PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ورزش باله

shabnam1986
21-06-2011, 18:37
این ورزش رو کجاها حرف های آموزش میدن؟

ملا نصرالدین
22-06-2011, 10:57
منظورت همون حرکات موزون هست؟توی بعضی ورزشگاه ها که کلاسهای ایروبیک برگذار میشه داره.بعضی ها هم خصوصیه.توی این دفترچه های تبلیغاتی که می اندازند توی خانه ها گاهی نوشته.کلا چون مجاز نیست باید پرسوجو کنی
راستی اگه سمت نیرو هوایی یا صادقیه هستی بگو ادرس بدم

shabnam1986
22-06-2011, 14:37
من شاهرود هستم...

logos
25-06-2011, 12:11
باله با ایروبیک متفاوت هست ، البته باله در کلاس رقص ها دسته بندی میشه و نوعی رقص هست تا جایی هم که من اطلاع دارم کلاس رسمی برای اموزشش (با مجوز) وجود نداره و به صورت غیر رسمی در بزخی مکانها تدریس میشه
اما این نوع رقص به دلیل اینکه سخت هست و فراگیر هم نیست و اساتیدش هم کم هستن عموما تو شهرهای بزرگ تنها پیدا میشه

shabnam1986
25-06-2011, 13:47
کتاب یا فیلم خود آموزش هم به زبون خودمون گیر نمیاد؟

Comba3
25-06-2011, 17:23
اموزشش که تو اینترنت زیاده از هر نظر
حالا من براتون تو اینترنت گشتم
این توضیحانشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم لینک واسه خرید پستی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به نظر سایت معتبری میاد
موفق باشید:8:

logos
26-06-2011, 02:09
رقص باله همئنطور که خودتون هم حتما می دونید کار سخت و خیلی ظریفی هست که من فکر میکنم با چند صفحه کتاب یا یک فیلم اموزشی نمیشه اونو فراگرفت (درست ) به نظر من بهترین کار اینه که شما تو شهر خودتون (یا یک شهر نزدیک به خودتون) دنبال معلم رقص خوب باشید و از طریق اون فرد پرس و جو کنید تا به شما معلم رقص باله خوب معرفی کنه ! عموما (تا جایی که من شنیدم) معلم های رقص باله که خوب باشن خارجی هستند و بیشترشون تو تهران هستند خیلی ها همینجوری اسم خودشون رو معلم رقص باله می ذارن اما هیچی بلد نیستن
این رقص تحصیلات اکادمیک و غیر اکادمیک زیادی تو دنیا داره و البته باید بگم بدن قوی و نرم و انعطاف پذیری می خواد و تمرین خیلی خیلی زیاد

امیدوارم معلم خوب پیدا کنید و در یادگیری تون پیشرفت خوبی داشته باشید

Comba3
26-06-2011, 17:31
حرفت رو قبول دارم داداشی
ولی چیزی که از همه مهمتره خواست خود ادمه
این چیزا رو میشه تو خونه هم یاد گرفت اما چیزی که مهمه اینه که شاید با انجام دادن یک حرکت اشتباه به بدن خودتون اسیب بزنید
منم با حرف داداشمون موافقم
اگر زیر نظر یک استاد خبره این کار اموخته بشه خیلی بهتر و مطلوبتره