PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جهت کار اینترنتی چه هاردی بخرم ؟

ahmad881
25-06-2011, 13:49
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت دوستان گلم

هارد معرفی کنید جهت : 1) آرشیو کردن اطلاعات 2) زیاد رایت کردن از روش ( یعنی زیاد ازش استفاده می کنم )

در واقع محصولات فروشگاه اینترنتی خودما می خوام آرشیو کنم و رایت کنم واسه مشتری ها

1) نمی خوام سرعتش خیلی داغون باشه که فردا کلافم کنه و مجبور بشم بفروشمش
2) نمی خوام جنسش آشغالی باشه چون ممکنه زیاد باهاش کار کنم ( پس مارک فوق عالی هم لازم ندارم در حدی که واسم کار کنه و آشغالی نباشه کفایت می کنه )
3) اندازه و . . . برام مهم نیست چون واسه کار می خوام پ
4) کمترین قیمت ها را داشته باشه ( می دونم یک سری قیمت پایین ها هستند که آشغالی هستند !! من منظورم اونا نیست، منظورم اینکه با داشتن شرایطی که اعلام کردم کمترین قیمتی که می تونم گیر بیارم چنده

با در نظر گرفتن چهار تا فاکتور فوق و کاری که من قراره انجام بدم بفرمایید کمترین قیمت هارد یک ترا بایت و دو ترابایت کدوم هست؟ مدلش را لطف کنید اعلام کنید

خیلی خیلی ممنونم

ahmad881
25-06-2011, 14:05
این چند مدل خوبه ؟
1)
WD 2TB My Book Essential USB 3.0 قیمت 159 تومن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2)
Seagate® Expansion™ 2TB External Drive قیمت 138 تومن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3) قیمت 145 تومن
Seagate 2TB GoFlex Desk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آیا مثلا این سه تا مدل با توجه به قیمتشون اون توقعات و مسائلی که من گفتم را در بر می گیرن ؟
مدل دیگه ای پیشنهاد دارید؟