PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای مثل fraps

Rhodes
26-06-2011, 22:17
سلام.من برای ضبط بازی ها از fraps استفاده میکنم.ولی متاسفانه حجم ضبط شده خیلی خیلی زیاده.و دوما 4 گیگ 4 گیگ جدا میکنه و یه سره پشت سر هم فیلم نمیگیره.حالا اگه راه حلی برای کاهش حجم و انتخاب فرمت انتخابی دارید بگید در غیر این صورت یه برنامه مثل fraps به من معرفی کنید.

تشکر.

jafarian
26-06-2011, 22:22
این برنامه Bandicam هستش که از برنامه fraps خیلی بهتره میتونید کیفیت و حجم فرمت خروجی رو هم تایین کنید:20:

لینک دانلود Bandicam+crack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Rhodes
27-06-2011, 10:19
دستت درد نکنه.خیلی عالیه.ولی وقتی ضبط میکنه بالای فیلم مینویسه :Bandicam.com

راهی برای حذفش هست؟

jafarian
27-06-2011, 13:21
شمااین ورژن جدیدترکه ازاین برنامه اومده رو دان کنید بعدش یکی قبلی رو پاک کنید واینو نصب کنید بعدجفت کرکهاروکپی کنید توی مسیرنصب برنامه بعدش آرم تبلیغاتی بالاهم حذف میشه:20:

لینک دانلود Bandicam 1.7.1.133+crack

Rhodes
28-06-2011, 09:01
تشکر.درست شد.

ولی یه مشکل دیگه:صدا ضبط نمیکنه.میشه بگید چی کار کنم؟

mili_k
28-06-2011, 10:37
سلام.من برای ضبط بازی ها از fraps استفاده میکنم.ولی متاسفانه حجم ضبط شده خیلی خیلی زیاده.و دوما 4 گیگ 4 گیگ جدا میکنه و یه سره پشت سر هم فیلم نمیگیره.حالا اگه راه حلی برای کاهش حجم و انتخاب فرمت انتخابی دارید بگید در غیر این صورت یه برنامه مثل fraps به من معرفی کنید.

تشکر.

HyperCam

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت سازنده :

Rhodes
28-06-2011, 11:36
ببخشید من هر کاری کردم بی صدا ضبط میکنه،چی کار کنم؟
اون bandicam ‎‏ صدادار شد.ولی بی کیفیت.انگاری هوا داره.
برنامه hypercam‏ بی صدا هست.هر کاری میکنم نمیشه.

jafarian
28-06-2011, 13:22
شمااگربخواین صداش با کیفیت بشه باید ازنوع برنامه bandicam پاک کنیدنصب کنیددرمرحله بعد فقط ازاون یکی کرکی که شبیه آیکن برنامه هست استفاده کنید فقط آرم bandicam بازروی فیلم اضاف میشه.

Rhodes
28-06-2011, 14:54
شمااگربخواین صداش با کیفیت بشه باید ازنوع برنامه bandicam پاک کنیدنصب کنیددرمرحله بعد فقط ازاون یکی کرکی که شبیه آیکن برنامه هست استفاده کنید فقط آرم bandicam بازروی فیلم اضاف میشه.

راهی هست که حداقل جای نوشته رو عوض کنم؟
در مورد hypercam‏ چی؟
نمیشه صدادارش کرد؟
تشکر از راهنماییتون.
این bandicom‏ وقتی از صفحه و محیط داخلی کامپیوتر فیلم میگیرم صدا داره ولی توی بازی ها نه؟
راهی هست؟

TIG3R
30-06-2011, 19:21
با اجازه صاحب تاپیک
میخواستم ببینم نرم افزاری هست که خارج از سیستم عامل هم capture کنه آیا اصلا امکانش هست مثلا از Bios سیستم یا
برنامه های که از Boot بالا میاند؟؟

ask_bl
30-06-2011, 21:33
با اجازه صاحب تاپیک
میخواستم ببینم نرم افزاری هست که خارج از سیستم عامل هم capture کنه آیا اصلا امکانش هست مثلا از Bios سیستم یا
برنامه های که از Boot بالا میاند؟؟
نه، تنها از طریق نرم افزار های مجازی سازی مثل VMware میتونین این کار رو انجام بدین که در این صورت به دو تا سیستم عامل نیاز دارین

راهی هست که حداقل جای نوشته رو عوض کنم؟
در مورد hypercam‏ چی؟
نمیشه صدادارش کرد؟
تشکر از راهنماییتون.
این bandicom‏ وقتی از صفحه و محیط داخلی کامپیوتر فیلم میگیرم صدا داره ولی توی بازی ها نه؟
راهی هست؟
نرم افزار های پست زیر رو هم تست کنین :
#4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rhodes
05-07-2011, 20:16
با تشکر.
بالاخره با کلی دستکاری و ور رفتن این bandicam‏ درست شد.حرف نداره.از fraps‏ خیلی خیلی بهتره.عالی.