PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمم منو به عنوان administrator نمیشناسه !!!

matinone
21-06-2011, 22:29
با سلام
تو user accounts من به عنوان administrator هستم ولی برای دسترسی به قسمتهای خاصی از درایو c سیستم اجازه ی دسترسی رو نمیده و بعضی از بازی ها نمیتونن سیو کنن مگر اینکه به صورت run as administrator اجرا بشن یا بعضی از نرم افزارها هم اینطورین
چیکار کنم؟
ممنون

h!tman
21-06-2011, 22:39
چون اون ها رو Unknown میشناسه اجازه نمیده
ویندوزتون 7 یا ویستا هست درسته ؟
شما وقتی بهتون notify میده yes یا no نکنید Change when these notifications appear رو بزن
و غلطک رو بیار روی Never notify
این احتمالا مشکل بازی هاتو حل میکنه و وقتی که بازی بخواد توی رجیستری تغییری بده ازت اجازه میخواد
البته اگر با این قضیه مشکلت مرتفع نشد با استفاده از راست کلیک و Run as admin میتونی کارتو تا جایی پیش ببری

matinone
21-06-2011, 23:20
چون اون ها رو Unknown میشناسه اجازه نمیده
ویندوزتون 7 یا ویستا هست درسته ؟
شما وقتی بهتون notify میده yes یا no نکنید Change when these notifications appear رو بزن
و غلطک رو بیار روی Never notify
این احتمالا مشکل بازی هاتو حل میکنه و وقتی که بازی بخواد توی رجیستری تغییری بده ازت اجازه میخواد
البته اگر با این قضیه مشکلت مرتفع نشد با استفاده از راست کلیک و Run as admin میتونی کارتو تا جایی پیش ببری
ویندوزم 7 هستش
الان با این چی کار کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h!tman
21-06-2011, 23:24
برای کدوم اپلیکیشن دارید دسترسی ایجاد میکنید؟ برای من زمانی کسپرسکی مشکل رو ایجاد میکرد و بعضی فایل ها رو قرنطینه میکرد که با خاموش کردنش مشکلم رفع میشد

matinone
21-06-2011, 23:29
با GiliSoft File Lock Pro فقط بعضی از فایلا رو تو درایوایی غیر از c مخفی میکنم یا write protect میکنم

masood.ashoori789
21-06-2011, 23:56
با کسب اجازه از دوست عزیز . شما روی کامپیوتر کلیک راست کن . manage رو انتخاب کن . از نوار سمت چپ local users and groups رو انتخاب کن . وارد فولدر users شو ، روی administrator دابل کلیک کن و تیک گزینه ی account is disabled رو بردار . حالا یوزر خودتو حذف کن . log off کن و با admin بیا بالا . یه نکته بگم که شما از این به بعد با admin کار میکنی و هیچ محدودیتی نداری . هر کار اشتباه داخل ویندوز میتونه به خرابی ویندوز منجر بشه . ولی در کنار اون دیگه برای انجام هیچ کاری محدود نیستی .
موفق باشی .

matinone
22-06-2011, 04:06
حالا یه مشکل جدید ، وقتی رو computer گزینه ی manage رو میزنم این اتفاق میفته !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

water_lily_2012
22-06-2011, 05:47
بهترین راه و ساده ترین راه اینکه با دستور net user در محیط داس است. و همیشه هم جوابگو هست. برای ویندوز هم مشکلی پیش نمی یاد.

matinone
22-06-2011, 13:03
بهترین راه و ساده ترین راه اینکه با دستور net user در محیط داس است. و همیشه هم جوابگو هست. برای ویندوز هم مشکلی پیش نمی یاد.
میشه راجع به این روش یه کم توضیح بدین

masood.ashoori789
23-06-2011, 01:06
حالا یه مشکل جدید ، وقتی رو computer گزینه ی manage رو میزنم این اتفاق میفته !!!
] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب ویندوز مشکل داره دیگه . این که معلومه . یا ریپیر کن یا عوضش کن .