerDVD 11

mehdy.sms
29-06-2011, 23:48
سلام
من یه سریال HD 1080p دارم که برای پخشش از PowerDVD 11 استفاده می کنم. مشکل اینه که رنگ زیرنویس سفید هست و کلاً زمینه فیلم هم توی روز حدوداً سفید هست و باید آدم همه ی تمرکزش رو بزاره روی زیرنویس تا بتونه زیرنویس رو از فیلم تفکیک کنه و بعد بخونه. :24:
کسی هست بدونه چطور میشه رنگ زیرنویس های در حال پخش رو در PowerDVD 11 تغییر داد؟ چون توی KMPlayer هم یه جایی برای تغییر رنگ زیرنویس ها بود. من که این PowerDVD رو زیر رو رو کردم و فکر کنم جایی برای تغییر رنگ زیرنویس ها نداشته باشه. روش دیگه ای هست که بشه رنگ زیرنویس ها رو تغییر داد؟
نرم افزاری هست که بتونه زیرنویس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به idx یا srt تغییر بده؟ با نرم افزار Aegisub2.1.7 هم رنگ زیرنویس ها رو تغییر دادم ولی فایده ای نداشت و PowerDVD 11 باز هم سفید باز می کرد. یعنی این PowerDVD 11 که کلی توی زمینه پخش HD تخصص یافته هست ، یه تنظیم ساده برای تغییر رنگ زیرنویس در حال پخش نداره؟ :41:

Mohammad King
30-06-2011, 09:41
سلام

با این برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
میتونید تغییر بدین

sub/idx توی ورژن 2.1 باید این مسیر رو بریtools -----manipulate sub or vobsub-----open sub
موفق باشی

mehdy.sms
30-06-2011, 13:41
متاسفانه این نرم افزار و نسخه های بالاترش هم نمیتونن اون فرمتی رو گه گفتم باز کنن.
توی یه فروم خارجی گفته بود باید برای اینکه رنگ پخش زیرنویس در PowerDVD تغییر کنه باید تنظیمات desktop color رو تغییر داد.
این هم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن که درست نفهمیدم چی گفتن. توی ویندوز 7 گشتم ولی نمیدونم منظورش از تنظیمات desktop color چی بوده.

mehdy.sms
30-06-2011, 23:12
بالاخره تونستم انواع خروجی زیرنویس رو با نرم افزار Aegisub بگیرم. ولی خروجی idx نداره برای همین زیرنویس رو با نرم افزاری که معرفی کردید(SubtitleCreator) باز کردم ولی با حالتی که توی عکس زیر میبینید روبرو شدم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ویندوزم ، ویندوز 7 هست. هرچی فونت ها رو تغییر دادم باز هم فایده ای نداشت.