PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز هم آتش سوزی

8211534635
23-06-2011, 17:51
سلام
چرا تاپیک آتش سوزی محصولات ایران خودرو جمع شد؟
دیشب حوالی ساعت 3 با داد و فریاد و تقاضای آب بیدار شدیم از پنجره که خیابان را دیدم متوجه شدم یک ماشین آتش گرفته که به اب یا کپسول نیاز دارد
با کمک همسایه ها اتش را خاموش کردیم
پژو پارس مدل 88 بود که از زیر سپر شروع به اتش سوزی کرده بود راننده و خانواده اش نیز زائر بودند که تازه همان ساعت به مشهد رسیده بودند و دنبال مکان اسکان فرهنگیان می گشتند که ماشین بدون هیچ سابقه خاصی شروع به آتش کرده بود
خلاصه بعد از خاموش کردن اتش زنگ زدیم به امداد خودرو ایران که بعد از حدودا 30 دقیقه یک وانت امد تا ماشین اسیب دیده را ببرد فقط همین
راننده که حوالی ظهر امد که وسایل خود را که در منزل همسایه ها گذاشته شده بود ببرد گفت که نمایندگی تعمیرات - نجفی گل - تمام پول تعویض قطعات را گرفته و بسیار بد برخورد کرده است و فقط برای باز کردن و بستن مجددا سپر 30 هزار تومان فاکتور کرده و کل مبلغ بالاتر از 110 هزار تومان شده است
ماشین مدل انتهای 88 و 36 هزار تا کارکرده بوده است

حال سوال اینجاست که خودرو 18 میلیونی یک کپسول ساده ندارد؟ بعد از کلی تبلیغ برای سلامت مدل های جدید باز هم آتش می گیرد؟ با اینکه به گفته راننده هیچگونه تغییری در سیم کشی باتری و تجهیزات ماشین بوجود نیامده است باز هم ایرانخودرو خسارت را قبول نمی کند؟
به قول دوستان همین انجمن :آمدیم خودرو ساز بشویم افسانه خلق کردیم!
موفق باشید

mohamad skystar
23-06-2011, 23:26
سلام

اینم تاپیک برای آتش سوزی خودروها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست من اول بین تاپیک ها دقیق بگردین.

monazzah
26-06-2011, 14:15
سلام
دیشب حوالی ساعت 3 با داد و فریاد و تقاضای آب بیدار شدیم از پنجره که خیابان را دیدم متوجه شدم یک ماشین آتش گرفته که به اب یا کپسول نیاز دارد
با کمک همسایه ها اتش را خاموش کردیم
پژو پارس مدل 88 بود که از زیر سپر شروع به اتش سوزی کرده بود راننده و خانواده اش نیز زائر بودند که تازه همان ساعت به مشهد رسیده بودند و دنبال مکان اسکان فرهنگیان می گشتند که ماشین بدون هیچ سابقه خاصی شروع به آتش کرده بود
خلاصه بعد از خاموش کردن اتش زنگ زدیم به امداد خودرو ایران که بعد از حدودا 30 دقیقه یک وانت امد تا ماشین اسیب دیده را ببرد فقط همین
راننده که حوالی ظهر امد که وسایل خود را که در منزل همسایه ها گذاشته شده بود ببرد گفت که نمایندگی تعمیرات - نجفی گل - تمام پول تعویض قطعات را گرفته و بسیار بد برخورد کرده است و فقط برای باز کردن و بستن مجددا سپر 30 هزار تومان فاکتور کرده و کل مبلغ بالاتر از 110 هزار تومان شده است
ماشین مدل انتهای 88 و 36 هزار تا کارکرده بوده است

حال سوال اینجاست که خودرو 18 میلیونی یک کپسول ساده ندارد؟ بعد از کلی تبلیغ برای سلامت مدل های جدید باز هم آتش می گیرد؟ با اینکه به گفته راننده هیچگونه تغییری در سیم کشی باتری و تجهیزات ماشین بوجود نیامده است باز هم ایرانخودرو خسارت را قبول نمی کند؟
به قول دوستان همین انجمن :آمدیم خودرو ساز بشویم افسانه خلق کردیم!
موفق باشید
سلام فقط به یک دلیل محصول ایران خودروست و مجبور به خرید:2:

.F.A.R.I.D.
27-09-2011, 18:32
این هم آتش سوزی خود به خود محصولات ایرانخودرو.
این بار پژو 206
با عکس ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پژو پارس اتوماتيك
17-11-2011, 20:01
دوست عزيز ديگه بايد ايران خودرو اين ماشيناي اوراقيشو جمع كنه چون بزودي مغلوب بازار خواهد شد چرا كه ماشين هاي چيني با اين توليدات خوبشان هوش از سر آدم مي برند من خودم يك پژو پارس اتوماتيك دارم اما از دبي آوردم كه خدا رو شكر گير اين ايران خودروئ نيفتادم.اگه سوال داشتي بپررس/قربانت

F A R I D
20-11-2011, 19:29
دوست عزيز ديگه بايد ايران خودرو اين ماشيناي اوراقيشو جمع كنه چون بزودي مغلوب بازار خواهد شد چرا كه ماشين هاي چيني با اين توليدات خوبشان هوش از سر آدم مي برند من خودم يك پژو پارس اتوماتيك دارم اما از دبي آوردم كه خدا رو شكر گير اين ايران خودروئ نيفتادم.اگه سوال داشتي بپررس/قربانت
پژو پارس از دبی آوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18:
تو خارج از ایران چیزی بنام پژو پارس نداریم. اونم الان تو این دوره زمونه. فقط پژو 405 و 406 داریم.

pishooo2
17-02-2012, 05:54
به به انگاری یه خبرایی هست و ما ازش خبر نداریم شب 3 شنبه واسه زیارت به قم رفته بودم تو یکی از خیابوناش دیدم انگار شلوغه رفتم جلوتر دیدم به به انگاری یه خبرایی شده :31:
یه 206 خوشگله نازه مامانی از زیر سپر در حال سوختن بود حدود 10 دقیقه ای نگاه کردم بهش خیلی باحال بود عجب دودی میکرد کلی حال داد و این که ماشالا هرچی ما وایادیم نگاه کردیم اتیش بیشتر میشد اما خبری از اتیش نشانی نشد این نکتش واسم خیلی جالب بود
خلاصه گفتم شاید خطر داشته باشه و این بود که سوار شدمو رفتم

mohamad skystar
17-02-2012, 11:18
تاپیک جامع آتش سوزی خودروها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]