PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انسانهای درون گرا

Amir Varasteh
28-06-2011, 16:36
سلام.

دوستان لطفا یک منبع برای مطالعه راجع به انسانهای درون گرا به من معرفی کنید.

میخوام اینها رو بشناسم و طریقه رفتار باهاشون رو ببینم چطوریه.

درضمن معادل انگلیسی انسان درون گرا رو هم به من بگین لطفا.

مرسی از همه.

Amir Varasteh
28-06-2011, 20:03
کی اینو منتقل کرده اینجا ؟؟؟؟

این چه ربطی به ادبیات دار ه ؟؟؟

part gah
28-06-2011, 21:25
مبحث جالبیه منم نمیدونم مربوط به اینجا میشه یا نه .اما خوشحال میشم کسی بیاد و ج بده بهش.:20:

Mehran-King
29-06-2011, 11:23
با سلام ، ابتدا بگم این تاپیک به تالار مشاوره پزشکی مربوط میشه اما باز یه چیزایی پیدا کردم امیدوارم به دردتون بخوره:

درون گرايان: افرادي هستند كه بيشتر در خود فرو مي روند، (دنياي درون خود) به عالم دروني خود امعان نظر دارند، به عالم خارج و آنچه در پيرامون آنها مي گذرد كمتر توجه مي كنند، عالم را از دريچه چشم خود مي نگرند و آنها را مطابق تصورات خود مي خواهند و مي پندارند. اين گروه افرادي هستند منزوي و مردم گريز، دير آشنا ، محافظه كار، خيال پرور، بدبين و به ديگران با سوء ظن مي نگرند. آنان دير به كسي يا چيزي دل مي بندند ولي در دلبستگي و وفاي به عهد پايدار هستند.[4]

انسان های درون گرا و فرو رونده در مواجهه با مشکلات ، بحران تولید کرده و راه حل واقعی نمیتوانند ارائه دهند ولی انسان های برون گرا در اوج بحران های ذهنی و مادی ، با ایمانی راسخ به دنبال راه حل مناسب بوده و آن را کشف کرده و برای برون رفت خود از چنین مخمصه ای ماکزیمم تلاش را میکنند. –انسان های در خود و درونگرا،خود فرو برنده بوده و در نهایت بی مایگی و ضعف شدید،از هر چه که هست قطع امید کرده و بخاطر یک مظلوم نمایی کودکانه، خود را از بین برده و خودکشی میکنند تا به اصطلاح؛ دیگران حقانیت آنها را ببینند!

در نتیجه شما اگه درون گرا هستید به فکر برون گرا شدن باشید! چون درون گرا بودن به ضررتان تمام خواهد شد!

به انگلیسی :

برون گرا = Extrovert

درون گرا = Introvert

موفق و برون گرا باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع : ویکی پدیا

Nocturne
28-07-2011, 21:07
[COLOR=DarkGreen]
در نتیجه شما اگه درون گرا هستید به فکر برون گرا شدن باشید! چون درون گرا بودن به ضررتان تمام خواهد شد!

معذرت میخوام، فکر نمیکنید این جمله خیلی مسخره س؟
برید به دوتا روانشناس نشون بدید ببینید نمیخندن؟!
ببخشیدا

shabnam1986
09-08-2011, 18:59
با سلام ، ابتدا بگم این تاپیک به تالار مشاوره پزشکی مربوط میشه اما باز یه چیزایی پیدا کردم امیدوارم به دردتون بخوره:

درون گرايان: افرادي هستند كه بيشتر در خود فرو مي روند، (دنياي درون خود) به عالم دروني خود امعان نظر دارند، به عالم خارج و آنچه در پيرامون آنها مي گذرد كمتر توجه مي كنند، عالم را از دريچه چشم خود مي نگرند و آنها را مطابق تصورات خود مي خواهند و مي پندارند. اين گروه افرادي هستند منزوي و مردم گريز، دير آشنا ، محافظه كار، خيال پرور، بدبين و به ديگران با سوء ظن مي نگرند. آنان دير به كسي يا چيزي دل مي بندند ولي در دلبستگي و وفاي به عهد پايدار هستند.[4]

انسان های درون گرا و فرو رونده در مواجهه با مشکلات ، بحران تولید کرده و راه حل واقعی نمیتوانند ارائه دهند ولی انسان های برون گرا در اوج بحران های ذهنی و مادی ، با ایمانی راسخ به دنبال راه حل مناسب بوده و آن را کشف کرده و برای برون رفت خود از چنین مخمصه ای ماکزیمم تلاش را میکنند. –انسان های در خود و درونگرا،خود فرو برنده بوده و در نهایت بی مایگی و ضعف شدید،از هر چه که هست قطع امید کرده و بخاطر یک مظلوم نمایی کودکانه، خود را از بین برده و خودکشی میکنند تا به اصطلاح؛ دیگران حقانیت آنها را ببینند!

به انگلیسی :

برون گرا = Extrovert

درون گرا = Introvert

موفق و برون گرا باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدمای درونگرا خیلی موفق ترن

Amir Varasteh
10-08-2011, 07:37
آدمای درونگرا خیلی موفق ترن
چرا ؟ من که برعکس فک میکنم...

Nocturne
10-08-2011, 21:21
به شما - amir_varasteh - توصیه میشه اگر موضوع براتون جالبه حتما بجای این تاپیک به سمت مطالعه کتاب برید. :11:

اگر بیشتر بودن خطر ابتلا به افسردگی در درونگراها از نقاط منفی باشه اونها در مقابل نقاط مثبتی دارند. مثلا محققین گفتن درونگراها در حالیکه درصد کمتری از انسانها رو تشکیل میدن (اگه اشتباه نکنم 20٪) ، اما اغلب دانشمندان و افراد برجسته تاریخ درونگرا بودند. یا مثلا جایی مطالعه کردم که درونگراها قادر به درک مسائلی هستند که برونگراها از درکش عاجزن. یا در جای دیگری خوندم که درونگراها قبل از حرف زدن فکر میکنن و برونگراها بعدش! اینها برخی نقاط مثبت درونگراها بود که برای مثال عرض کردم. مقصود اینکه به هرحال هر کدوم از این دو گروه خصوصیات مثبت و منفی خودشون رو دارن و با توجه به نقاط منفی و مثبت خودشون بایستی راه موفقیت رو پیدا کنن. و هیچ جا هم نگفتن که یک گروه از دیگری برتره. (هرچند که خودم شاید اگه صد بار دیگه هم به دنیا بیام دوست دارم بازم درونگرا باشم)

reza-atom
10-08-2011, 21:33

به انگلیسی :

برون گرا = Extrovert

درون گرا = Introvert

یعنی چی ؟ یعنی هر کی درون گراست خودشو می کشه ؟ پس چطور من تا حالا زنده ام ؟

shahin_100
02-11-2011, 17:16
منم موافقم . آدم های درونگرا خیلی موفق تر از برون گرایان هستند . تعداد درونگرا ها خیلی کمتر هست . آدم های درون گرا از نظر احساسی و فکری قوی تر از برون گرایان هستند و اگه قرار باشه کاری رو انجام بدند به موفقیت های زیادی می رسند ولی متاسفانه بیشترشون دچار افسردگی شدید می شند یا خودکشی می کنند !