PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل elantech touchpad در aspire 5742G

majidjohn87
27-06-2011, 01:25
سلام دوستان
من یه لپ تاپ ایسر خریدم مدل aspire 5742G ولی هر کاری میکنم نمیتونم مولتی فینگر elantech touchpad رو فعال کنم.
از سایت ایسر آخرین درایورش رو دان کردم ولی بازم گزینه option رو نمیشه انتخاب کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر کی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

saeedblack
27-06-2011, 13:11
من هم دقیقا همین مشکل و داشتم یه راه براش پیدا کردم ومشکلم حل شد
شما ابتدا کامل این درایورو پاک کن
یعد میری تو دیوایس منیجر واز اونجا دنبال سخت افزار تاچ پد می گردی .بعد که پیداش کردی روش کلیک راست می کنی و اپدیت درایور رو میزنی ومسیر درایوریو که دانلود کردی بهش میدی واجازه میدی تا درایوراش نصب شه
تموم . واسه من که ایینجوری مشکل حل شد امیدوارم واسه شما هم اینجوری حل شه

majidjohn87
29-06-2011, 20:29
سلام saeedblack عزیز
من کاری که گفتین رو انجام دادم ولی بازم کار نکرد.
برا شما گزینه option فعال میشه؟

saeedblack
30-06-2011, 10:15
سلام saeedblack عزیز
من کاری که گفتین رو انجام دادم ولی بازم کار نکرد.
برا شما گزینه option فعال میشه؟

اره .بعد اپدیت درایور نه تنها گزینه آپشن فعال شد بلکه یه ایکون تو تسک منیجر برام اومده که از اونجا کلی تنظیمات میشه روش پیاده کرد
ببین اگه مسیرTouchPad_ELANTECH رو بهش دادی نشد یه درایور دیگه هم تو سی دی راه اندازش هست با نام Synaptics Touchpad که اون رو هم امتحان کن وببین چی میشه

واسه من قبل ازنصب هم دقیقا همون عکس هایی که تو پست اول گذاشتی بود ولی بعد از نصب به این شکل شد

majidjohn87
02-07-2011, 07:32
اره .بعد اپدیت درایور نه تنها گزینه آپشن فعال شد بلکه یه ایکون تو تسک منیجر برام اومده که از اونجا کلی تنظیمات میشه روش پیاده کرد
ببین اگه مسیرTouchPad_ELANTECH رو بهش دادی نشد یه درایور دیگه هم تو سی دی راه اندازش هست با نام Synaptics Touchpad که اون رو هم امتحان کن وببین چی میشه

واسه من قبل ازنصب هم دقیقا همون عکس هایی که تو پست اول گذاشتی بود ولی بعد از نصب به این شکل شد

دوست من این درایوری که شما نصب کردین synaptic هستش... اینو از اول داشتم ولی بازم ممنون از راهنماییتون..
و در ضمن این رو از من داشته باش اگه درایورت رو آپدیت کنی، قابلیت Three Fingre هم به اون اضاف میشه که خیلی باحاله... البته واسه آپدیتش برو تو سایت Synaptic:11:

saeedblack
03-07-2011, 22:34
دوست من این درایوری که شما نصب کردین synaptic هستش... اینو از اول داشتم ولی بازم ممنون از راهنماییتون..
و در ضمن این رو از من داشته باش اگه درایورت رو آپدیت کنی، قابلیت Three Fingre هم به اون اضاف میشه که خیلی باحاله... البته واسه آپدیتش برو تو سایت Synaptic:11:
مشکلت بالاخره حل شد؟