PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار کپی کردن فایل در یک تاریخ و ساعت خاص

no name
26-06-2011, 07:32
سلام به همه اساتید
من یه نرم افزار می خوام که بتونم توش در یک تاریخ و ساعت خاص که خودم تعیین میکنم یه فایلی رو کپی کنه یا کات کنه دیگه
Help Me Please:8:

no name
26-06-2011, 08:45
نبووووووووووووووود؟؟؟
من محتاجم هاااا

payan_zaman
26-06-2011, 10:02
با نرم افزار WinAutomation می تونید کارهایی را در ویندوز تعریف کنید که در ساعت مشخص براتون انجام بده
لینک دانلود :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

takin_soft
16-08-2011, 04:17
من دنبال یه برنامه ای میگردم که توی یه زمان مشخص سیستم رو بتونه روشن کنه خودش این برنامه میتونه همچین کاری کنه؟

shabnam1986
16-08-2011, 10:46
این کار رو باید از طریق تنظیمات بایوس سیستم انجام بدین

jafarian
16-08-2011, 15:51
ازداخل تنظیمات بایوس سیستم اتومات روشن نمیشه باید یک دکمه ازصفحه کلید فشار بدن تا روشن بشه سیستم شما میتونید ازبرنامه Auto Power-on & Shut-down که داخل تاپیک پایین هست استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

as13851365
17-08-2011, 12:05
ازداخل تنظیمات بایوس سیستم اتومات روشن نمیشه

نه اشتباه نکنید به راحتی می تونید با تنظیم بایوس سیستم رو هر ساعتی که خواستید روشن کنید

درباره سوال : اگه سیستم برای خود شما باشه ( قضیه -- و دستکاری و ... نباشه )
می تونی با تنظیم بایوس سیستم رو روشن کنی
با استفاده از دستورات کپی داس ( در ساده ترین حالت ) فایلی رو که می خواهی کپی کنی رو به صورت یک فایل BAT در بیاری و در Startup سیستم قرار بدی و بعد از کپی شدن فایل هم می تونی دستور خاموش کردن سیستم رو فراخواهی کنی (shutdown -s -t 1) که سیستم خاموش بشه

shabnam1986
17-08-2011, 15:48
نه اشتباه نکنید به راحتی می تونید با تنظیم بایوس سیستم رو هر ساعتی که خواستید روشن کنید

درباره سوال : اگه سیستم برای خود شما باشه ( قضیه -- و دستکاری و ... نباشه )
می تونی با تنظیم بایوس سیستم رو روشن کنی
با استفاده از دستورات کپی داس ( در ساده ترین حالت ) فایلی رو که می خواهی کپی کنی رو به صورت یک فایل BAT در بیاری و در Startup سیستم قرار بدی و بعد از کپی شدن فایل هم می تونی دستور خاموش کردن سیستم رو فراخواهی کنی (shutdown -s -t 1) که سیستم خاموش بشه

این همون دستور ویروس بلاستر نیست؟

as13851365
17-08-2011, 17:58
این همون دستور ویروس بلاستر نیست؟

نه دقیقا با این دستور می تونی سیستم رو خاموش کنی ( برای ریستارت هم کاربر داره )
ویروس بلاستر کمی فراتر از این دستور هستش چون وقتی که روی سیستم اجرا می شه متدهای Trun Off Compuer کلا برداشته می شه ولی دستور Shutdown فقط کامپیوتر رو خاموش و یا ریستار و... می کنه و کاری به چیزهای دیگه نداره

اگر هم خواستید می تونی به جای خاموش کردن سیستم از دستورات دیگه برای Hibernate کردنش استفاده کنی تا وقتی که روشن می کنی آخرین وضعیت سیستم بیاد بالا :10: