PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن پارتیشن سیستم

yasser6431
25-06-2011, 22:29
سلام
دوستان قبلا از سیستم backup از ویندوز 7 نصب شده و برنامه ها گرفتم که موقع لزوم برگردونم مشکل پیش اومد و من هم اقدام به استفاده از ایمیج یاد شده گرفتم(ابمبج بوسیله ghost) گرفته شد ،بعد از بالا اومدن ویندوز متوجه شدم که فقط یه درایو به نام c: با حجم 20 گیگ وجود داره و هاردی که حدود 160 گیگ داده داشت خالی هست ؟
از نرم افزار Active partion recovery هم استفاده کردم و Acronis اما نتیجه حاصل نشد

ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایند

ممنون

mehdy.sms
25-06-2011, 22:40
با سلام. در صورتی که فقط درایو c وجود داره و بقیه درایوها دیده نمیشه ، میتونید از نرم افزار Partition Wizard Home Edition استفاده کنید.
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در صورتی که کار کردن باهاش رو بلد نباشید بگید که راهنماییتون کنم.

yasser6431
25-06-2011, 23:19
ممنون از شما دوست عزیز
بله درایو c رو نمایش میده اما خبری از فایلهای گم شده در سایر پارتیشن ها نیست ؟؟؟؟؟

mehdy.sms
25-06-2011, 23:36
پست حذف شود. (که نمی شود)

mehdy.sms
25-06-2011, 23:42
ابتدا این رو بگم که امیدوارم نرم افزار اصلی رو دانلود کرده باشین چون من لینک یه نرم افزار مشابه رو گذاشته بودم و بعد زود متوجه اشتباهم شدم و پستم رو ویرایش کردم.
الان شما به درایوهای دیگه هم دسترسی دارید؟ یا وقتی وارد My Computer میشید ، فقط یه درایو دیده میشه؟
اگه اینطوریه وقتی نرم افزار رو باز میکنید باید به جای اسم درایوها * باشه و این نشون دهنده ی این هست که اون درایو غیرفعاله.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.sms
26-06-2011, 09:25
اگه فقط درایو C وجود داره ، وقتی نرم افزار Partition Wizard Home Editionرو باز میکنید ، می بینید که به جای اسم درایوها علامت * زده و این یعنی فعال نیستن. اگه باز هم ستاره دار نبود و اسم خود درایوها روشون باشه میتونید ترتیب درایوها رو یه دور تغییر بدید و بعد دوباره ترتیبشون رو درست کنید. درضمن اگه بقیه درایوها به جای اسمش * هست ، باید موقعی که برای هر کدوم اسم میزارید ، Apply گوشه سمت چپ رو بزنید. یعنی اینطوری نباشه که برای همشون اسم انتخاب کنید و بعد apply رو بزنید.

yasser6431
26-06-2011, 13:45
ممنون بله انجام دادم و تا حدوددی درست شده و از شما واقعا تشکر می کنم
حالا یکی از درایوها رو متاسفانه نمی تونم اطلاعاتش رو بینم حجم رو کلا خالی میزنه
راه حل برای این چیه

mehdy.sms
26-06-2011, 17:21
یعنی میدونید که اطلاعات داره ولی نمایش داده نمیشه؟
اگه اینطوری هست من فقط یه بار همچین حالتی رو تجربه کردم و اون در حالت ویروسی بودن کامپیوتر بوده.
البته با توجه به حرف های پست اولتون به نظر میاد که درایو پاک شده و بازگردانی اطلاعات یه درایو فرمت شده کار سختی هست. من خودم یه بار یکی از درایوهای کامپیوترم فرمت شده بود و سعی کردم اطلاعاتش رو بازگردانی کنم ولی حدود 5 درصد اطلاعاتش بدون نقص بازگردانی شد. برای همین نمیشه چندان امیدی به نرم افزار های بازگردانی داشت.
یه بار دیگه وارد محیط نرم افزار Partition Wizard Home Edition بشید. نرم افزار نشون میده که هر کدوم از درایوها چقدر فضای پر یا خالی داره. اگه فضای خالی اون درایو رو حدوداً در اندازه حجم درایو نشون میده دو حالت وجود داره یعنی یا کامپیوتر ویروسی شده یا درایو اطلاعاتی نداره. حالت سومی فکر نکنم وجود داشته باشه.