PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن paint

mokafati
27-06-2011, 21:10
با سلام تاپیکهای قبلی قدیمی بود مجبور شدم تاپیک بزنم
این paint ویندوز نمیدونم چرا حذف شده ویندوز رو از سایتی اپدیت کردم و همینطور پوشه open witch هم نیستش فایل paint و open witch رو میشه از جایی نصب کرد پیشاپیش سپاسگزارم:11:

F-Privacy
28-06-2011, 01:22
سلام.

1 -

ابتدا به این مسیر C:\WINDOWS\system32 بروید و ببینید فایل mspaint.exe وجود دارد یا نه اگر وجود داشت معلومه شورت کات اون حذف شده هست ، در پست دوم تو این تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توضیحی در مورد نحوه اضافه نمودن شورت کات به All Program داده ام ، شورت کات اونو به Accessories اضافه نمائید خوب اگر حالا اون فایل نبود .به کنترل پنل بروید و به قسمت Add/Remove Programs بروید و در اونجا به قسمت Add/Remove Windows Components بروید ، ببینید Accessories and Utilities تیک دارد اگر تیک نداشت یک تیک بزنید و سی دی نصب ویندوز را در درایو قرار دهید و تا انتها Next و OK، و ریستارت سیستم و چک مسئله و اگر تیک داشت Detail را بزنید و در اونجا وقتی گزینه Accessories تیک داشت و انتخاب شده بود ( های لایت بود ) دوباره Detail را بزنید و در اونجا اگر Paint تیک داشته باشد تیک اونو بردارید و سی دی نصب ویندوز را در درایو قرار دهید و همه صفحات را OK کنید و تا انتها Next و OK سپس دوباره به همون مسیر برگشته ایندفعه یک تیک به Paint بگذارید و مثل حالت قبل تا انتها Next و OK و ریستارت سیستم.( با اینکار خود ویندوز Paint را چه معیوب باشد چه وجود نداشته باشد بطور صحیح ابتدا Uninstall و سپس Install می کند)

2 -

دقت کنید که در ویندوز برای فایلهای اجرایی نظیر cmd, .bat, .pif, .scf, .exe, .com, .scr و نیز شورت کاتهای مربوط به اونها منوی Open With ظاهر نمی شود خوب اگر فایلهای مد نظر شما از اون نوعها بودند ، سیستم شما از لحاظ منوی Open With هیچ مشکلی ندارد ، اگر بغیر از اون فایلها فایلهای دیگرتون مانند دیتا فایلها و .... این مشکل را داشتند ، فایل زیر را برادشته و اون را پس از Extract اجرا کنید.و مسئله را چک کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوصیه من اینه که حتما یک آنتی ویروس آپدیت شده خوب تو سیتمتون داشته باشید.

:11:

mokafati
29-06-2011, 12:23
ممنون اون mspaint.exe بود شورت کات کردم ولی برنامه paint نیومد اون فایل زیپ خرابه فکر کنم سپاسگذار از وقتی که گذاشتین :11:

F-Privacy
29-06-2011, 13:26
سلام.

خوب اگر فایل mspaint.exe بود یا فایل کُراپت شده یا یا ستینگ اون تو سیستم بهم خورده هست به کنترل پنل بروید و از Add/Remove Programs اونطوری در پست 2 گفته ام پیگیر اون باشید.

در مورد فایل زیپ ظاهرا سایت آپلود مشکل پیدا کرده .

فایل را در لینک های زیر آپ کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11: