PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 350 تومن

cyber861
26-06-2011, 14:16
با سلام خدمت دوستان گل

میخوام تا 350 تومن یه گوشی بگیرم .برای من به ترتیب اینا مهمه:

1)تاچش حساس باشه

2)سایزه ال سی دی اش بالا 3.5 باشه

3)باتریش نسبتا خوب باشه

4)رابط کاربری خوبی داشته باشه و اذیت نکنه.

5)دوربینش هم خوب باشه+فلاش هم داشته باشه.

6)رزولیشنه صفحه هم بالا باشه.

7)رزولیشن فیلم برداری هم خیلی داغون نباشه.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.:11:

Black Vengeance
26-06-2011, 15:09
با سلام خدمت دوستان گل

میخوام تا 350 تومن یه گوشی بگیرم .برای من به ترتیب اینا مهمه:

1)تاچش حساس باشه

2)سایزه ال سی دی اش بالا 3.5 باشه

3)باتریش نسبتا خوب باشه

4)رابط کاربری خوبی داشته باشه و اذیت نکنه.

5)دوربینش هم خوب باشه+فلاش هم داشته باشه.

6)رزولیشنه صفحه هم بالا باشه.

7)رزولیشن فیلم برداری هم خیلی داغون نباشه.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز با توجه به امکاناتی که از گوشی سراغ دارید و با توجه به قیمت پیشنهادی بهترین انتخاب S8500 Wave از برند Samsung هست
البته میشه نیم نگاهی هم به Vivaz یا Satio از برند Sony Ericsson داشت

1.تاچ این گوشی خازنی هست و فوق العاده حساس مثل سایر گوشی هایی که از این تکنولوژی بهره می برن
2.سایز صفحه نمایش گوشی 3.2 اینچ هست.خبر خوب اینکه این صفحه نمایش از نوع Super Amoled هست که فوق العاده با کیفیته و در نمایش رنگ ها فوق العاده عمل می کنه
3.باتری نسباتا خوبی داره.البته مصرف باتری در رام های مختلف گوشی متفاوته
4.رابط کاربری این گوشی Touch Wize هست که سامسونگ از اون در گوشی های آندروید خودش استفاده می کنه
5.این گوشی دوربین 5 مگاپیکسلی داره به همراه فلش LED
6.رزولوشن صفحه نمایش 480x800 یعنی نزدیک هست به Galaxy s 1 و 2
7.و البته فیلم برداری این گوشی با کیفیت HD 720 p صورت میگیره که کیفیت بسیار بالایی داره

دوربین ویواز از لحاظ پیکسل قوی تره و ساتیو از تحاظ پیکسل دوربین هر دوی این گوشی ها قوی تره
اما من به شخصه بادا رو به سیمبین ترجیح میدم.از طرفی CPU ویو 1 گیگاهرتز هست و در دو گوشی دیگه 720 مگا هرتز و 600 مگا هرتز هست که همین امر باعث میشه شما سرعت قابل قبول تری رو روی Wave تجربه کنید.صفحه نمایش ویو هم بدون هیچ حرفی خیلی بهتر از دو گوشی دیگه هست.یک نکته ی دیگه هم تاچ ویو هست که همین طور که عرض کردم خازنیه اما تاچ دو گوشی دیگه مقاومتی که باز هم مقایسه نیست.

دوست عزیز لازمه اشاره ای هم داشته باشم به S8530 Wave 2.این گوشی به نوعی جایگزین Wave 1 محسوب میشه.صفحه نمایش اون هم 3.7 اینچ هست.اما نکته ی قابل توجه اینه که صفحه نمایش این گوشی Super Clear LCD هست.به نظر من کیفیت Super Amoled ارزش داره که صفحه نمایش کمی کوچکتر Wave رو قبول کنید.صفحه نمایش Super Amoled کیفیت بسیار بالایی داره و به نظر من با Super Clear LCD قابل مقایسه نیست!
قیمت Wave حدود 350 هست با کمی بالا و پایین
موفق باشید

hasanmotori
26-06-2011, 15:18
از بین ویو 2 و c7 انتخاب کن
دوتاش همه شرایطی رو که میخایو دارن البته اینترفیس ویو جذابتره و c7 یه 10 20 تومنی گرونتره
ویو 2 هم 320 تومن باید باشه

cyber861
26-06-2011, 15:20
ممنونم از توضیحه واقعا کاملتون.

حالا ارزش داره بیشتر هزینه کنم و نکسوس وان اچ تی سی رو بگیرم؟

گلکسی ace سامسونگ و یا تروفی اچ تی سی چطورن؟

کلا ویندوز موبایل یا آنروید؟(خودم هم از سیمبیان خوشم نمیاد:31:)

راستی اینا مشکل فارسی ندارن؟

Black Vengeance
26-06-2011, 15:39
ممنونم از توضیحه واقعا کاملتون.

حالا ارزش داره بیشتر هزینه کنم و نکسوس وان اچ تی سی رو بگیرم؟

گلکسی ace سامسونگ و یا تروفی اچ تی سی چطورن؟

کلا ویندوز موبایل یا آنروید؟(خودم هم از سیمبیان خوشم نمیاد:31:)

راستی اینا مشکل فارسی ندارن؟
دوست عزیز شک نکنید که سیستم عامل اندروید بسیار عالی هست و از خرید گوشی با این سیستم عامل پشیمون خواهید شد.در حال حاضر اندروید بسیار بهتر از Windows Phone 7 هست.پس به طور کلی WP7 رو فراموش کنید
اما پیشنهاد من Galaxy Ace نیست
بلکه با کمی هزینه ی بیشتر می تونید Galaxy S بخرید.مطمئن باشید این انتخاب خیلی بهتریه
طوری که بتونید امکانات عالی رو در کنار قدرت بالای گوشی و ساپورت فوق العاده تجربه کنید
به عبارت دیگه با گوشی های مثل Galaxy S اندروید واقعی رو تجربه می کنید و از تک تک تحظات که با گوشی سپری می کنید لذت خواهید برد
قیمت ها در شیراز زیر 450 هست و قیمت های زیر 400 هم دیده شده
Galaxy SL هم گزینه ی دیگه هست که البته رابطه ی Galaxy S و Galaxy SL مثل Wave 1 و 2 هست تقریبا
گالکسی اس ال چندین تفاوت جزئی با اس داره که بارز ترینش صفحه نمایش که از Super Amoled به Super Clear LCD تغییر یافته.
در کل 50-60 تومن هزینه ی بیشتر = تجربه ی فوق العاده ی یک گوشی اندرویدی

hasanmotori
26-06-2011, 15:58
حرفای دوستمون تایید میشه
ویندوز فون بازی و برنامه بدرد بخور نداره ... فقط یه سری بازی xbox live هست که اکثراً ضعیفن
trophy دوربین خوبی نداره
اگه تا 400 بتونی هزینه کنی همونطور که دوستمون گفت galaxy sl
اگرم ارزونتر بخای ویو 2 هم از نظر اینترفیس راضی کننده است هم از نظر بازی و نرم افزار ... بادا 2 هم براش بیاد خیلی بهتر میشه
گلکسی ace رزولوشن پایینی داره و بازیها با کیفیت پایینی روش اجرا میشن ولی خب برنامه هاش از بادا بیشتره

گزینه ها به ترتیب :
1- galaxy sl البته باید فلشو بیخیال بشی
2- ویو 2
3- htc trophy
4- C7 اگه بتونی با اینترفیس سیمبین کنار بیای
5- ace

قیمت ها در شیراز زیر 450 هست و قیمت های زیر 400 هم دیده شده

گلکسی اس فک نمیکنم کمتر از 480 گیر بیاد

Black Vengeance
26-06-2011, 16:26
حرفای دوستمون تایید میشه
ویندوز فون بازی و برنامه بدرد بخور نداره ... فقط یه سری بازی xbox live هست که اکثراً ضعیفن
trophy دوربین خوبی نداره
اگه تا 400 بتونی هزینه کنی همونطور که دوستمون گفت galaxy sl
اگرم ارزونتر بخای ویو 2 هم از نظر اینترفیس راضی کننده است هم از نظر بازی و نرم افزار ... بادا 2 هم براش بیاد خیلی بهتر میشه
گلکسی ace رزولوشن پایینی داره و بازیها با کیفیت پایینی روش اجرا میشن ولی خب برنامه هاش از بادا بیشتره

گزینه ها به ترتیب :
1- galaxy sl البته باید فلشو بیخیال بشی
2- ویو 2
3- htc trophy
4- C7 اگه بتونی با اینترفیس سیمبین کنار بیای
5- ace

گلکسی اس فک نمیکنم کمتر از 480 گیر بیاد
كاملا حق باشماست دوست عزيز
متاسفانه هر جاي اين مملكت گوشي ها رو به يك قيمت مي فروشن
گالكسي اس رو توي ضيراز يكي از اقوام ما تا 450 قيمت گرفت. (با كاور باتري سفيد)
و گالكسي اس ال رو با قيمت هاي زير 400 هم پيدا كرده بود.حدود 390

cyber861
26-06-2011, 16:57
بازم ممنون از عزیزان:40:

پس نکسوس وان رو بی خیال بشم کلا؟

من چون دو سال 5800 داشتم دیگه دلم به سمته نوکیا و سیمبین نمیره.البته لازم به ذکره که من واقعا از برنامه

خاضی استفاده نمیکنم .یعنی جاوا هم باشه برام مهم نیست.(یادش بخیر اون یه زمانی w810 و k800

داشتیم.همه کار هم باش میکردیم.:27:)

بیشتر از همه تاچ مهمه+کیفیت صفحه زیره نوره خورشید و بزرگی اون

Black Vengeance
26-06-2011, 17:30
بازم ممنون از عزیزان:40:

پس نکسوس وان رو بی خیال بشم کلا؟

من چون دو سال 5800 داشتم دیگه دلم به سمته نوکیا و سیمبین نمیره.البته لازم به ذکره که من واقعا از برنامه

خاضی استفاده نمیکنم .یعنی جاوا هم باشه برام مهم نیست.(یادش بخیر اون یه زمانی w810 و k800

داشتیم.همه کار هم باش میکردیم.:27:)

بیشتر از همه تاچ مهمه+کیفیت صفحه زیره نوره خورشید و بزرگی اون
دوست عزيز nexus one از يك جهت خوبه
چون گوشي خود گوگل هست گوگل كاملا ساپورتش مي كنه
اما نبايد فراموش كنيم كه ساپورت گالكسي اس و اس ال هم بسيار عاليه
چه از طرف سامسونگ و چه كوكر ها.در بقيه ي موارد هم اكثرا گالكسي اس و اس ال بهترن
از لحاظ برنامه.دوست من متاسفانه سيمبين طوري بود كه من رغبتي به نصب برنامه نشون نمي دادم
اما اندرويد فرق مي كنه.واقعا به حدي برنامه هاي كاربردي و متنوع داره كه ادم نمي تونه برنامه نكنه
مخصوصا اگر به اندرويد ماركت هم دسترسي پيدا كنيد

h!tman
26-06-2011, 17:39
البته نکسوس وان کمی بیشتر از ساپورت گوگل داره
اول این که اچ تی سی کلا توی ساختش سنگ تموم گذاشته و یکی از خوش ساخت ترین گوشی های بازاره
و دوم این که احتمالا با آپگرید ورژن آندرویدش بتونید کیفیت دوربینشو بالاتر ببرید
کلی هم خرت و پرت براش هست و گوگل خیلی بهش حال میده
Galaxy Sl هم یک چیزی تو مایه Galaxy I9000هست و خیلی خوبه بدردتون میخوره
و Galaxy I9000 تا حدود 450-460هم توی علائدین گیر میاد
ولی خوب نرم افزار اگه براتون مهم نیست Wave II یا C7 هم تاچ و هم دوربین توپی دارن
یا ویواز که دوربین Hd با کیفتیت خیلی خوبی داره
یا حتی Pixon 12سامسونگ با دوربین 12 یا Satio با دوربین 12 که تاچ و صفحشونم بدک نیست

cyber861
26-06-2011, 21:02
دوستان میشه از این گلکسی ای و اس ال لینک بزارید؟

hasanmotori
26-06-2011, 21:50

گلکسی ای که نداریم احتمالاً منظورت گلکسی اس هست
این اس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تفاوتشون تو این چند مورده :

سایز اس ال بزرگتره و قطرشم بیشتره
صفحه نمایشش slcd هست در برابر گلکسی اس که super amoled هست
4 گیگ مموری داخلی در برابر 8 گیگ گلکسی اس
gpu اس ال خیلی ضعیفتر از اس هست البته اگه بازی نکنی اصلاً فرقی ندارن
باتری اس ال 1650 میلی هست در برابر 1500

pour-homme
27-06-2011, 14:36

شاید منظورش گلکسی ایس بوده در هر صورت

cyber861
27-06-2011, 17:59
شاید منظورش گلکسی ایس بوده در هر صورت

نه منظورم همون اس بود.اشتباهه تایپی بود.(کناره هم هستن:31:)

cyber861
27-06-2011, 22:42
دوستان نظرشون در مورده یک آیپاد تاچ +یک گوشی ارزون قیمت چی هست؟:13:

Black Vengeance
28-06-2011, 02:09
دوست عزیز به هر حال iPod touch هم بسیار خوبه و از تمام برنامه های iPhone (به غیر از برنامه هایی که به سیم کارت مربوط میشن ) پشتیبانی می کنه و شما قابلیت دسترسی به اینترنت از طریق wi-fi رو هم دارید.بازی های بسیار خوبی هم دارن
اما با این حال باز هم بستگی به شما داره که بتونید با بعضی از محدودیت های ios کنار بیاید یا نه چون هر چی باشه نصف مسئولیت موبایل رو iPod Touch قراره برای شما انجام بده.پس محدودیت ها به چشم میان
از جمله وابستگی شدید به نرم افزار itunes برای انتقال فایل از کامپیوتر به iPod Touch و ...

به همین خاطر من خرید یک گوشی کامل رو پیشنهاد می کنم تا خرید iPod Touch و یک گوشی ارزان
iPod Touch خوبه.تا جایی که بخواید برای اجرای نرم افزار های آیفون و ios ازش استفاده کنید اما به نظر من در کنار یک گوشی ارزان نمی تونه جای یک گوشی کامل رو بگیره

skyman53
29-06-2011, 11:04
با سلام
با عرض معذرت .چرا همیشه جوابها از موضوع اصلی منحرف میشه؟سوال این دوستمون گوشی تا 350 تومن بود اما آخرش رسید به بالای 450 تومن.
از دوستان عزیز تقاضامندم یه جوری راهنمایی کنین که سوال کننده به جواب سوال برشه نه اینکه با گزینه های دیگه کارشو سخت تر کنید توی انتخاب.
خود من یه تاپیک زدم تا 250 تومن میخوام هزینه کنم fit بهتره یا wave723 متاسفانه جوابها بیشتر گمراهم کرد.الانم نمیدونم ازبین این گزینه ها کدومو انتخاب کنم؟ace wavei wave ii wave723 galaxy fit c7 میدونین چرا؟چون هی میگن آقا با یه کم بیشتر هزینه کردن فلان گوشی بهتره .
خب اساتید قصد جسارت نداشتم ولی کمک کنید تا بهترین انتخاب نسبت به پولی که خرج میشه مشخص بشه.
دوست عزیزی که wave رو پیشنهاد کرده. مگه نمیگن ویو یک دیگه تولید نمیشه؟چون قیمت ال ای دی اقتصادی نیست؟ضمنا ممکنه ساپورت سامسونگ کم بشه بجاش رو ویو2 سرمایه گذاری کرده؟
اگه فیلمبرداری ace با آپدیت در حد hd بشه (ممکنه؟؟) بازم ویو انتخاب بهتریه؟
یا اصلا اگه کلا سیستم عاملو بیخیال شیم پیکسون بهتر نیست؟
حتی تو gsmarena نوشته عکسهای گرفته شده با wave723 از ویو اصلی هم بهتره
ببخشید زیاد حرف زدم.

cyber861
29-06-2011, 12:22
راستش امروز با سامسونگ کار کردم.اصلا خوشم نیامد.سامسونگ کیفیت صفحه اش خیلی خوبه ولی اصلا

رابط کاربری و جایه دکمه هاش خوب نیست.

در مورده قیمت هم در این مورد استثنا هست چون خودم نکسوس اچ تی سی رو به انتخاب ها اضافه کردم.:20:

پیکسون گوشی خوبیه.مخصوصا عکساش.ولی باتریش داغونه.

منم دنباله سیستم عامل نیستم.فقط یه چیزی میخوام که صفحه خوبی داشته باشه و زیره نوره آفتاب معلوم

باشه.عکساش هم نسبتا خوب باشه.خوشگل و با کلاس باشه.نه مثله ان 8 باشه که همه دارن و اونایی هم که

پولشون نمیرسه تقلبیش رو داشته باشن.:13:

EHTEMALAN
30-06-2011, 01:34
سلام.گوشی با دو سیم کارت و دوربین عالی تا 350 چی سراغ دارید؟لطف کنید کمک کنید

.:PAR3A:.
30-06-2011, 02:17
من این ترفندو استفاده کردم :دی
آیپاد تهشه ، یعنی کلا تهشه... ولی گوشیه به شدت اعصاب خورد کنه :دی من آیپاد خریدم و 6120 عهد بوقمو به عنوان گوشی استفاده می کنم... ولی گوشی ارزون به شدت اعصاب خورد کنه... و اینکه آیپاد 8 گیگ عملا فقط به درد موزیک میخوره و بس... حتما باید 32 بگیرین که 360 تومنه... و گوشی هم حدود 40 آب میخوره...
می شه 400... می تونین یه گلکسی اس ال بگیرین یا X10... که x10 ارزون تر در میاد و تا حدی من ایکس 10 رو توصیه می کنم (اس ال اونقدرا کامل نیست)...

cyber861
30-06-2011, 11:28
سلام.گوشی با دو سیم کارت و دوربین عالی تا 350 چی سراغ دارید؟لطف کنید کمک کنید

کلا مگه چند تا گوشی دو سیم کارت تو بازار داریم ؟

rahimism
30-06-2011, 11:50
فکر کنم بدون گارانتی قیمتش حدود 400 تومن هست. به نظرتوم x10 انتخاب خوبی هست؟ از نظر اینکه گوشی قدیمی هست و سیستم عامل آندرویدش قدیمی هست و اینکه در آینده چقدر این گوشی ساپورت بشه. اینکه میگن از نظر تاچ و مولتی تاچ خوب نیست و مشکل داره درسته؟ کلا از نصب نرم افزار و بازی و سایر مسایل مشکلی نداره؟

ممنون

می تونین یه گلکسی اس ال بگیرین یا X10... که x10 ارزون تر در میاد و تا حدی من ایکس 10 رو توصیه می کنم (اس ال اونقدرا کامل نیست)...

.:PAR3A:.
30-06-2011, 13:09
نصب نرم افزار که تقریبا هیچ مشکلی نداره... بازی هم هر گوشی توی این رنج بگیرین به شدت مشکل داره :دی
تاچش هم نسبتا خوبه... اتفاقا تا حدود 1 ماه دیگه اندروید 2.3 واسش میاد که خیلی به خفن شدن گوشی کمک می کنه :دی
مولتی تاچ که نداره ، دوال تاچه... که به نظر من بیشتر از 2 تا تاچ عملا بی کاربرده... تاچش هم نمیشه گفت خوب نیست... اما خوب صحه نمایشش هم 16میلیون رنگ نیست... گوشی خیلی خوبیه...