PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در php

sara_program
26-06-2011, 17:26
سلام. من دارم یه سایت با php طراحی میکنم. امایه جاییش گیر زدم. من اطلاعات را از پایگاه داده دریافت کردم و در مرورگر نمایش دادم. حالا کنار هر سطر از جدول یک checkbox گذاشتم برای اینکه هر کدام از رکوردها را که نخواستیم با checkbox انتخاب کنیم و با زدن دکمه "حذف" آنها پاک شوند. مثلاً مثل پاک کردن بعضی از ایمیل ها از توی inbox

چطوری این کار را انجام بدم؟

m.m.m5651
26-06-2011, 19:00
باید یه همه ی checkbox ها رو درون یه فرم قرار بدید و بعد به form یه method پست بدید یعنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هم چنین جای address آدرس فایل پی اچ پی رو بدید که میخواین بعد از زدن دکمه حذف اون صفحه بیاد و کار هایی رو که می خواین رو انجام بده.
به هر check box یا radio یا هر چی دیگه هم یه name بدید و سپس هم type دکمه ی خود رو روی submit قرار بدید.
بعد هم فایلی رو که میخواین بعد از زدن دکمه حذف اون صفحه بیاد و کار هایی رو که می خواین رو انجام بده بسازین و توش از این کد ها استفاده کنید:

جای harchi یه اسم برای variable خود انتخاب کنید.
جای name هم name ای رو که برای radio یا checkbox انتخاب کردید رو بذارید '' ها رو بر ندارید.
بعد هم به $harchi دستوری رو که میخواین رو بدید و تمام.

sara_program
26-06-2011, 23:18
ممنونم. اما من با post خيلي كاركردم. اين هارا بلدم ولي با checkboxنميشه اين طور رفتار كرد. الگوريتمش فرق داره.
باز هم ممنون. ديگه مجبورم بشينم خودم روش كار كنم.چون فردا بايد تحويلش بدم. وقتي به جواب رسيدم جواب ر و در اختيار دوستان هم ميذارم
تا ديداري بعد خداحافظ همه اعضايpc

m.m.m5651
28-06-2011, 15:23
فکر نمی کنم نشه ها! باید به همه value یه اسم جدا و name یه اسم مشترک و id هم یه اسم جدا بدید تا کار کنه.
من از روش فرم تماس با ما گفتم.

moein_ak
05-07-2011, 03:38
ممنونم. اما من با post خيلي كاركردم. اين هارا بلدم ولي با checkboxنميشه اين طور رفتار كرد. الگوريتمش فرق داره.
باز هم ممنون. ديگه مجبورم بشينم خودم روش كار كنم.چون فردا بايد تحويلش بدم. وقتي به جواب رسيدم جواب ر و در اختيار دوستان هم ميذارم
تا ديداري بعد خداحافظ همه اعضايpc

دوست عزیز خیلی کم آدمی هست بتونه با اعتماد به نفس تمام بگه کامل بلده:41:
با checkbox اینطوری میتونی چند تا موردو هم زمان حذف کنی

فرض کنید از دیتابیس ایمیلا رو گرفتین

بعد از ارسال فرم

:20:

m.m.m5651
05-07-2011, 14:46
بعدشم بهتره برای اینکه اگر کاربر چیزی رو تیک نزده بود از این استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا :