PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمم در صفحه نمایش اطلاعات مادربورد یا پس از 5 دقیقه بعد از بالا آمدن ویندوز هنگ میکنه

taman67
29-06-2011, 16:23
سلام دوستان به دادم برسید:(blue screen) پدرمو درآوورده

کامپیوترمو وقتی روشن می کنم همون اولش (توی صفحه ی مشکی که اطلاعات مادربورد و فشردن DEL برای ورود به Setup رو نشون میده) هنگ میکونه حتی اطلاعات مربوط به DVD-ROM و HARD رو هم نشون نمیده البته اگه DVD- ROM روی ساتا 1 باشه اونو نشون میده اما هاردو نه.(تو مورد قبلی هاردم روی ساتا1 نصبه) واسه بالا اومدن 2تا کار انجام میدم که موقتا سیستم میاد بالا1-بعضی وقتا کابل هاردو در میارم یه بار سیستمو روشن میکنم(البته میدونم بدون هارد ویندوزیم نیست) که وقتی دوباره وصلش میکنم درست میشه2- وقتی این کار جواب نمیده رمو در میارم دوباره جا میزنم تا بیاد بالا. یه وقتاییم از اول سیستم خوب میاد بالا اما بعد 4-5 دقیقه دوباره هنگ میکونه (بعد این 5 دقیقه اگه یه ریست کنم سیستمم اگه 2شبانه روزم روشن باشه دیگه هنگ نمیکنه! ) این مشکل توی XP با Blue Screen خودشو نشون میده اما تو 7 فقط هنگ میکنه خودم فکر میکنم ایراد از رمم باشه یا حتی پاورم اما اگه شما کمکم کنید تا بفهمم کدوم قطعم واقعا خرابه از سر درگمی در میام در ضمن بایوسمو آپدیتم نکردم اگه میشه سریعتر جوابمو بدین
«ببخشید که سرتونو درد آوردم»

taman67
03-07-2011, 13:46
از این همه اساتید کسی نیست به من کمک کنه؟!:13:

. پسر خوب
07-07-2011, 23:45
منو ستاپ برو و لود دیفالت کن
فن سی پی یو رو چک کن
از یه هارد دیگه استفاده کن
از یه پاور دیگه استفاده کن
به ترتیب این کارها رو انجام بده اشکال سیستوتون یکی از این موارد هستش .