PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید Samsung Galaxy 551 (راهنمایی)

Lovelyman
24-06-2011, 12:26
سلام من میخوام گلکسی 551 بگیرم و الان سا ساله که ان 81 دارم تا به حال با اندروید کار نکردم و چیزی ازش نمیدونم ولی شنیدم قارسی رو ساپورت نمیکنه میخوام بدونم موقع خرید باید چه کارایی انجام بدم منظورم چه چیزایی رو تست کنم؟ یا مثلا از فروشنده چی بخوام؟ تو جعبه چیا هست؟
چه برنامه هایی خودم میتونم نصب کنم که گوشی فارسی رو هم ساپورت کنه یا اگه خیلی تخصصی هست از فروشنده بخوام؟
ممنون میشم کمک کنید :)

maziarzar
24-06-2011, 13:39
اگه می تونی گالکسی پرو بی7510 بگیر

Lovelyman
24-06-2011, 16:29
بنده این گوشی رو پسندیدم :) اگه ممکنه راجع به همین کمکم کنید

Lovelyman
24-06-2011, 16:43
من این گوشی رو با اینکه از خیلی نظرها سرتر هست به خاطر اندروید کنار گذاشتم به نظرتون اندروید می ارزه از 8مگاپیکسل دوربین بگذرم؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ویواز

h!tman
24-06-2011, 17:07
دوربین رو بیخیال اگر دوربین خوب میخواهید X10 مینی هم دوربین خوبی داره
دوربین هم کلی بحث جدا داره ولی ویواز سیمبین هست و کلا تعطیله
گوشی هم با نصب رام فارسی میشه کرد ولی خودم تریجحا اصلا فارسی نصب نمیکنم شما اگر سختتونه میتونید نصب کنید
ولی خوب آندروید یک چیز دیگست و اونقدر براش نرم افزار هست که واقعا از گوشی لذت میرید
اگر این مدل رو پسند کردید
توی جعبه که باید هندز فری شارژر و کاتالوگ باشه یا اگرجعبه توی ایران باز نشده باشه توسط گارانتی(که شده اونم دزدی چون کامتل) یک رم 2هم توش هست
شما برای اس ام اس میخواهید ؟ نرم افزار هاش هست اسم دقیقش یادم نیست ولی توی همین فروم هست
ببینید فروشنده بهتون میگه میخوام برات نرم افزار بریزم 15تومن میشه میخوای؟
من بهتون پیشنهاد میکنم که اصلا از فروشنده چیزی نخواید چون هیچ چیز بدرد بخوری براتون نمیریزه و یک دزدی واقعی میکنه!
شما اگر تهران تشریف دارید از علائدین که خریدید به سر چهار راه ولیعصر بیاید و یک اندروید پک بخرید با قیمت 13هزار تومن و 8تا دی وی دی نرم افزار
اگر هم سرعت اینترنت خوبی دارید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مرجع آندروید ایران
یا همین پی سی ورلد
یا کمیاب آنلاین
کلا برای آندروید نرم افزار خیلی زیاده و راحت هم میتونید فارسی باهاش کار کنید

maziarzar
24-06-2011, 17:12
اگه دوربین خیلی مهمه که پیکسون12
وگرنه که سی6-01 بگیر
تو اندریود هم گالکسی ایس ارزونترین گوشی ومناسب ترین گوشی تو محدود300تومن هست

HEGMATANEH
24-06-2011, 19:23
دوست عزیز سراغ 551 نرو چون مشکل رزولشن پیدا میکنی و اکثر بازیهارو نمیتونی نصب کنی
گالاکسی ایس خوبه و ارزونتر از اون جیو گوشی های خوبین و رزولوشن های بالایی دارند
فقط مزیت 551 به صفحه کلیدشه که وقتی قرار نباشه زیاد باهاش بازی کنی به دردت نمیخوره