PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرایدم رو دوگانه سوز بکنم؟

Soalziad
23-06-2011, 20:44
پرایدی قدیمی دارم و مصرف بنزینم به شکل وحشتناکی بالاست. گازسوز کردنش کار درستیه؟ اصلا اگر شرکتی گازسوز بشه به سر ماشین چی میاد؟ کمی راهنمایید کنید. با تشکر از شما.

hamed malekpour
23-06-2011, 21:38
از من می شنوی بفروشش ویه پراید جدید دوگانه سوز یا تک گانه بخر آخه مگه پراید مصرفش بالاست که مردم می رند و دوگانه می کنند پیکان من برای 100کیلومتر نزدیک 10لیتر می سوزونه ولی من باز هم دوگانه سوزش نمی کنم چون ماشین سنگین وبدرد نخور می شه وخطرناکه.

mohamad skystar
24-06-2011, 00:07
اگر قصد فروش ماشین رو ندارید بله گازسوز کنید تا این قدر پول بیهوده برای بنزین ندین.
بهترین کار همونطور که دوستمون در پست قبلی اشاره کردن خرید پراید مدل بالا هست.
در غیر این صورت همون گازسوز بهتره.
گاز به مرور زمان به سرسیلندر ماشین آسیب میرسونه.

farshad bugatti
24-06-2011, 13:27
ماشین شما در صورت قدیمی بودن عمر مفید خودشو کرده و نیاز به تعویض قطعه و .. داره!
اگه بودجتون مناسبه پراید مدل بالا حداقال 85 تمیز بخرید!

Soalziad
24-06-2011, 19:03
منظور شما عزیزان از پراید مدل بالا صرفا پرایدی مدل 84 به بعد هست یا پرایدی دوگانه سوز؟ من چه ماشینم جدید باشه و چه قدیمی هفته ای حداقل 60 لیتر مصرف بنزین دارم. یعنی ماهانه به طور آزاد حساب کنیم میشه 170 هزار تومان. یعنی سالی حدود 2 میلیون تومان. برای همین میخواستم گازسوز کنم. پراید حال حاضرم به لحاظ سوخت مشکلی نداره و بهینه شده. منظور من از مصرف وحشتناک بالا این بود که به طور معمول به خاطر رفت و آمد هفتگی به شهرستان مصرفم بالاست. نه اینکه ماشین مشکلی داشته باشه.

hamed malekpour
25-06-2011, 11:16
منظور شما عزیزان از پراید مدل بالا صرفا پرایدی مدل 84 به بعد هست یا پرایدی دوگانه سوز؟ من چه ماشینم جدید باشه و چه قدیمی هفته ای حداقل 60 لیتر مصرف بنزین دارم. یعنی ماهانه به طور آزاد حساب کنیم میشه 170 هزار تومان. یعنی سالی حدود 2 میلیون تومان. برای همین میخواستم گازسوز کنم. پراید حال حاضرم به لحاظ سوخت مشکلی نداره و بهینه شده. منظور من از مصرف وحشتناک بالا این بود که به طور معمول به خاطر رفت و آمد هفتگی به شهرستان مصرفم بالاست. نه اینکه ماشین مشکلی داشته باشه.
پس با این شرایط می تونید دوگانه سوز کنید .

Soalziad
25-06-2011, 12:43
سوال اینجاست که اصلا فرآیند دوگانه سوز کردن ماشینی که از ابتدا دوگانه سوز نیست منطقیه؟ چون مدام هشدارهایی میشنویم که ماشین هایی که دوگانه سوز شدند (نه کارخان های ها) یا آتیش گرفتن یا منفجر شدن یا کنترل ماشین خارج شده یا موتور به طور کلی از کار افتاد یا کشش کم شده یا سیستم کلی ماشین با اختلال روبرو شده.

mohamad skystar
25-06-2011, 13:20
سوال اینجاست که اصلا فرآیند دوگانه سوز کردن ماشینی که از ابتدا دوگانه سوز نیست منطقیه؟ چون مدام هشدارهایی میشنویم که ماشین هایی که دوگانه سوز شدند (نه کارخان های ها) یا آتیش گرفتن یا منفجر شدن یا کنترل ماشین خارج شده یا موتور به طور کلی از کار افتاد یا کشش کم شده یا سیستم کلی ماشین با اختلال روبرو شده.

کلا خودروهای دوگانه سوز تو ایران تا این حد رواج داره و خیلی زیاد آسیب به موتور خودروها
همچنین منجر حوادث ناگوار شده.
کپسول=بمب ساعتی
البته این نظر من بود چون همیشه از روز اول تا آخر عمر با خودروی دوگانه سوز مخالفم.