PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای گوشی با باتری بسیار قوی

faded
29-06-2011, 15:25
من میخوام یه گوشی بگیرم نه دوربنش مهمه نه فیلم نه عکس نه هیچی! فقط صداش خیلی خوب باشه و باتریش طول عمر خیلی خوب و قوی داشته باشه حالا اگر تاچ هم بود بد نیست نبودم مهم نیست!

bttt0
30-06-2011, 10:39
دوست من تا چقدر هزینه؟ ...
در کل اگر باتری و صدا فقط براتون مهمه گوشی نوکيا X1-00 هست .....

fire159
30-06-2011, 20:14
من میخوام یه گوشی بگیرم نه دوربنش مهمه نه فیلم نه عکس نه هیچی! فقط صداش خیلی خوب باشه و باتریش طول عمر خیلی خوب و قوی داشته باشه حالا اگر تاچ هم بود بد نیست نبودم مهم نیست!
اگر استفاده معمولی از گوشی میکنی موتورولا دیفای 3-4 روز بهت باطریش کار میده .

.:PAR3A:.
30-06-2011, 20:40
فایر جان به شدت مشاوره های بدی میدی... طرف هر چی میگه یه گوشی از موتو بهش می گی... دیفای هر کاری کنی باطری قوی ای نداره... درسته باطریش ضعیف نیس اما اصلا قوی هم نیس... اگه اینطور باشه 6120 من با استفاده معمولی حدود 1ونیم هفته باطریش جواب میده (نکته : باطری خودش رو خوب استفاده نکردم باد کرد به شدت :دی فامیلمون یه گوشی داشت دقیقا مال عهد بوق... باطریش فنلاندی اصل بود و خود گوشی هم آلمانی... باطریشو ورداشتم اومدم :دی)...

faded
30-06-2011, 21:59
دوست من تا چقدر هزینه؟ ...
در کل اگر باتری و صدا فقط براتون مهمه گوشی نوکيا X1-00 هست .....
این گوشی مگر موجوده ایران؟

hasanmotori
30-06-2011, 23:16

سامسونگ استار با وجود صفحه نسبتاً بزرگ و تاچ باتری فوق العاده ای داره ... حتا تا 10 روز هم جواب داده
استار 2 هم هست که احتمالاً باتریش باید بهتر از ورژن قبلیش شده باشه ... وایرلس هم داره
باز تاچ با سیستم عامل و باتری قوی بخای ویو 525 هست که نسبت به قیمتش خیلی خوبه ... gps و wifi داره حدود 160 70 قیمتشه اینم با توجه به باتری 1200 میلی آمپری خیلی خوب جواب میده
اگه تاچ برات مهم نیست گزینه های زیادی داری
از سامسونگ بخای C3530 باتری عالی داره
از نوکیا گوشیهای ارزونش مثله 1616 باتری خوبی دارن
از سونی elm خوبه
و...

ولی در کل اگه یه گوشی با امکانات و قیمت مناسب در کنار باتری قوی میخای نظر من ویو 525 هست
اینم عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشیهای اندروید کلاً باتریشون قوی نیست مثلاً یکی از بهتریناش که گلکسی هست فوقش 3 روز بهت جواب بده یا مثلاً دیفای که یکی معرفی کرد فوقش 2 3 روز جواب بده حالا شما تمرکز اصلیت رو باتری هست طرف میاد میگه دیفای
برای این فرد گوشی = موتورولاست :21:
یعنی بگی گوشی با باتری قوی میخام میاد یه موتورولا با باتری قوی معرفی میکنه هرچند اگه بین گوشیهای دیگه باتری خوبی نداشته باشه :27:

bttt0
30-06-2011, 23:24
این گوشی مگر موجوده ایران؟
بله دوست عزیز موجوده

.:PAR3A:.
01-07-2011, 00:05
ویو گوشی خوبیه... سیستم عاملش هر چند همه میگن اما میشه به حساب نیاوردش :دی ولی کلا گوشی خوبیه... باطریش هم عالیه... مادر من داره و با استفاده معمولی (مثلا دریافت روزی 39 تا اس از دختر خاله جات :دی و ارسال 15 تا :دی) و تماس های مکرر :دی حدود یک و نیم هفته یه بار شارژش میکنه... باطریش خیلی غوله... صداش هم خیلی بلنده... ولی کیفیتش زیاد جالب نیس...

faded
01-07-2011, 21:24
ممنون , من تا حالا سامسونگ نداشتم و همین طور تاچ ممکنه یه توضیح کلی در مورد تاچ بدین ؟ ایا سامسونگ خیلی فرق داره با نوکیا؟ نوکیا 5232 چه طوره؟ در ضمن خرید اینترتی موبایل چطوره؟ اینجا ( کرمان ) موبایل ها متنوع نیستن

hasanmotori
01-07-2011, 23:16
تاچ تاچه دیگه توضیح نداره :دی
فرقش با گوشیهای معمولی اینه که دیگه دکمه نداره و برای هر کاری از نمایشگر استفاده میکنی و کار باهاش راحتتر و لذت بخش تره

5233 هم گوشی خوبیه در مقایسه با ویو
صفحه نمایش با کیفیت تری داره و فیلم برداری بهتری داره

ویو هم تاچ خازنی داره که نکته مهمیه ... یعنی تاچش مثله آیفون اگه کار کرده باشی نیازی به فشار نداره و خیلی راحت با لمس جواب میده بر خلاف 5233 که تاچ مقاومتی داره
مولتی تاچ داره که تو زوم اینترنت و عکس میتونی با استفاده از 2 انگشت زوم کنی
دوربینش 3 هست
بلتوثش ورژن 3 هست
wifi و gps داره
اینترفیس بهتری داره نسبت به سیمبین
باتریشم بهتره البته باتری 5233 هم بد نیست ولی خیلی از نوکیا ها مخصوصاً تو این رنج باتری تقلبی روشون هست که باید دقت کنی
و...

در کل من ویو رو ترجیح میدم

HEGMATANEH
02-07-2011, 08:43
سلام
ببیین گوشی های تاچ به دلیل صفحه بزرگ حتی اگه باتری قوی ای هم داشته باشند باز هم نمتونند با استفاده روز مره شارژ زیاد نگه دارند .در این بین گوشیهای آندرویدی بیشترین مصرف رو دارند .به نظرم شما شما یه گوشی هازل از سونی اریکسون بگیرید یا یه گوشی بدون تاچ
این حرف من تجربه چند ساله من از داشتن انواع گوشیها هست.

hasanmotori
02-07-2011, 09:23
سلام
ببیین گوشی های تاچ به دلیل صفحه بزرگ حتی اگه باتری قوی ای هم داشته باشند باز هم نمتونند با استفاده روز مره شارژ زیاد نگه دارند .در این بین گوشیهای آندرویدی بیشترین مصرف رو دارند .به نظرم شما شما یه گوشی هازل از سونی اریکسون بگیرید یا یه گوشی بدون تاچ
این حرف من تجربه چند ساله من از داشتن انواع گوشیها هست.

حرف شما تا حدودی درسته ولی اگه با ویو یا استار کار کرده باشی باتری فوق العاده ای دارن
یکی از بچه های طرفدار الجی هم استار داشت هم الجی کوکی و زیاد با گوشی کار میکرد میگفت کوکی 3 روز جواب میده و استار 10 روز!
اینجا بحث سلیقه هست که دوستمون باید ببینه لمسی میخاد یا معمولی چون باتری هر دو عالی هست
و اندروید هم به خاطر سیستم عاملش شارژ زیاد مصرف میکنه مثلاً گلکسی جیو با اینکه باتری 1350 میلی روشه 2 3 روز بیشتر جواب نمیده

HEGMATANEH
02-07-2011, 10:58
من هم با صحبت شما موافقم .خودم الان یه امنیا لایت دارم .باتریش 1500 هست .تا حالا تا 10 روز هم امتحانی بردمش و حدود 7 درصد هنوز مونده بود که شارژش کردم.به نظر من بهترین گوشیها برای شارژ جاوا و ویندوز موبایل هست چون واقعا مصرف باتریشون خیلی کمه. البته اینم بگم گوشی های سیمبین هم شارژ خوب نگه میدارند.
ولی بازم میگم گوشی های صفحه لمسی سارژ زیادی نگه نمیدارند.

faded
02-07-2011, 14:41
بالاخره من لمسی بگیرم یا نه؟ یه جوری باشه تو خیابون یهو خاموش نشه مثل 6300 که دارم .6300 نه لمسی نه سیستم عامل داره نه من از دوربینش استفاده میکنم ولی بی خود باتریش خاموش میشه!

bttt0
03-07-2011, 16:44
دیگه مونده به سلیقه خودت و میزان بودجه ای که میخوای خرج کنی دوست عزیز ...