PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : galaxy fit یا wave723

skyman53
23-06-2011, 09:10
با سلام به اساتید

فکر کنم عنوان مطلب به اندازه کافی گویا باشه

یه گوشی میخوام با این مشخصات
1 قیمت بین 200 تا 300
2- دوربین خوب حداقل 5 مگا پیکسل
3-صفحه لمسی ترجیحا خازنی
4- مالتی مدیا خوب
5- کیفیت صفحه نمایش مطلوب
6- سیستم عامل آندروید یا بادا

با توجه به پولی که میخوام بدم طبیعتا نمیتونم مدلهای بالا مثل wave1 ,2 یا galaxy ace
بگیرم.
مدلهای دیگه تو این رنج یمت هم دوربین 3.2 دارن.

کیفیت عکسای 723 به نظرم خیلی بهتر از فیت هستش
همینجور صفحه 723 از فیت یه ذره بهتره ( 240*320 در مقابل 240*400 )
اما آندروید برا فیت یه مزیته هر چند بادا هم داره خوب پیش میره

با آپدیت هر دو گوشی به ورژنهای بالاتر بادا و آندروید ممکنه بعضی از ضعفاشون کم بشه مثل فیلمبرداری یا پخش divix و ..

مشکل gps هم که پولیه باید حل بشه در غیر اینصورت اگه بخوام یه گوشی بگیرم که علی رغم داشتن سیستم عامل کاراییش در حد جاوا باشه به نظرتون منطقی تر نیست یه کمرا فون مث پیکسون 12 بگیرم؟

خیلی اهل برنامه و بازی نیستم ولی خب گاهی که بازی میکنم دوست دارم یه گرافیک خوب یا بازی نیمه هوشمندی باشه که وقتم تلف نشه
ببخشید زیاد حرف زدم
فقط تقاضا دارم بدون تعصب قضاوت کنین تا بتونم بهتر انتخاب کنم
مخلص همه بر و بچ هم هستم

Punisher_2008
23-06-2011, 10:03
با سلام به اساتید

فکر کنم عنوان مطلب به اندازه کافی گویا باشه

یه گوشی میخوام با این مشخصات
1 قیمت بین 200 تا 300
2- دوربین خوب حداقل 5 مگا پیکسل
3-صفحه لمسی ترجیحا خازنی
4- مالتی مدیا خوب
5- کیفیت صفحه نمایش مطلوب
6- سیستم عامل آندروید یا بادا

با توجه به پولی که میخوام بدم طبیعتا نمیتونم مدلهای بالا مثل wave1 ,2 یا galaxy ace
بگیرم.
مدلهای دیگه تو این رنج یمت هم دوربین 3.2 دارن.

کیفیت عکسای 723 به نظرم خیلی بهتر از فیت هستش
همینجور صفحه 723 از فیت یه ذره بهتره ( 240*320 در مقابل 240*400 )
اما آندروید برا فیت یه مزیته هر چند بادا هم داره خوب پیش میره

با آپدیت هر دو گوشی به ورژنهای بالاتر بادا و آندروید ممکنه بعضی از ضعفاشون کم بشه مثل فیلمبرداری یا پخش divix و ..

مشکل gps هم که پولیه باید حل بشه در غیر اینصورت اگه بخوام یه گوشی بگیرم که علی رغم داشتن سیستم عامل کاراییش در حد جاوا باشه به نظرتون منطقی تر نیست یه کمرا فون مث پیکسون 12 بگیرم؟

خیلی اهل برنامه و بازی نیستم ولی خب گاهی که بازی میکنم دوست دارم یه گرافیک خوب یا بازی نیمه هوشمندی باشه که وقتم تلف نشه
ببخشید زیاد حرف زدم
فقط تقاضا دارم بدون تعصب قضاوت کنین تا بتونم بهتر انتخاب کنم
مخلص همه بر و بچ هم هستم

سلام..
دوست عزیز اگه تا 300 میتونی ویو 1 بگیر... یکمی گرونتر..
من ویو 723 دارم..
دوربینش 5 هست. فلشو فوکوس خودکار. تشخیص لبخند کیفیت عکساش خیلی خوبه....
تاچش خیلی راحته... کمترین اشاره کار میکنه . مولتی تاچ هم داره..
کیفیت ال سی دیش خوبه.. ولی عالی نیست... در کل خوبه.. نورش هم خودت میتونید تنظیم کنید.
ولی قابلیت مولتی مدیایی.. اینجا ویو 723 ضعیفه... موزیک پلیرش عالیه... اکثر فرمت هارو پشتیبانی میکنه صدای خیلی خوبی داره..
ولی بخش ویدیو.. فرمت های mp4.3gp .wmv رو بخش میکنه وضوح نباید از وضوح ال سی دی بیشتر باشه و فعلا هیچ برنامه هم نیست که بشه بهتر کرد.. کیفیت پخش کلیپاش خوبه.. باید فرمتش اونایی باشه که گفتم وضوح نباید از 240 400 بیشتر باشه.. با خود برنامه کایز از طریق pc راحت میتونید هر کیلیپی رو تبدیل کنید بدون افت کیفیت..

ولی ویو 1 و 2 بخش ویدیو خیلی قویتری دارند. سخت افزار خیلی قویتری هم دارند... البته با امدن بادا 2 برای ویو 723 هم 100% بهتر میشه و بخش ویدیو بهبود پیدا میشه.. ولی من که باهاش مشکلی ندارم. و برنامه هاش قویتر خواهد شد..
در کل زیاد برنامه نداره... برنامه هاشی کم هست. .و زیادم کاربردی نیست.. بیشتر باید از جاواش استفاده کنید ولی تم و بازی زیاد داره. بازی هاش سرگرم کننده هستند ولی گرافیکی نیست... در حد 3D بیشتر شبیه با حاوا ولی بازی هاش قشنگن.میخوای برای نمونه چند تا اسکرین شات از بازی هاش قرار بدم برات.... البته الان بازی های جاوا لمسی خیلی زیاد داره میشه که من اونارو بیشتر میپسندم....
ولی بازم با امدن بادا 2 بخش بازی هم بهتر میشه چون یکی از قابلیت های بادا قابلیت تغیر سایز ویو WVGA , WQVGA بود..:40:
ولی از لحاظ مرورگر . چت . دیکشنری جاوا این چیزارو تا دلت بخواد جاوا داره..

ولی بازم سیستم عامل اندورید هم در نظر بگیر برنامه هاش خیلی زیادن هر برنامه ای که بخوای برای اندورید هست از انواع پلیر ها مروگر ها و... خلاصه از ازن لحاظ کم نمیاره.:40::40:ولی با وضوح پایین fit باید بیخیال بازی بشی بازی هاش میشه مثل همون ویو.. تازه بعد ها با امدن بادا 2 حتما به خاطر اون قابلیتی که گفتم بازی هاش پیشرف میکنه.. در کل جای پیشرفتش خیلی زیاده.

در مورد GPS هم من متوجه منظرتون نشدم... برای هر دو گوشی برنامه GPS رایگان وجود داره..

سوالی بود در خدمتیم.

h!tman
23-06-2011, 10:14
تو رنج پول شما
Galaxy Fit
Galaxy mini
Wave 723
X10 mini
Galaxy 5
S 5330 Wave
S5220 Wave
هست
دوربین ها به ترتیب
5
3.2
5
5
2
3.2
3.2
ولی از نظر تصویر برداری فیت و ویو 723 تفاوت چندانی ندارند
و جی پی اس هم هر دوشون دارن یا میتونین اقلیم استفاده کنید
اگر میخواهید آندروید خوب بخرید Gio هم هست ولی خوب دوربین براتون مهم تره پس فیت پیشنهاد میشه
جاوا هم قدیمی شده و ساپورت نرم افزاریش کمه
اذیت هم میکنه و خیلی زود هم گوشی ای مثل پیکسون 12قدیمی میشه
حالا جدا از بحث گوشی
آی پاد تاچ هم هست 16گیگش 270-280 تومن که فیلم بردای HDداره و کیفیت تصویر خیلی توپی داره
قدرت پردازشی خیلی توپ تر و مهم تر این که IOS هست و اپل هم میدونید بازی ها و نرم افزار های توپی داره
مالتی مدیاش هم از نظر من توپه و کلا خودم با این که از اپل خوشم نمیاد این آی پاد رو دوست دارم
(این یک پیشنهاد بود :دی ربطی به مبحث مورد بحثمون نداشت )

skyman53
23-06-2011, 10:45
سلام..
دوست عزیز اگه تا 300 میتونی ویو 1 بگیر... یکمی گرونتر..
من ویو 723 دارم..
مگه ویو 1 هنوز تو بازار هست؟اگه 300 باشه با گارانتی مطمئنا اونو میگیرم
ولی از لحاظ مرورگر . چت . دیکشنری جاوا این چیزارو تا دلت بخواد جاوا داره..

ولی بازم سیستم عامل اندورید هم در نظر بگیر برنامه هاش خیلی زیادن هر برنامه ای که بخوای برای اندورید هست از انواع پلیر ها مروگر ها و... خلاصه از ازن لحاظ کم نمیاره.:40::40:ولی با وضوح پایین fit باید بیخیال بازی بشی بازی هاش میشه مثل همون ویو.. تازه بعد ها با امدن بادا 2 حتما به خاطر اون قابلیتی که گفتم بازی هاش پیشرف میکنه.. در کل جای پیشرفتش خیلی زیاده.

پس شما بین فیت و 723 ویو رو ترجیح میدی؟ممکنه فیت هم بعد از آپ شدن به آندروید جدید وضعش بهتر شه؟
در مورد GPS هم من متوجه منظرتون نشدم... برای هر دو گوشی برنامه GPS رایگان وجود داره..
آخه نوشته gps نسخه آزمایشی بعد از یه مدت باید هزینه بدی برا استفادش
سوالی بود در خدمتیم.
مخلصیم خدمت از ماست

skyman53
23-06-2011, 10:48
تو رنج پول شما
Galaxy Fit
Galaxy mini
Wave 723
X10 mini
Galaxy 5
S 5330 Wave
S5220 Wave
هست
دوربین ها به ترتیب
5
3.2
5
5
2
3.2
3.2
اگر میخواهید آندروید خوب بخرید Gio هم هست ولی خوب دوربین براتون مهم تره پس فیت پیشنهاد میشه
حالا جدا از بحث گوشی
آی پاد تاچ هم هست 16گیگش 270-280 تومن که فیلم بردای HDداره و کیفیت تصویر خیلی توپی داره
قدرت پردازشی خیلی توپ تر و مهم تر این که IOS هست و اپل هم میدونید بازی ها و نرم افزار های توپی داره
مالتی مدیاش هم از نظر من توپه و کلا خودم با این که از اپل خوشم نمیاد این آی پاد رو دوست دارم
پس نظر شما رو فیت هست ؟
راستی این آیپاد که میگی مگه گوشیه؟ آخه به نظر میاد یه مالتی پلیر باشه نه گوشی. منظورم اینه که سیم کارت میخوره؟
بیشتر ازش برام بگو لطفا یه جورایی وسوسه شدم
ممنون

Punisher_2008
23-06-2011, 10:48
تو رنج پول شما
Galaxy Fit
Galaxy mini
Wave 723
X10 mini
Galaxy 5
S 5330 Wave
S5220 Wave
هست
دوربین ها به ترتیب
5
3.2
5
5
2
3.2
3.2
حالا جدا از بحث گوشی
سلام..
تمام حرفای ایشون تایید میشه:40::40::40:
ولی ایپد دیگه موبایل نیست.. باید در کنارش یک گوشی معمولی هم بگیره.:40:
جاوا کجاش ساپورتش کمه... من هر وقت میرم گالری موبایل 9 مثل ریگ بیابون براش برنامه و بازی اضاف کردن:40::40: یا هر سایته دیگه.. الان اندرید امده انجمن های فارسی خودمون همه رفتن سراغ اون کسی نیست جاوا رو بروز کنه...

h!tman
23-06-2011, 18:42
نه خوب جاوا هنوزم میگم ساپورت نرم افزاریش کمه
چون قدرت خاصی نداره برای عرضه
مثال رو توی بازی میزنم :
خفن ترین بازی های جاوا رو گیم لافت میزنه دیگه نه ؟
بهترین بازیشم پرنس پرشیا انتخاب شده
گرافیک این از Angry birds توی اندروید کمتره
یک بازی خفن جاوا در کنار بازی معمولی آندروید
جاوا یک زمانی بهترین بود بعد دیگه به اخر رسید و الزاماتی برای وجود امثال Android و IOS بود
چون دیگه چیز جدیدی نمیتونست براش بیاد
این آندروید با آپگرید به 2.3 کلا راه رو برای همه باز کرد
توی 2.2یکم مشکل با دوربین بود و یکم با نرم افزار
دلیل این که به سرعت 2.3آپگرید نشد حل نشدن این دو مشکل بود و فعلا هم ورژن خوب و کاملیه تا در جایی به مشکل بر بخورن باش

I pod هم من به شخصه خیلی خوشم میاد و حاضرم یک 1100بگیرم دستم به همراه این
چون شما داری Iphone4 بدون سیم کارد دستت میگیری هر چند کیفیت تصویر آی پاد از آی فون 4 به طرز نامحسوسی بیشتره ( تست ماشینی میگه اینو)
ولی خوب زیاد بدرد عکس برداری نمیخوره
فیلم بردای HD با کیفیت خیلی خوب ولی عکس برداری در حد یک دوربین 2مگا پیکسل
مهم ترین قسمتش IOS هست که واقعا سیستم عامل کاربر پسندیه و عاشقش میشید
آی پاد گوشی نیست و سیم هم نمیخوره
یک دونه 1100 یا Kp105ال جی بگیر کنارش
ولی استایل آی پاد کلا کلاس کاری خودشو داره و دیگه نگران نیستی گوشیت فرتی بیفته زمین :دی(یک دونه Kp105 دارم از بالای راه پله هامون 3طبقرو رفت پایین فقط خاموش شد:دی صدای زنگشم اندازه میکرولب کامپیوتر:)))
ولی با این سرعتی که آی پاد با سی پی یوش داره توی این رنج قیمت بهترین محصول اپل ه
اگر هم گوشی خواستید فیت دوربینش خوبه
جیو قدرت پردازندگیش(نه این که فیت بد باشه اونم قویه ولی این قوی تره:دی)

lost.hesam
24-06-2011, 12:49
خوب شما میتونین یه آیپاد تاچ بخرین بعد اگه خواستین یه 100 تومنی هم بعد ها جور میکنین میدین به اپل پیل که آیپاد رو تبدیل به آیفون میکنه.اگه خواستین بدونبن اپل پیل چیه تو گوگل یه سرچی بکنین خوبه

.:PAR3A:.
24-06-2011, 13:14
تو رنج پول شما
Galaxy Fit
Galaxy mini
Wave 723
X10 mini
Galaxy 5
S 5330 Wave
S5220 Wave
هست
دوربین ها به ترتیب
5
3.2
5
5
2
3.2
3.2
اگر میخواهی آندروید خوب بخرید Gio هم هست ولی خوب دوربین براتون مهم تره پس فیت پیشنهاد میشه
حالا جدا از بحث گوشی
موضوعات زیادی هست :
آیپاد تاچ نسل 4 که دوربین داره ، 16 گیگ نداره...
8 , 32 , 64
که 8 گیگش این قیمته...
که 8 گیگ هم عملا به درد نخوره... فوق العاده کمه... آیفون خیلی فضا میخواد... واس من 32 هم داره کم میاد هر چند بازی هام خیلی کمن...
کیفیت تصویر هم بیخیال دیگه خر نیستیم :دی (شوخی کردم ;))
آیپاد 0.7 مگاپیکسله :دی هفت دهم !!! فکرشو بکن!!!
توی شرایط نوری خوب ، عکسش بد نیست ، البته توی مونیتور 3.5 اینچش :دی اما اگه یه کم زوم کنین ، چیزی جز نویز نمی بینین... و همینطور اگه یه کم نور بد باشه ، دیگه کلا نویز میبینین...
دوربین آیفون هم خیلی خیلی خیلی خیلی بهتره ازش :دی قابل مقایسه نیست...
اپل پیل هم به هیچ وجه توصیه نمی شه... بسیار چیز مزخرفیه ، گوشی رو اندازه آجر می کنه ، قیافشو به شدت داغون می کنه ، توی خیلی از موارد سر تماس و اس ام اس بگیر نگیر داره و کلا از هر لحاظ چیز چرتیه...
بادا منم فک می کردم سیستم عامل خوبیه ، ولی بعد از اینکه یه ویو واس مادرم خریدم متوجه شدم فوق العاده سیستم عامل بیخودیه...
و از یه طرف هم اگه بخواین گوشی اندرویدی ارزون بخرین ممکنه اذیت کنه... اندروید سیستم عامل تقریبا پرمصرفیه... اما اگه به اندروید 2.3 آپدیت شه که فیت میشه تقریبا خیلی بهتر میشه...
و اما ویو 723 هم خیلی لگش کم نیست...
و با این چرت و پرتایی که گفتم من مسلما فیت ور میدارم...

Punisher_2008
24-06-2011, 13:36
نه خوب جاوا هنوزم میگم ساپورت نرم افزاریش کمه
چون قدرت خاصی نداره برای عرضه
مثال رو توی بازی میزنم :
خفن ترین بازی های جاوا رو گیم لافت میزنه دیگه نه ؟
بهترین بازیشم پرنس پرشیا انتخاب شده
گرافیک این از Angry birds توی اندروید کمتره
یک بازی خفن جاوا در کنار بازی معمولی آندروید
جاوا یک زمانی بهترین بود بعد دیگه به اخر رسید و الزاماتی برای وجود امثال Android و IOS بود
چون دیگه چیز جدیدی نمیتونست براش بیاد
این آندروید با آپگرید به 2.3 کلا راه رو برای همه باز کرد
توی 2.2یکم مشکل با دوربین بود و یکم با نرم افزار
دلیل این که به سرعت 2.3آپگرید نشد حل نشدن این دو مشکل بود و فعلا هم ورژن خوب و کاملیه تا در جایی به مشکل بر بخورن باش

:دی)
سلام..
بازم با شما موافق هستم...
مثلا اگه یک برنامه برای پخش کیلیپ های کد دار بگردین جاوا همچین برنامه ای نداره.. مدیا پلیر زیاد داره ولی از کد های گوشی استفاده میکنه....
کلا برنامه هاش حرفه ای نیستند.. البته انتظارم میره که نباشه چون خودش خیلی ساده و سبک هست..
ولی از لحاظ مرورگر .برنامه چت. و بازی خیلی خوبه.. البته بازم از این لحاظ به پای اندورید نمیرسه.. ولی با مشکلی بر نمیخوری.. حد اقل من بر نخردم.. تا حالا انواع مختلف مرورگر uc.opera.firfox. chorome و... رو دارم استفاده میکنم..بهترین برنامه چت هم بهنظر من sh هست که حتی اونایی که اندورید دارند هم استفاده میکنند:40::40:

در مورد بازی دقیقا بازم حق با شماست.. بهترین بازی هاش در حد همون شاهزاده ایرانی و یا کشیش قاتل هست.. باز یهاش تو سبک سگا هست.. ولی سرگرم کننده هستند angry birds هم نسخه های زیادی واسه جاوا هست به پای اندورید نمیرسه ولی خیلی خوب کار کردن..

کلا مقایسه اندورید با جاوا مثل مقایسه سیستم داس با ویندوز 7 میمنه:31::31::31:
اندورید واقعا سیستم عامل قدرتمندیه.. من از اندورید فقط x8 رو داشتم هر برنامه ای به خواین برای اندورید هست..
به دوستمون هم توصیه میکنم اگه واقعا ساپورت برنامه میخوای و همینطور بازی های خفن در خرید اندورید شک نکن..
من ویندوز مویایل هم داشتم.. اون هم عالی بود. الان سیمبین ویرایش 3 و بادا دارم..

maziarzar
24-06-2011, 13:47
گالکسی ایس320تومنه
بهترین کار خرید ایس هست بهتره پولاتو جمع کنی
قدرتشون خیلی فرق داره

skyman53
25-06-2011, 08:01
با تشکر از همه دوستان

اولا موضوع بحثم به هیچ عنوان خرید آیپاد نیست

با توجه به اینکه میخوام یه گوشی در حدود همون 200 تا 300 بخرم که سیستم عامل داشته باشه البته سیمبین نباشه و اینکه دوربین خوب داشته باشه و صفحه نمایش مطلوب به این دو گوشی رسیدم wave723 , fit
حالا دوستان میگن wave 1 یا galaxy ace
طبیعتا اگه بیشتر خرج کنم گوشیهای بهتری گیرم میاد اما دقت کنین من نمیتونم بیشتر هزینه کنم
حالا یه دوستی گفته wave1 با 310 تومن میشه خرید یا دیگری گفته galaxy ace 320 تومنه خب اگه واقعا این دوتا قیمت واقعی باشه حتما انتخابهامو تغییر میدم

به هر حال ویو1 یا گالاکسی ایس قطعا از دو مدل قبلی بهترن.

راستی یه نکته دیگه خرید گوشی با گارانتی اصلی پارس مایکروتل که چیزی حدود 50 تومن تفاوت قیمت داره به صرفه هست؟

منظورم اینه که اگه گالاکسی ایس بخرم بدون گارانتی بهتره یا فیت با گارانتی (در اینصورت اختلاف قیمتشون خیلی کم میشه )

لطفا سریعتر راهنمایی کنین.اگه گوشی خوب دیگه ای هم مد نظر دارین بگین البته بجز x10 mini که صفحه کوچیک نمیخوام

مخلص همه بر و بچ

h!tman
25-06-2011, 09:21
شما میدونید گوشی رو خوب نگه میدارید به نظرم بدون گارانتی خیلی بهتره چون پول مفت به کامتل میدهید و خلاصه این که من به شخصه سر قضایای فهمیدم که کامتل جزو بدترین گارانتی هاست
فیت اگر این پول رو داری گوشی خوبیه
Ace هم 310-320 گیر میاد عزیز
حتی خود Digikala دات کام هم قیمت این گوشی رو بدون گارانتی با جی پی اس اقلیم(که بی مصرفه ) میده 315اینطورا
دیگه هر چی گوشی بود بهت گفتم:دی چیزی نمونده
اگر میدونی گوشی زیاد از دستت میفته و کلا خیلی بی احتیاط هستی با گارانتی فیت رو بگیر

skyman53
25-06-2011, 09:50
آقا یه سوال دیگه:
گارانتی فقط شامل سخت افزاره؟
منظورم اینه که اگه نرم افزار گوشی مشکل دار بشه یا بخوای آپدیت کنی اگه گارانتی باشه رایگان انجام میشه؟
اینهایی که مثلا دیجی کالا میفروشه بدون گارانتی فارسی هستن؟ از کجا مطمئن شم جنس تقلبی بهم نفروختن؟
ضمنا من آدم نسبتا منضبطی ام گوشی رو خوب نگه میدارم

skyman53
25-06-2011, 11:01
آقا تفاوتهای فیت با ace چیه؟

این مقدار تفاوت قیمت ارزش تغییر انتخاب رو داره؟

از قیمت ace کی خبر دقیق داره؟
ممکنه قیمتش بازم بیاد پایین یا بخرم؟

فرق گارانتی و بدون گرانتی چیه؟سخت افزاری و نرم افزاری
برا آپگریدش به ورژن جدید به مشکل نمیخورم؟اگه بدون گارانتی بخرم
اگه نکته ای مد نظرتون هست بفرمایید میخوام برم ace بگیرم

.:PAR3A:.
25-06-2011, 11:57
سی پی یو ، رم ، جی پی یو ، صفحه نمایش ، اوووووو :دی
به شدت ارزش تغییر انتخاب رو داره :دی
قیمتش هم 320 گیر میاد راحت...
سخت افزاری و نرم افزاری هیچ فرقی بین با گارانتی و بدون گارانتی نیست... گارانتی هم عملا بدون استفادس...
نچ... آپدیتش خیلی آسونه...
هیچ نکته ای نیس کله کن برو بخر :دی

Fatemeh.V
25-06-2011, 15:30
به دوستمون هم توصیه میکنم اگه واقعا ساپورت برنامه میخوای و همینطور بازی های خفن در خرید اندورید شک نکن..
من ویندوز مویایل هم داشتم.. اون هم عالی بود. الان سیمبین ویرایش 3 و بادا دارم..

من بين Wave II(بادا) و ace(اندرويد) شك دارم. شما كه بادا رو داري، به مشكلي برخوردي؟ براي بازي نميخواما! براي برنامه هاي كاربردي ميگم.

skyman53
25-06-2011, 17:11
بازم سلام

منم گرفتار دو دلی شدم

واقعا با این اختلاف قیمت منم میخوام یا ace بگیرم یا ویو2

اختلاف قیمتشون میارزه انتخابمو عوض کنم به نظر خودم فیلمبرداری ویو خیلی عالیه به سادگی نمیشه ازش گذشت

کیفیت صفحه اشم بهتره
رزولیشن هم بالاتر
تنها برتری ace آندروید بودنشه
نمیدونم چیکار کنم

P I R A N H A
25-06-2011, 17:43
اگه تو کار نرم افزاری ایس
اگه بیشتر فیلم و دوربین .. ویو2

maziarzar
25-06-2011, 18:29
درضمن دوست عزیز ویو بازی های گرافیک بالای زیادی داره اما پولیند
فکر کنم تو بازار سی دی بازب هاش باشن
من که خودم بازی هاشو دیدم کف کردم

skyman53
06-07-2011, 12:02
دوستان کسی نظری نمیده؟

بالاخره کدومشون؟ wave 723 or galaxy fit?

همه جا دارن میگن fit مثل ace هستش

اگه اینجوریه خب چرا حدود 100 تومن تفاوت دارن؟

softcenter1
06-07-2011, 15:17
کی گفته فیت مثل ace هست؟

ace پردازندش 800 هست..فیت 600 ه..

فیت صفحه و رزلوشنش پایین تر از ace هست

دوربین فیت فلاش نداره که خیلی خنده داره
-----------------------------------------------

ببین دوست عزیز..من خودم دقیقا مثل شمام!

تاپیکم هم میتونی ببینی زدم..

یه گوشی میخوام بخرم تا 300..

کلی تحقیق کردم..همه بررسی های تخصصی رو خوندم..توی فروم آندروییدی ها گیر سه پیچ دادم سوال کردم ازشون..

فقط به ace رسیدم...

فیت رو بیخیال شو...

ارزون ترین گوشی آنذدرویی که ارزش داره بخری ace هست...

یه نگاهی به کلیپ هاش توی یوتیوب بنداز..عاشقش میشی..لامصب دیزاین مثل آیفون!

...wave 2 رو هم مادر من داره...اصلا خوشم نمیاد!

صفحه تاچش رو اعصابه..

چه برسه به wave 723 !!!

من الان توی یه چیز موندم...که ace رو با گارانتی بگیرم..یا بدون گارانتی..

چون من مسیج فارسی میزنم..و ساپورت کیبوردش برام مهمه..

از طرف دیگه میترسم بهم بندازن بدون گارانتیشو..لامصبا اکثرشون دزدن توی بازار..

black years
08-07-2011, 09:54
به نظر من samsung galaxy gio بگیر با قیمت 260000 تومن و پردازنده 800 مگاهرتز

black years
08-07-2011, 10:04
دوستان کسی نظری نمیده؟

بالاخره کدومشون؟ wave 723 or galaxy fit?

همه جا دارن میگن fit مثل ace هستش

اگه اینجوریه خب چرا حدود 100 تومن تفاوت دارن؟

مقایسه Ace,Gio,Fit,Wave723

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

softcenter1
08-07-2011, 10:51
به نظر من samsung galaxy gio بگیر با قیمت 260000 تومن و پردازنده 800 مگاهرتز

اشتباهه محض!

فقط ace

black years
08-07-2011, 13:42
اشتباهه محض!

فقط ace

منم می دونم galaxy Ace بهتره ولی طبق خواسته ی ایشون که گفتن بین 200 تا 300 من گفتم Gio

softcenter1
08-07-2011, 18:38
درسته ولی دیگه بیست تومن که میتونن جور کنن..ace بدون گارانتی بگیرن!

ارزش داره!