PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : RMVB و RM

Scrat
29-06-2011, 11:45
سلام

من حدود 4 گیگ سریال دانلود کردم که پسوندش rmvb هست . نه با Windows Media Player باز میشه نه با KM Player حتی K-Lite Codec Pack 660Mega هم روی سیستمم نصب دارم ولی باز اجرا نمیشه .

در Google سرچ کردم متوجه شدم که نیاز به نصب برنامه ی Real Player داره .ورژن RealPlayer SP Gold v1.1.5 رو دانلود و نصب کردم . اجرا شد ولی حالا میبینم که Real Player توانایی پخش زیرنویس رو نداره .

چاره چیست ؟ کدک رو از کجا دانلود و چه جوری نصب کنم ؟

تشکر پیشاپیش

Scrat
30-06-2011, 12:07
اومدینو نسازینا !!!

Squall Leonhart
30-06-2011, 13:31
مثل اینکه VLC میاره ولی تصویر یه کم شطرنجی میشه. وب ساب و کی لایت رو هم نصب بکن.

iceweek
30-06-2011, 14:12
اینو تست کن.احتمال زیاد جواب میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ya abbas
30-06-2011, 15:10
معمولا با K-Lite Codec Pack مشکل حل میشه
شما آخرین نسخشو نصب کن فکر نکنم دیگه مشکل پیش بیاد.

hosseinskandari
01-07-2011, 11:46
منم آخرین نسخشو نصب کردم و تو نصبش گفتم تغییراتو به کی ام اعمال کن..الانم مشکلی ندارم....

Scrat
01-07-2011, 14:34
اینو تست کن.احتمال زیاد جواب میده

ممنون

من همین برنامه رو از این لینک دانلود کرده بودم :

که همین ورژن Real Alternative 2.0.2 بود که شما معرفی کردید و جواب داد. خیلی ممنون بابت راهنمایی .

معمولا با K-Lite Codec Pack مشکل حل میشه
شما آخرین نسخشو نصب کن فکر نکنم دیگه مشکل پیش بیاد.

من ورژن K-Lite_Codec_Pack_660_Mega رو نصب کرده بودم ولی جواب نداد . البته نمیدونم ورژنم جدید هست یا نه .

ممنون از راهنمایی

منم آخرین نسخشو نصب کردم و تو نصبش گفتم تغییراتو به کی ام اعمال کن..الانم مشکلی ندارم....

یه راهنمایی در مورد تغییراتی که انجام دادید میگید ؟ من وقتی نصب میکنم تمامی گزینه ها رو تیک میزنم که همه جور پسوندی رو بخونه . دیگه چه تغییراتی میشه انجام داد ؟

مثل اینکه VLC میاره ولی تصویر یه کم شطرنجی میشه. وب ساب و کی لایت رو هم نصب بکن.

مرسی . ولی VLC که کلاً هیچی !