PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش آیکونها در دسکتاپ

BAHAR_SA
27-06-2011, 09:10
با سلام
سیستم دوستم هیچ آیکونی رو روی دسکتاپ نشون نمیده (تیک show the desktop نوار وظیفه هم فعاله) یه جایی خوندم برا اینکه آیکونهای دسکتاپ رو مخفی یا ظاهر کنید تو رجیستری تو این مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Policies\Explorer یه متغیر از نوع dwordبسازید و اسمش رو nodesktop بذارید اگه مقدار این متغیر رو 1 بدید و resetکنید دیگه هیچی رو دسکتاپ نمیبینید و اگه مقدارش 0 باشه آیگونهای دسکتاپ هستن.حالا غرض از این همه زیاده گویی :من این کلید رو سیستم خودم که مشکلی نداشت ساختم و جواب داد.اما تو سیستم دوستم این زیرکلیدexplorer رو توی Policies نداره1- چرا این کلید نیستش (و نبودن برخی کلیدها در رجیستری به معنای بد و ناقص نصب شدن ویندوزه یا نه)؟ 2- آیا میشه این کلید(کلاً هر کلیدی ) رو از یه سیستم دیگه export و به سیستم دیگه ای import کرد. یه چیز دیگه: این ساختن متغیر در زیر کلید explorer و تغییر مقدار آن از 0 به 1 و بالعکس برا وقتیه که من رو دسکتاپم آیکونها رو دارم اما به دلایلی نخوام داشته باشم 3-اما ماجرای سیستم دوستم چیه و چکارش باید بکنه؟

F-Privacy
27-06-2011, 11:12
سلام.

1- دلایل متعددی میتونه داشته باشه :

- ویندوز کامل نصب نشده ( CD-DVD درایو ایراد داشته یا هارد ایراد داشته و ست آپ ویندوز تعدادی از فایلهای اصلی را نتونسته به هارد کپی کنه )

- بعد از نصب ویندوز فایلهای سیستمی را دستکاری کرده اید ، یا توسط یک برنامه ناسازگار دستکاری شده .

- برای هر پدید آمدن صفحه Disk Consistency Check عوض ادامه ، مرتبا کنسل زده اید.

- سیتمتون ویروسی هست و آنتی ویروس نصب نشده و یا آپدیت نیست و یا آنتی ویروس ضعیفی تو سیستم دارید.

- پس از نصب ویندوز از شیوع ویروس های دابل کلیک ( قبل از نصب آنتی ویروس ) جلوگیری نکرده اید.

2- میشه هر کلید رجیستری را به شرط یکسان بودن ویندوزها Import و Export نمود.

بخش انتهایی سوال واضح نیست.

3- اگر ویندوز دوستتون بغیر از این مورد اشکال دیگری ندارد

- در دسکتاپ راست کلیک نموده و چک کنید گزینه Arrange Icons By\Show Desktop Icons تیک دارد و چک مسئله

- زیر کلید مورد اشاره تون را ایجاد نمائید ، چک مسئله.

- با یک آنتی ویروس پرتابل و بوتیبل مثل کسپر اسکای رسکیو دیسک سیستم را ویروس یابی کنید. سپس ویندوز را تعمیر کنید ، اگر مسئله حل شد تمام و الا اگر میتونید ویندوز را از نو نصب کنید و اطمینان از کامل نصب شدن ویندوز با ممانعت از فعال شدن ویروس های اتوران و دابل کلیک ، ابتدا یک آنتی ویروس قوی مثل کسپر اسکای همراه با آپدیت اون تو سیستمتون نصب نمائید. وسپس نصب برنامه ها و ....

:11:

BAHAR_SA
28-06-2011, 09:40
سلام

سلام.

1- دلایل متعددی میتونه داشته باشه :

- ویندوز کامل نصب نشده ( CD-DVD درایو ایراد داشته یا هارد ایراد داشته و ست آپ ویندوز تعدادی از فایلهای اصلی را نتونسته به هارد کپی کنه )

- بعد از نصب ویندوز فایلهای سیستمی را دستکاری کرده اید ، یا توسط یک برنامه ناسازگار دستکاری شده .

- برای هر پدید آمدن صفحه Disk Consistency Check عوض ادامه ، مرتبا کنسل زده اید.

- سیتمتون ویروسی هست و آنتی ویروس نصب نشده و یا آپدیت نیست و یا آنتی ویروس ضعیفی تو سیستم دارید.

- پس از نصب ویندوز از شیوع ویروس های دابل کلیک ( قبل از نصب آنتی ویروس ) جلوگیری نکرده اید.

2- میشه هر کلید رجیستری را به شرط یکسان بودن ویندوزها Import و Export نمود.

بخش انتهایی سوال واضح نیست.

3- اگر ویندوز دوستتون بغیر از این مورد اشکال دیگری ندارد

- در دسکتاپ راست کلیک نموده و چک کنید گزینه Arrange Icons By\Show Desktop Icons تیک دارد و چک مسئله

- زیر کلید مورد اشاره تون را ایجاد نمائید ، چک مسئله.

- با یک آنتی ویروس پرتابل و بوتیبل مثل کسپر اسکای رسکیو دیسک سیستم را ویروس یابی کنید. سپس ویندوز را تعمیر کنید ، اگر مسئله حل شد تمام و الا اگر میتونید ویندوز را از نو نصب کنید و اطمینان از کامل نصب شدن ویندوز با ممانعت از فعال شدن ویروس های اتوران و دابل کلیک ، ابتدا یک آنتی ویروس قوی مثل کسپر اسکای همراه با آپدیت اون تو سیستمتون نصب نمائید. وسپس نصب برنامه ها و ....

سلام

اون قسمتی که گفتین واضح نیست شروع سؤال سومه نه پایان سؤال دوم.منظورم این بود که ساختن زیر کلید و تغییر متغیر وقتی جواب میده که آیکونهای دسکتاپ رو داشته باشی اما نخوای داشته باشی.اما اگه آیکونها رو نداشته باشی میتونی با اینکار نمایششون بدی یا نه؟

از نحوه نصب ویندوز و این که دستکاریش کرده یا نه خبر ندارم اما همین کلید رو از سیستم خودم (ویندوزم win7 هستش)براش importکردم نشد نمیدونستم باید ویندوزها یکی باشن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با یه ویندوز یکسان چک میکنم اگه شد که بهتر اگر نه که فکر کنم تنها راهش تعویض ویندوز باشه

F-Privacy
28-06-2011, 12:20
سلام.

اون قسمتی که گفتین واضح نیست شروع سؤال سومه نه پایان سؤال دوم.منظورم این بود که ساختن زیر کلید و تغییر متغیر وقتی جواب میده که آیکونهای دسکتاپ رو داشته باشی اما نخوای داشته باشی.اما اگه آیکونها رو نداشته باشی میتونی با اینکار نمایششون بدی یا نه؟

اگر در دسکتاپ آیکونی وجود نداشته باشه چه چیز را میخواهید تو دسکتاپ نشون بده ؟

ولی اگر منظورتان اینه که Key فوق دسکتاپ را بصورت دیفالت ، ست میکنه یا نه ؟ نه .