PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقاضاي realOne player

ebiferi
07-06-2006, 22:07
ممنون ميشم اگه نرم افزار realOne player رو برام لينك بدين --تقريبا تمامي لينك هايي كه در اين سايت معرفي شده بودن رو امتحان كردم و نتيجه نگرفتم :puke: ==ضمنا كرك يا سريالش هم فراموش نشه ;) == خيلي مخلصيم :biggrin:

Cracki
08-06-2006, 05:02
Real One Player 10.5 Gold

Size: 12.5 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Real One Player 10.X Activation

موقع نصب Basic رو انتخاب کن بعد برنامه رو ببند و این پچی رو که گذاشتم در داخل پوشه ای که برنامه نصب
شده اجرا کن.

ebiferi
09-06-2006, 08:09
با تشكر از پاسختان-=-اين لينك هم توسط Dap باز نشد و پیغام داشتن چندین لینک رامیدهد

Cracki
09-06-2006, 15:42
لینک مشکلی نداره . خودم تست کردم و دانلود میشه.

مشکل از دانلود منیجری هست که دارید . به نظر من DAP را کلا بندازید دور و یکی از دانلود منیجر های زیر رو برای استفاده انتخاب
کنید.

FlashGet
IDA
IDM
GetRight

اینم یک لینک دیگه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tara
02-07-2006, 13:03
با سلام به شما اقای کرکی. من Real One Player 10.5 Gold در کامپیوتر نصب کردم اما متاسفانه نتونستم از Patch برای کرک کردن برنامه استفاده کنم چون پوشه Real زیاد است و من نمیدانم در کجا باید انرا نصب کنم . و یا اگر امکان دارد Real One Player 10.5 Gold همراه با Patch مربوطه برای دانلود ، بگذارید و لطف کنید و منو راهنمائی کنید تا برنامه رو چطور میتوانم کرک کنم از لطف شما سپاسگزار خواهم بود.
با تشکر تارا از دانمارک

IVAN
02-07-2006, 15:56
با سلام تارا جان
ببين من اين لينكي كه ميدم حاوي آخرين ورژن اين برنامه + patch هست كه اونو به نسخه ي Premium تبديل ميكنه.اين نسخه ي پرميوم رو شركت real player فقط ميفروشه و واسه دانلود نميذاره با استفاده از نسخه ي پرميوم ميتوني فايلهاي rm يا هر فورمتي كه real player پخش ميكنه رو به فورمتهاي ديگه از جمله MP3 تبديل كني (با كيفيتي كه هيچ كانورتري اين چنين كانورت نميكنه )يا اكولايزر 10 قسمتي در اختيار شما خواهد بود تا تنظيمات صدا رو به بهترين نحو ممكن قرار بدي.patch كردن هم خيلي راحته.بعد نصب كل برنامه رو ببند.بعد Patch رو تو پوشه ي نصب برنامه كپي و اجراش كن.مثلا من برنامه رو دراين مسير نصب كردم و patch رو هم به همين جا كپي كردم:
C:\Program Files\Real\RealPlayer
Real One Realplayer 10.5 Gold Plus Premium Activator:
لينك غير مستقيم از راپيدشير:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or_ufs.pl.rar
لينك مستقيم از راپيد كه تا 3 july وقت داري و بعد اين لينك مي سوزه.شما ميتوني لينك مستقيم رو كپي كني و با يكي از دانلود منيجرها دانلود (با DAP هم ميتوني )كني بدون اين كه به سايت راپيدشير بري:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or_ufs.pl.rar
براي خارج كردن فايلهاي موجود در فايلي كه دانلود ميكني از اين پسوورد استفاده كن:
ZIP PASSWORD:
ufs.pl
ديگه فكر نميكنم مشكلي داشته باشي.راستي اگه ديدي لينك مستقيم سوخته از لينك غير مستقيم استفاده كن.قربانت

tara
02-07-2006, 21:23
اقای Ivan از اینکه لطف کردید و دانلود برنامه رو همراه نحوه کرک کردن ان گذاشتید بینهایت سپاسگزار م. امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید.
با تشکر تارا از دانمارک

tara
03-07-2006, 17:22
با سلام به شما اقای Ivan، چطور میتونم بفهمم که برنامه Real One Player 10.5 Gold درست کرک شده یا نه؟
با تشکر تارا از دانمارک

Tornado2800
03-07-2006, 17:50
Help/ ببین Register و یا چیزی در مورد BUY هست یا نه