PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال - خرید گوشی

Reza Azimy_RW
26-06-2011, 22:20
سلام دوستان
میبخشید میخاستم بدونم بهترین سیستم عامل موبایل چیه ؟
گوشیهای ای فون سیستم عاملشون چیه ؟
با بودجه 250 تومن چه گوشی میشه خرید که امکانات زیر به ترتیب تو اولویت هست :
سیستم عامل خوب
اجرا کردن همه بازیها و برنامه های سنگین ( با توجه به سیستم عامل )
دوربین و زیبایی گوشی
ترجیها سونی اریکسون ( چون اینجور که میبینم تو نصب برنامه و ... تنها گوشی که هیچ مشکلی نداره سونی اریکسونه ! )

یکی از بچه ها اندروید X8 SonyEricson داشت خوب بود ولی به نظر میومد بازیهای سنگین رو اجرا نمیکنه .البته تست نکردم !

بودجه رو میتونم بیشتر هم بکنم . قربون دستتون این دفه میخوام واسه خودم گوشی بخرم با دفه های قبل فرق داره خوب راهنمایی کنید ! دمتون گرم

Black Vengeance
26-06-2011, 22:32
دوست عزیز در حال حاضر با توجه به سلایق کاربر و احتیاجاتش ios و Android os بهترین سیستم عامل ها هستن
گوشی آیفون 4 سیستم عاملش ios 4 هست که بسیار خوبه اما محدودیت هایی داره و البته قیمت این گوشی بالای 800000 تومنه
من خودم اندروید رو ترجیح میدم
به نظر من شما بودجتونو تا 400-450-500 افزایش بدید
در این صورت می تونید گوشی مثل Galaxy S بخرید که از لحاظ سخت افزاری بسیار قویه و ساپورت بسیار خوبی داره
برنامه های سنگین رو به خوبی اجرا می کنه
قطر گوشی با صفحه ی 4 اینچی 9.9 اینچه و شیکه
دوربین نسبتا خوبی هم داره و صفحه نمایش عالی

اولویت های بعدی HTC Desire HD هست که البته قیمتش بالای 500 هزار تومنه
Galaxy SL هم خوبه و تفاوت های جزئی داره با Galaxy S و قیمتشم ارزون تره
Incredible S هم از برند HTC گوشی خیلی خوبیه که البته قیمتش بالای 500 هزار تومنه
طراحی گوشی های HTC هم بسیار خوبه و خوش دست هستن

توجه داشته باشید که با پایین آمدن قیمت ها گوشی های اون رنج قیمت ها (رنج قیمت پایین) توان کمتری در اجرای بازی های سنگین دارن
پس به نظرم با توجه به اینکه می خواید برنامه های سنگین رو با گوشی اجرا کنید حداقل Galaxy SL بگیرید

اگر بخواید می تونید بین گوشی های آیفون iPhone 3GS بخرید که اونم خوبه و برنامه ها و بازی های بسیار قدرتمندی رو ساپورت می کنه
با وجود بعضی محدودیت ها باز هم خوبه ولی دوربین جالبی نداره
گوشی بسیار شیکی هم هست ولی خوب حدود 600 هزار تومن و بالاتر هست

Reza Azimy_RW
27-06-2011, 00:19
بی نهایت ممنون بابت توضیحات کاملتون . با این حرفایی که شما زدی فک کنم باید صبر کنم بودجمو افزایش بدم تا یه گوشی خوب بخرم . فعلا تا 350 میتونم هزینه کنم که به نظر کافی نمیاد !

بعدا" دوباره تو همین تایپیک مزاحمتون میشم
موفق باشید

.:PAR3A:.
27-06-2011, 01:23
دوست عزیز انتظار زیادی داری از گوشیت... اگه میخوای همه ی برنامه ها و بازی ها رو بدون مشکل اجرا کنه ، دیزایر اس با قیمت 480 تومن ارزون ترینه...
hTC Desire S هست که 480 تومنه و بعد از اون Samsung Galaxy S که حدود 500 تومنه و از هر لحاظ کامل تره... گوشی بسیار پرطرفدار و قدرتمندیه و به همین دلیل حالا حالا ها ساپورت خوبی داره... دیزایر اس توی روت شدن مشکل داره و بوت لودرش هم :13:
گلکسی اس صفحه نمایش فوق العاده ای داره و گوشی شیکیه... هر چند شیکی دیزایر اس رو نداره اصلا... دوربینش هم قابل قبوله...
اگه انتظاراتتون رو بیارین پایین 380 تومن فک کنم بتونین X10 بگیرین که خیلی گوشی شاخی نیس...

Reza Azimy_RW
27-06-2011, 16:43
ممنون پارسا جان . نمیدونم ! میترسم بگیرم پشیمون بشم ! احتمال پایین اومدن قیمت نیست ؟
از کجا میشه تشخیص داد کدوم برنامه روی مثلا" X10 جواب میده یا نه ؟

.:PAR3A:.
27-06-2011, 16:52
قیمت که وقتی دو هسته ای ها پایین بکشن احتمال داره اینا هم پایین بیان ولی نه خیلی... تا حدود 4 ماه دیگه اینا نهایتا 50 تومن افت کنن...
فقط از روی امتحان کردن میشه فهمید :دی ;)

Reza Azimy_RW
29-07-2011, 19:30
سلام خدمت اساتید

بالاخره تصمیم گرفتم X10 رو بخرم چون انگار قرار نیست بودجه زیاد شه !:دی
اساتید قیمت SonyEricson X10 چنده تو بازار ؟ X8 چطور ؟

پیشاپیش ممنون

P I R A N H A
29-07-2011, 20:13
x10=حدود390تومن
x8=حدود190تومن

h!tman
29-07-2011, 20:22
ایکس 10 400تومنه:دی
شما 250 گفتی؟ تو اون رنج جیو هست
من کلا با این که سونی تقریبا بدترین آپدیت رو داره حال نمیکنم
الان از نظرم بهترین اسمارت فون ساز سامسونگه و بعدش هم اچ تی سی
موتورولا و ال جی و سونی بعد اینا هستند
توی اکثر رنج قیمت ها هم سامسونگ داره حرف اولو میزنه
از نظرم بهتر از اون هم هست
یکم صبر اله :دی اگر میتونید بیشتر کنید بودجتونو بهتره که گوشی های مثلا خود گوگل مثل نکسوز ها رو بخرید
گوشی های دیگه ام به خاطر جا افتادن دو هسته ای ها میان پایین
ولی x10چیز شاخی نیست مخصوصا با صفحه نمایشش
باز توی اون پول یکم بیشتر نکسوز وان گیر میاد که از نظرم خیلی سر تره

Reza Azimy_RW
29-07-2011, 21:36
از همه دوستان ممنون بابت کمکهاشون
من فکر کردم X10 حدود 300 و اینا باشه ! نه 400!!!
اونوقت دوستان این گوشیهای تاچ توی جیب صفحه نمایشش اسیب نمیبینه ؟ یا محافظ میخاد حتما ؟ با در نظر گرفتن اینکه من تو ججیبم اصولا ات اشغال زیاد هست :31: