PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال

hasani2008
25-06-2011, 11:25
با سلام من ميخواستم گوشي سامسونگ Galaxy بگيرم ولي وقتي وارد سايت جي اس ام شدم انواع گوشي Galaxy رو مشاهده كردم ميخواستم بدونم مدل استاندارد و اصلي اين گوشي چيه
هم سيستم عامل ويندوز (ميخوام برنامه كم نياره)و قيمت مناسبي داشته باشه(در صورت امكان قيمت هم بديد)
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.....

M A M M U T
25-06-2011, 13:17
با سلام من ميخواستم گوشي سامسونگ Galaxy بگيرم ولي وقتي وارد سايت جي اس ام شدم انواع گوشي Galaxy رو مشاهده كردم ميخواستم بدونم مدل استاندارد و اصلي اين گوشي چيه
هم سيستم عامل ويندوز (ميخوام برنامه كم نياره)و قيمت مناسبي داشته باشه(در صورت امكان قيمت هم بديد)
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.....
والا مدل گالاکسی که زیاد داریم.galaxy اسم یه سری از گوشی های سامسونگ هست...مثل سری N نوکیا....مدل پایه ای هم نداره......یه گروه از گوشی های سامسونگ هست که پیشوند galaxy دارن....
مثل galaxy s و یا galaxy ace

.:PAR3A:.
25-06-2011, 14:56
و هیچکدومشون هم ویندوز نیستن و اندروید هستن... قوی ترین گوشی دنیا و قوی ترین گلکسی ، گلکسی اس 2 هست... که 850 تومنه... گلکسی اس هم هست که تقریبا قوی ترین گوشی تک هسته ایه که 500 تومنه...

hasani2008
25-06-2011, 15:35
و هیچکدومشون هم ویندوز نیستن و اندروید هستن... قوی ترین گوشی دنیا و قوی ترین گلکسی ، گلکسی اس 2 هست... که 850 تومنه... گلکسی اس هم هست که تقریبا قوی ترین گوشی تک هسته ایه که 500 تومنه...
مرسي از راهنمايي

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

اگر امكانش هست يه گوشي در تا 350-400 كه برنامه خور باشه و محيط جذابي داشته باشه (من تا امروز بيشتر از 10 تا گوشي عوض كردم كه همشون نوكيا بوده از محيط كاربريش خسته شدم واقعاً)معرفي كني يه دنيا ممنونت ميشم....
يعني برنامه و بازي با گرافيك و در كل گوشي باكلاسي باشه تا بتونم بيشتر كارهام رو باهاش انجام بدم
مثلا مرورگر اينترنتش خيلي كاربرپسند باشه و ....

P I R A N H A
25-06-2011, 17:44
گلکسی اس ال
x10
دیفای

maziarzar
25-06-2011, 18:18
به ترتیب از قیمت پایین به زیاد
گاکسی ایس330تومنه
گالکسی اس ال 440 که از همه مناسب تره تو این رنج بهتره این گوشی رو بگیری بهترینه
و
.