PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ((((((نميدونم يهو چرا اينجوري شد ... لطفا راهنماييم كنيد )))))

jennnifer
07-06-2006, 14:21
وقتي كامپيوترو روشن ميكنم همه مراحل رو خوب بالا مياد ولي وقتي ويندوز بالا مياد هيچ اثري از آيكون ها و منوي استارت نيست ... فقط بك گراند هست ...(البته همه برنامه ها سره جاشه و كار ميكنه فقط رو صفحه هيچي نيست!!) الانم به هزار زور و زحمت و از طريق task maneger و Run تونستم بيام نت :blink: !!!! ... خواهشا كمك برسونيد ....

jennnifer
08-06-2006, 10:58
آقا ناميدم نكنيد !!!! من همه ي اميدم به اينجاست!!!!!

am-pixel
08-06-2006, 11:48
Man Yek Rahi Ro Pishnehad Mikonam
CD WINDOWS XP Ro Bezarin Bad Windows Ro Upgrade Konin
Ya Inke
Task Maneger To RunBenevisin EXPLORER Age Nayomad Bala Bayad Windows Ro Upgrade Konin Ke WindowsEton
Taghiri Nakone Ba Hamon NarmAfzara
< AM-PIXEL >

saviss
08-06-2006, 12:48
من بعضي وقت ها دچار شدم
معمولا درايو ويندوز رو اسكن ميكنم
بعدشم اگر نورتون وين داكتر داشته باشي يه ريپير هم با اون بكن
احتمالا جواب ميده
(براي راه اندازي هم توي منوي ران ميتوني دنبال اكسپلورر اگزه توي پوشه ويندوز بگردي و اوكي كني اينطوري اكسپلوررت مياد سرجاش)
بعدش مراحل بالا رو انجام ميدي
اگرم اكسپلورر نيومد بالا بازهم با استفاده از منوي ران همون برنامه هارو اجرا كن

jennnifer
09-06-2006, 13:03
سلام ... ممنون از راهنماييتون ... الان تو اين وضعيت از طريق منوي ران برنامه ها رو اجرا ميكنم ... همشون اجرا ميشن .. مشكلي ندارن ... دنبال اكسپلورردات اگزه هم كه ميگردم ماي داكيومنت رو برام باز ميكنه!!!! راستي آنتي ويروس من بيت دفندره ... اسكن ميكنم ببينم چي ميشه ... اگه اتفاقي نيافتاد مجبورم ويندوز رو آپ گرد كنم ... گرچه تا حالا اينكارو نكردم ( دستور العمل خاصي ميخواد؟؟؟) ... با اين كار ويندوز كه تغييري نميكنه ؟؟؟ ...
يه سوال ديگه اگه بخوام ويندوز رو ريپير كنم چي؟ ... يه بار خواستم اينكارو كنم يه شماره اي ازم خواست .. سريال نامبر نبود ... ميتونيد راهنماييم كنيد ...
ممنون از همفكريتون منتظرم ...

j0l6
09-06-2006, 17:31
سلام
از طریق safe mode وارد ویندوز شین و با استفاده از system restore سیستم رو به چند روز قبل که ویندوز موشکلی نداشت بر گردونین

jennnifer
10-06-2006, 15:05
سلام
از طریق safe mode وارد ویندوز شین و با استفاده از system restore سیستم رو به چند روز قبل که ویندوز موشکلی نداشت بر گردونین

سلام .. ميشه بيشتر توضيح بدين .. ميتونم ويندوز رو از طريق safe mode بالا بيارم ... ولي بعدش رو نميدونم ... چكار بايد كنم؟؟؟ ... :blink:

j0l6
10-06-2006, 15:12
بعدشstart--> all program-->accessories--->system tools--->system restor
بعدش یه صفحه باز میشه next رو بزن در صفحه ی بعد روی یه تاریخی که سیستمت درست بوده کلیک کن تا سیستم برگرده به اون تاریخ
موفق باشی