PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مرگ تدریجی یک سیستم (SafeMode(F8پرید.

MHSM
29-06-2011, 13:31
دوستان کمک
این سیستم من ، یعنی بهتر بگم Windows 7 64x من SafeMode نداره.موقع بوت هر چی F8 می زنم لیست و Menu انتخاب SafeMode ، Start windows normally ، Repair windows و ...... نمی آد.به جاش این صفحه رو دارم.این صفحه چیه؟ SafeMode من کجاست؟
در ضمن من فقط همین ویندوز 7 رو سیستمم دارم.نه Vista نه server نه 2000 و نه XP . فقط فقط یک ویندوز 7 دارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MHSM
29-06-2011, 17:44
سلام دوباره به دوستان
من تمام 96 صفحه تاپیک های این فروم ویندوز7 رو یکی یکی نگاه کردم به امید این که یه نفر مشکلی مثل مشکل من داشته باشه و دوستان راهنمایی کرده باشن ولی دریغ از یه خط.
چشم هام کور شد.
چی کار کنم دوستان.کمک کنید لطفا.
:41::9::44::37::45::sad:
شاید این شکلک ها بتونن کمی از حال منو بیان کنن.

ALI16437
29-06-2011, 18:18
دوست عزیز ،
من تا حالا این صفحه رو ندیدم ولی شنیدم که یک سری از ویروسها تغییراتی در سیستم میدهند
و جلوی ورود کاربر به Safe mode رو میگیرین تا کاربر نتونه از اون محیط اقدام به حذف ویروس
کنه تو انجمن اورژانس سیستم های آلودگی مطرح کن ببین چی میگن .
البته باید یکسری علائم دیگه داخل ویندوز هم داشته باشه
ابزارهای هست که باهاش میشه SAFE MODE رو تعمیر کرد مثل RRT v5.0.0.1
یا Comodo Cleaning Essentials Version 1.6
ولی قبلش باید اگر ویروسی هستی اون ویروس یا ویروسها پاک بشه.

Amir Varasteh
29-06-2011, 18:36
دوستان کمک
این سیستم من ، یعنی بهتر بگم Windows 7 64x من SafeMode نداره.موقع بوت هر چی F8 می زنم لیست و Menu انتخاب SafeMode ، Start windows normally ، Repair windows و ...... نمی آد.به جاش این صفحه رو دارم.این صفحه چیه؟ SafeMode من کجاست؟
در ضمن من فقط همین ویندوز 7 رو سیستمم دارم.نه Vista نه server نه 2000 و نه XP . فقط فقط یک ویندوز 7 دارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست من.

ببین ، تو گفتی که 1 ویندوز 7 داری فقط.

خب ، روی My Computer کلیک راست کن و به Properties برو و از سمت چپ Advanced system settings رو بزن و از قسمت Startup and Recovery ، زیرش Setting رو بزن و Time to display Operating Systems رو بزار 20 مثلا و Ok کن.

حالا Reset کن و واستا تا لیست ویندوزهات ظاهر شه و سپس F8 بزن.

امیدوارم درست شه...

موفق باشی.

masood.ashoori789
30-06-2011, 00:37
سلام دوست من.

ببین ، تو گفتی که 1 ویندوز 7 داری فقط.

خب ، روی My Computer کلیک راست کن و به Properties برو و از سمت چپ Advanced system settings رو بزن و از قسمت Startup and Recovery ، زیرش Setting رو بزن و Time to display Operating Systems رو بزار 20 مثلا و Ok کن.

حالا Reset کن و واستا تا لیست ویندوزهات ظاهر شه و سپس F8 بزن.

امیدوارم درست شه...

موفق باشی.

شما کیبوردت office نداره ؟ یه راه هم هست که وقتی داره روشن میشه دکمه ی پاور رو نگه داری تا خاموش شه . بعد ویندوز فکر میکنه که مشکلی پیش اومده واسه همین repair رو فعال میکنه که safe mode هم داره تو گزینه هاش . :دی

Amir Varasteh
30-06-2011, 01:09
شما کیبوردت office نداره ؟ یه راه هم هست که وقتی داره روشن میشه دکمه ی پاور رو نگه داری تا خاموش شه . بعد ویندوز فکر میکنه که مشکلی پیش اومده واسه همین repair رو فعال میکنه که safe mode هم داره تو گزینه هاش . :دی
جان ؟ با من بودی ؟