PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم ریستور صفحه دسکتاب و مشخصات کارت صدا

ila
29-06-2011, 11:26
با سلام
1- من سیستمو که روشن کردم صفحه دسکتابم این شکلی شد و هر کاری هم که میتونم بر نمیگرده و روی گزینه restore که هم کلیلک میکنم اون پنجره پایین باز میشه و درست نمیشه..راهننمایی کنید چیکار کنم صفحه به حالن عادی برگرده ممنون
اینم عکسش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2- مدل کارت صدا و مادربرد یا گرافیکمو میتونید از روی این فایل بهم بدید که بتونم کارت صدامو نصب کنم ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این اطلاعات سیستم اینفورمیشنه و خیلی برام مهمه..ممنون

F-Privacy
29-06-2011, 13:55
سلام.

به ادیتور رجیستری بروید و در مسیر های زیر مقدار متغیر DeskHtmlVersion را بعنوان بک آپ در جایی یادداشت نموده و سپس مقدار اون را به 0 تغییر دهید و سیستم را ریستارت نمائید و نتیجه را ملاحظه نمائید.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\Components

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\SafeMode\Components

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Motherboard : GBT___AWRDACPI

Graphic Card : ATI - RADEON 7000

فکر میکنم تو ویندوزتون صدا ندارید چو ن تو فایل دایرکت ایکس دایاگنوستیک اثری از داریور صدای نصب شده نیست.

بنظرم کل درایور های مادربرد بغیر از آنتی ویروس و تولبار برنامه های اینترنتی و یا یوتیلیتیهای جانبی را نصب کنید کافی باشه و درایور صوتی تون نیز نصب میشه .( البته اگر به صلاحدید نمی خواهید برنامه های جانبی را از سی دی مادر بردتون نصب کنید). به حدس خودم برای این مادربرد درایور صوتی Realtek High Defenition Audio می باشد.

اگر هم سی دی فوق را ندارید ، درایورهای مریوطه با مشخصات فوق را دان کنید یا از یک جا تهیه نمائید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:11: